2. sezóna Dr. Kameň: dátum vydania, obsadenie a zápletka

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna Dr. Stone je jedným z najočakávanejších anime seriálov roka. Prvá sezóna bola vydaná v júli 2019 a potešila fanúšikov po celom svete. Teraz, keď bola ohlásená 2. séria, fanúšikovia sú nadšení, čo môžu očakávať. Máme všetky potrebné informácie vrátane dátumu vydania, obsadenia a zápletky.DR kamenná sezóna 2

Dátum publikácie

Druhá sezóna Dr. Očakáva sa, že Stone vyjde v júli 2020. Oficiálny dátum vydania zatiaľ nebol oznámený, no očakáva sa, že vyjde v júli. Prvá sezóna bola vydaná v júli 2019, takže je pravdepodobné, že druhá sezóna bude vydaná v ten istý mesiac.

2. sezóna Dr. Očakáva sa, že Stone vyjde v júli 2020. Obsadenie seriálu bude pozostávať z tých istých hercov, ktorí hrali v prvej sezóne. Dej druhej sezóny sa zameria na cestu hlavného hrdinu Senku Ishigamiho, ktorý sa snaží oslobodiť ľudstvo zo sveta doby kamennej. Pokúsi sa tiež nájsť liek na chorobu doby kamennej, ktorá postihla ľudstvo. Viac informácií o 2. sezóne Dr. Kameň vidieť Slade opúšťa Ostrov lásky a hlúpa hra s chobotnicou .

povolanie

Obsadenie druhej sezóny Dr. Očakáva sa, že Stone bude rovnaký ako v prvej sezóne. Makoto Furukawa bude hrať Senku Ishigami, Kengo Kawanishi bude hrať Taiju Oki, Manami Numakura bude hrať Yuzuriha Ogawa a Yuichi Nakamura bude hrať Tsukasa Shishio. Pribudnú aj nejaké nové postavy, no herecké obsadenie ešte nie je známe.Zápletka

Dej druhej sezóny Dr. Očakáva sa, že Stone bude pokračovať tam, kde prvá sezóna skončila. Senku a jeho priatelia sa po oslobodení od tajomnej kamennej sochy pokúsia obnoviť svet. Pokúsia sa tiež zistiť príčinu kamennej sochy a ako prestavať svet. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

Všetko, čo potrebujete vedieť

Druhá sezóna Dr. Očakáva sa, že Stone vyjde v júli 2020. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne, no objavia sa aj nové postavy. Dej bude pokračovať tam, kde prvá sezóna skončila, snažiac sa znovu vybudovať svet a zistiť príčinu kamennej sochy. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

FAQ

  • Kedy bude druhá sezóna Dr. Kameň prepustený? Druhá sezóna Dr. Očakáva sa, že Stone vyjde v júli 2020.
  • Kto bude v druhej sezóne Dr. hrať Stone? Obsadenie druhej sezóny Dr. Očakáva sa, že Stone bude rovnaký ako v prvej sezóne. Makoto Furukawa bude hrať Senku Ishigami, Kengo Kawanishi bude hrať Taiju Oki, Manami Numakura bude hrať Yuzuriha Ogawa a Yuichi Nakamura bude hrať Tsukasa Shishio.
  • Čo sa stane v druhej sezóne Dr. Stane sa kameň? Dej druhej sezóny Dr. Očakáva sa, že Stone bude pokračovať tam, kde prvá sezóna skončila. Senku a jeho priatelia sa po oslobodení od tajomnej kamennej sochy pokúsia obnoviť svet. Pokúsia sa tiež zistiť príčinu kamennej sochy a ako prestavať svet.

Záver

Druhá sezóna Dr. Očakáva sa, že Stone vyjde v júli 2020. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne, no objavia sa aj nové postavy. Dej bude pokračovať tam, kde prvá sezóna skončila, snažiac sa znovu vybudovať svet a zistiť príčinu kamennej sochy. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.Viac informácií o 2. sezóne Dr. Kameň nájdete na Anime News Network a Crunchyroll .

Tabuľka

séria Dátum publikácie povolanie Zápletka
1 júla 2019 Makoto Furukawa, Kengo Kawanishi, Manami Numakura, Yuichi Nakamura Senku a jeho priatelia sa snažia obnoviť svet.
2 júl 2020 (očakáva sa) Makoto Furukawa, Kengo Kawanishi, Manami Numakura, Yuichi Nakamura, nový charakter Senku a jeho priatelia sa snažia zistiť príčinu kamennej sochy a prestavať svet.