Dragon Ball Z: Všetky postavy a stručné informácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Dragon Ball Z je japonský anime seriál založený na manga sérii od Akira Toriyamu. Séria rozpráva o dobrodružstvách hlavného hrdinu Son Goku a jeho priateľov, ktorí bojujú proti zlým silám. V seriáli je veľa rôznych postáv, z ktorých každá hrá dôležitú úlohu. V tomto článku sa pozrieme na hlavné postavy a ich stručné informácie.Denná výskumná činnosť

Zoznam postáv

Nasledujúci zoznam obsahuje všetky hlavné postavy z Dragon Ball Z:

Dragon Ball Z je japonský anime seriál založený na manga sérii od Akira Toriyamu. Séria rozpráva o dobrodružstvách Son Goku a jeho priateľov, ktorí bojujú proti zlým silám, aby zachránili svet. Všetky postavy a krátke informácie o Dragon Ball Z nájdete na oficiálnej stránke. Tu sa môžete dozvedieť viac o rôznych postavách, vrátane ich schopností, histórie a vzťahov s inými postavami. Môžete sa tiež dozvedieť o rôznych epizódach a tešiť sa na ďalšiu epizódu ďalej čo ak epizóda 6 buď šťastný.

Dragon Ball Z-
 • Syn Goku
 • Podravka
 • Malý
 • Krillin
 • Yamcha
 • Tenshinhan
 • Gohan
 • Kufre
 • Bunka
 • Frieza
 • Majin Buu

Stručné informácie o postavách

Každá postava v Dragon Ball Z má svoj vlastný príbeh a schopnosti. Tu je niekoľko stručných informácií o hlavných postavách:Syn Goku

Hlavným hrdinom seriálu je Son Goku. Je to Saiyan vychovaný na Zemi. Je majstrom boja a má mnoho rôznych schopností vrátane schopnosti premeniť sa na Super Saiyan. Je Gohanovým otcom a má blízky vzťah s kamarátkou Krillin.

Podravka

Vegeta je ďalší Saiyan, ktorý pristál na Zemi. Je bývalým nepriateľom Son Goku, ale v priebehu série sa stal spojencom. Je majstrom boja a má schopnosť premeniť sa na Super Saiyan. Je to Trunksov otec.

Malý

Piccolo je Namek, ktorý pôvodne slúžil ako nepriateľ Son Goku. Počas celej série sa vypracoval na spojenca a je majstrom boja. Má schopnosť premeniť sa na Super Nameka. Je Gohanovým mentorom.Krillin

Krillin je ľudský bojovník a blízky priateľ Son Goku. Je majstrom boja a má schopnosť premeniť sa na super človeka. Je manželom Androidu 18 a Marronovým otcom.

Yamcha

Yamcha je ľudský bojovník a blízky priateľ Son Goku. Je majstrom boja a má schopnosť premeniť sa na super človeka. Je to Bulmin priateľ a Puarov otec.

Tenshinhan

Tenshinhan je ľudský bojovník a blízky priateľ Son Goku. Je majstrom boja a má schopnosť premeniť sa na super človeka. Je to Chaozuov priateľ a Chiaotzuov otec.Tabuľka so stručnými informáciami

názov Plemená schopnosti spojenci/príbuzní
Syn Goku Saiyan Super-Saiyajin Krillin, Gohan (syn)
Podravka Saiyan Super-Saiyajin Kufre (Sohn)
Malý Namekianer Super Namekians Gohan (mentor)
Krillin Osoba super človek Android 18 (manželka), Marron (dcéra)
Yamcha Osoba super človek Bulma (priateľka), Puar (syn)
Tenshinhan Osoba super človek Chaozu (priateľ), Chiaotzu (syn)

Táto tabuľka obsahuje najdôležitejšie stručné informácie o postavách z Dragon Ball Z. Obsahuje mená postáv, ich rasu, schopnosti a ich spojencov/príbuzných.

Záver

Dragon Ball Z je populárna anime séria, ktorá má veľa rôznych postáv. Každá postava má svoj vlastný príbeh a svoje schopnosti. V tomto článku sme sa pozreli na hlavné postavy a ich krátke informácie. Zostavili sme zoznam postáv a tabuľku so všetkými dôležitými informáciami.FAQ

 • Kto sú postavy v Dragon Ball Z?
  Postavy v Dragon Ball Z sú Goku, Vegeta, Piccolo, Krillin, Yamcha, Tenshinhan, Gohan, Trunks, Cell, Frieza a Majin Buu.
 • Aké schopnosti majú postavy?
  Son Goku, Vegeta a Piccolo majú schopnosť premeniť sa na Super Saiyan a Super Namek. Krillin, Yamcha a Tenshinhan majú schopnosť premeniť sa na super človeka.
 • Kto sú spojenci/príbuzní postáv?
  Syn Goku má blízky vzťah so svojou kamarátkou Krillin a je Gohanovým otcom. Vegeta je Trunksov otec. Piccolo je Gohanov mentor. Krillin je manžel Android 18 a Marronov otec. Yamcha je Bulmin priateľ a Puarov otec. Tenshinhan je Chaozuov priateľ a Chiaotzuov otec.

Viac informácií o postavách Dragon Ball Z nájdete na Dragon Ball Wiki a Anime Planet .