Dragon Ball Super Chapter 66: Oznámený dátum vydania a kto môže zachrániť Zem pred nebezpečenstvom?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

?

Nová kapitola Dragon Ball Super, Chapter 66 príde čoskoro a fanúšikovia sú nadšení, čo prinesie. Táto kapitola odpovedá na otázku, kto môže zachrániť Zem pred nebezpečenstvom. Máme všetky podrobnosti o tejto vzrušujúcej kapitole!Denná výskumná činnosť

Dátum vydania kapitoly 66

Dátum vydania novej kapitoly Dragon Ball Super, Chapter 66, bol oznámený. Bude to zapnuté 25. apríla 2021 publikovaný. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu kapitolu, ktorá obsahuje množstvo nových informácií.

Dragon Ball Super Chapter 66 bola nedávno ohlásená a fanúšikovia sú nadšení, kto môže zachrániť Zem pred nebezpečenstvom. Najnovšia epizóda sa bude vysielať 28. apríla 2021 a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce dobrodružstvo. Kým fanúšikovia čakajú na novú kapitolu, môžu sa tešiť aj na nové sezóny Dynastia 2021 a Premiéra 5. sezóny na Rhode buď šťastný.

Dračia guľa super kapitola 66

Kto môže zachrániť Zem pred nebezpečenstvom?

Kapitola 66 odpovedá na otázku, kto môže zachrániť Zem pred nebezpečenstvom. Očakáva sa, že Son Goku a Vegeta budú tí, ktorí zachránia Zem pred nebezpečenstvom. Obaja bojovníci sú veľmi silní a majú schopnosť chrániť Zem pred nebezpečenstvom.Čo nás čaká v 66. kapitole?

Kapitola 66 bude obsahovať veľa nových informácií. Očakáva sa, že Goku a Vegeta sa naučia nové zručnosti na ochranu Zeme pred nebezpečenstvom. Očakáva sa od nich aj nový boj proti zlým silám. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu kapitolu.

Aký je význam kapitoly 66?

Kapitola 66 je dôležitou kapitolou, pretože odpovedá na otázku, kto môže zachrániť Zem pred nebezpečenstvom. Očakáva sa, že Goku a Vegeta budú tí, ktorí budú chrániť Zem pred nebezpečenstvami. Táto kapitola bude obsahovať aj nové zručnosti a bitky, ktoré potešia fanúšikov.

Ako čítať kapitolu 66?

Kapitola 66 bude vydaná 25. apríla 2021. Fanúšikovia si ho môžu prečítať na oficiálnej stránke Dragon Ball Super. Bude tiež k dispozícii na rôznych streamovacích platformách, ako sú Crunchyroll a Funimation. Fanúšikovia si ju môžu prečítať aj na rôznych manga webových stránkach ako MangaPlus a Viz.Záver

Kapitola 66 Dragon Ball Super vyjde 25. apríla 2021. Očakáva sa, že Son Goku a Vegeta budú tí, ktorí zachránia Zem pred nebezpečenstvom. Táto kapitola bude obsahovať aj nové zručnosti a bitky, ktoré potešia fanúšikov. Fanúšikovia si ho môžu prečítať na oficiálnych stránkach Dragon Ball Super, rôznych streamovacích platformách a rôznych manga webových stránkach.

FAQ

  • Kedy vyjde Dragon Ball Super Chapter 66?
    Kapitola 66 bude vydaná 25. apríla 2021.
  • Kto môže zachrániť Zem pred nebezpečenstvom?
    Očakáva sa, že Son Goku a Vegeta budú tí, ktorí zachránia Zem pred nebezpečenstvom.
  • Kde čítať 66. kapitolu?
    Fanúšikovia si ho môžu prečítať na oficiálnych stránkach Dragon Ball Super, rôznych streamovacích platformách a rôznych manga webových stránkach.

Tabuľka

kapitola Dátum publikácie
Kapitola 66 25. apríla 2021

Kapitola 66 Dragon Ball Super bude vzrušujúca kapitola, ktorá bude obsahovať veľa nových informácií. Očakáva sa, že Son Goku a Vegeta budú tí, ktorí zachránia Zem pred nebezpečenstvom. Fanúšikovia si ho môžu prečítať na oficiálnych stránkach Dragon Ball Super, rôznych streamovacích platformách a rôznych manga webových stránkach. Viac informácií o tejto vzrušujúcej kapitole nájdete na Dragon Ball Super , Crunchyroll a Viz .