Duncanville Season 4: Predĺženie alebo zrušenie?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Die Fox-animovaný-komédia-seriál Duncanville má fanúšikov po celom svete. Prehliadka, ktorú produkujú Amy Poehler a Mike Scully, sleduje život 15-ročného Duncana a jeho rodiny. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú predĺženie alebo zrušenie Duncanville Sezóna 4. V tomto článku sa dozviete o najnovšom vývoji a o tom, ako sledovať show.Duncanville sezóna 4

Čo je Duncanville?

Duncanville je americký animovaný seriál vysielaný spoločnosťou Fox Broadcasting Company. Prehliadka, ktorú produkujú Amy Poehler a Mike Scully, sleduje život 15-ročného Duncana a jeho rodiny. Séria bola odvysielaná na Fox 16. februára 2020 a odvtedy si získala mnoho fanúšikov.

Duncanville Season 4 ešte nebola oficiálne obnovená ani zrušená. Fanúšikovia netrpezlivo čakajú na rozhodnutie. Prehliadka má silnú fanúšikovskú základňu, ktorá vedie kampaň za jej obnovenie. Existuje mnoho ďalších relácií, ktoré dostali rozšírenie, napr Čas premiéry Eufória a Dátum premiéry 3. sezóny Atlanty . Dúfame, že aj Duncanville dostane predĺženie, aby si fanúšikovia mohli naďalej užívať show.

Duncanville sezóna 4

Je Duncanville sezóna 4 predĺžená alebo zrušená?

Doteraz bolo Duncanville 4. sezóna ešte nebola oficiálne obnovená ani zrušená. Šou však má veľa fanúšikov a kritici sú bezmocní. Je teda pravdepodobné, že sa predstavenie predĺži. Budeme vás informovať hneď, ako budú nejaké novinky.Ako môžem sledovať Duncanville?

Môžeš Duncanville trať na Foxe. Relácia sa vysiela každú nedeľu o 8:30. Reláciu môžete sledovať aj na Hulu, YouTube TV a Sling TV. Epizódy si môžete pozrieť aj na oficiálnej stránke Foxu.

Kedy sa bude vysielať 4. séria Duncanville?

Ak Duncanville Sezóna 4 je obnovená, relácia by sa mala vysielať na jar 2021. Budeme vás informovať hneď, ako budú nejaké novinky.

Kto sú herci v Duncanville?

Herečka Duncanville sú Amy Poehler, Ty Burrell, Riki Lindhome, Betsy Sodaro, Zach Cherry, Yasser Lester, Joy Osmanski, Rashida Jones, Wiz Khalifa a mnoho ďalších. Predstavenie má silné obsadenie a fanúšikovia milujú postavy.Aké recenzie získal Duncanville?

Duncanville získal veľa pozitívnych recenzií. Kritici chvália animáciu, postavy a príbeh. Relácia má hodnotenie 8,2/10 na IMDb a 100% hodnotenie na Rotten Tomatoes. Fanúšikovia milujú show a netrpezlivo čakajú na obnovenie alebo zrušenie Duncanville sezóna 4

Záver

Doteraz bolo Duncanville 4. sezóna ešte nebola oficiálne obnovená ani zrušená. Šou však má veľa fanúšikov a kritici sú bezmocní. Je teda pravdepodobné, že sa predstavenie predĺži. Ak Duncanville Sezóna 4 je obnovená, relácia by sa mala vysielať na jar 2021. Reláciu môžete sledovať na Fox, Hulu, YouTube TV a Sling TV. Budeme vás informovať hneď, ako budú nejaké novinky.

FAQ

  • Otázka: Kedy bude Duncanville Vysielaná 4. sezóna? A: Ak Duncanville Sezóna 4 je obnovená, relácia by sa mala vysielať na jar 2021.
  • Otázka: Je Duncanville 4. sezóna predĺžená alebo zrušená? A: Doteraz bolo Duncanville 4. sezóna ešte nebola oficiálne obnovená ani zrušená.
  • Otázka: Ako môžem Duncanville prenasledovať? A: Môžeš Duncanville Pozerajte na Fox, Hulu, YouTube TV a Sling TV.
  • Otázka: Aké má recenzie Duncanville prijímať? A: Duncanville získal veľa pozitívnych recenzií. Kritici chvália animáciu, postavy a príbeh.

Tabuľka

Šou Skontrolujte IMDb Napísať recenziu Rotten Tomatoes
Duncanville 8,2/10 100%

Viac informácií o Duncanville pozri ďalej Fox.com , Hulu a YouTube TV .V tomto článku máme informácie o predĺžení alebo zrušení Duncanville Hovorené o 4. sezóne. Doteraz nebola šou oficiálne obnovená ani zrušená. Šou však má veľa fanúšikov a kritici sú bezmocní. Ak Duncanville Sezóna 4 je obnovená, relácia by sa mala vysielať na jar 2021. Reláciu môžete sledovať na Fox, Hulu, YouTube TV a Sling TV.