Dr Stone Sezóna 2: Makoto Furukawa sa čoskoro vráti!

Aký Film Vidieť?
 

Fanúšikovia Dr. Stone je nadšený, že Makoto Furukawa sa čoskoro vráti, aby sa objavil v druhej sezóne anime série. Makoto Furukawa hrá Senku Ishigami, protagonistu seriálu. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na Netflixe v júli 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúci a akčný príbeh, ktorý sa točí okolo Senkuho boja proti záhadnej organizácii 'Petrification Kingdom'. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, môžete nepredajné domy Hgtv lokalita a Dom na Vianoce 3 vyhliadka.

ObsahDr Stone Season 2 sa čoskoro vráti s Makotom Furukawom ako Senku! Fanúšikovia sú už veľmi nadšení z nových postáv, príbehu a dátumov vydania druhej sezóny. V tomto článku sa pozrieme na nové postavy, dej a dátumy vydania druhej sezóny Dr Stone.

DR Kameň

Nové postavy v druhej sezóne Dr Stone

V Dr Stone Season 2 budú nejaké nové postavy. Jednou z nových postáv je Gen Asagiri, bývalý študent Ishigami Village Institute. Je to veľmi inteligentný mladý muž so živým záujmom o vedu a techniku. Ďalšou novou postavou je Kohaku, mladá žena, ktorá je členkou Ishigami Village Institute. Je to veľmi silná bojovníčka a veľmi dobrá kamarátka Senku.

Príbeh Dr Stone sezóny 2

Dej druhej sezóny Dr Stone sa zameria na cestu Senkovho tímu za oslobodením sveta z doby kamennej. Na svojej ceste zažijú veľa dobrodružstiev a spoznajú nových priateľov. Budete tiež vyvíjať nové technológie na záchranu sveta. Objavia sa aj noví nepriatelia, ktorí sa pokúsia sabotovať Senkove plány.Dátumy vydania 2. sezóny Dr Stone

Očakáva sa, že druhá séria Dr Stone bude vydaná v januári 2021. K dispozícii bude aj anglická verzia série, ktorá bude dostupná na streamovacej službe Funimation. K dispozícii bude aj nemecká verzia série, ktorá bude dostupná na streamovacej službe Wakanim.

Záver

Druhá sezóna Dr Stone sa čoskoro vráti s Makotom Furukawom ako Senku. Pribudnú nejaké nové postavy, dej sa zameria na cestu Senkovho tímu a dátumy vydania sa očakávajú v januári 2021. Veľmi sa tešíme na Dr Stone Season 2!

FAQ

  • Kedy vyjde druhá séria Dr Stone?
    Očakáva sa, že druhá séria Dr Stone bude vydaná v januári 2021.
  • Kto je Gen Asagiri?
    Gen Asagiri je bývalý študent Ishigami Village Institute. Je to veľmi inteligentný mladý muž so živým záujmom o vedu a techniku.
  • Kde sledovať Dr Stone sezónu 2?
    Anglická verzia série bude dostupná na streamovacej službe Funimation a nemecká verzia série bude dostupná na streamovacej službe Wakanim.

Postavy a ich úlohy v Dr Stone Season 2

názov úlohu
Makoto Furukawa Tieň
Gen Asagiri bývalý študent Ishigami Village Institute
Kohaku Člen Ishigami Village Institute

Pre viac informácií o Dr Stone Season 2 navštívte Anime News Network , Crunchyroll a Funimácia .