Dátum vydania 2. sezóny Eden a podrobnosti o epizóde

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Eden's Zero je populárna anime séria založená na rovnomennej mange od Hiro Mashima. Prvá sezóna série bola vydaná v apríli 2021 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. V tomto článku budeme hovoriť o dátume vydania Eden's Zero Season 2 a podrobnostiach o epizóde.

Eden's Zero Season 2 už čoskoro! Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu obľúbenej anime série. Máme všetky informácie o dátume vydania a podrobnostiach o epizóde. Prečítajte si aj naše články o Spider-Man-Film Wiki a Frontier TV show sezóna 3 aby ste sa dozvedeli viac o najnovšom vývoji.Eden

Dátum vydania Eden's Zero Season 2

Dátum vydania Zero Season 2 Eden zatiaľ nie je známy. Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na jeseň 2021. Očakáva sa však, že vydanie bude oneskorené z dôvodu pandémie COVID-19. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Informácie o 2. sezóne Eden

Podrobnosti o epizóde Eden's Zero 2

Očakáva sa, že druhá séria Eden's Zero bude mať 24 epizód. Epizódy budú založené na mange, ktorú napísal Hiro Mashima. Dej sa zameria na dobrodružstvá Shikiho Granbella a jeho priateľov pri hľadaní legendárneho vesmírneho draka. Epizódy budú tiež rozprávať príbeh Rebeccy a Happy, keď idú hľadať svojich rodičov.Eden's Zero Season 2 Zoznam epizód

Tu je zoznam epizód Eden's Zero Season 2:

Číslo epizódy titul
1 Hľadanie vesmírneho draka
2 Rebekine dobrodružstvá
3 Šťastná a vesmírna mačka
4 Návrat vesmírneho draka
5 Pátranie po vesmírnom drakovi pokračuje
6 posledný boj

Epizódy budú vysielané na japonskom televíznom kanáli AT-X. Očakáva sa, že epizódy budú dostupné aj na iných streamovacích platformách, ako sú Crunchyroll a Funimation.

Časté otázky k nultej sezóne 2 Edenu

  • Kedy vyjde Eden's Zero Season 2? Očakáva sa, že druhá sezóna bude vydaná na jeseň 2021. Očakáva sa však, že vydanie bude oneskorené z dôvodu pandémie COVID-19.
  • Koľko epizód bude mať Eden's Zero Season 2? Očakáva sa, že druhá séria Eden's Zero bude mať 24 epizód.
  • Kde sa pozerať na Eden's Zero Season 2 Epizódy budú vysielané na japonskom televíznom kanáli AT-X. Očakáva sa, že epizódy budú dostupné aj na iných streamovacích platformách, ako sú Crunchyroll a Funimation.

Eden's Zero Season 2 bude vzrušujúcim pokračovaním prvej sezóny. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o dátume vydania a detailoch epizódy. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii nové informácie. Dovtedy sa môžete tešiť na prvú sezónu Crunchyroll a Funimácia vyhliadka.Dúfame, že vám tento článok pomohol s vašimi otázkami o Eden's Zero Season 2. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.