Elitná sezóna 5: Kto sa vráti v nadchádzajúcej sezóne?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Elitná sezóna 5: Kto sa vráti?

Španielska séria Netflix Elita si získal veľkú sledovanosť a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú nové epizódy 5. sezóny. V tomto článku sa pozrieme na navrátilcov Elite Season 5 a na to, kto sa vráti v nadchádzajúcej sezóne. Pozrieme sa aj na nové postavy a dej.

Elite Season 5 určite poteší mnohých fanúšikov, pretože vráti niektoré z najobľúbenejších postáv série. Mnohí fanúšikovia sú zvedaví, kto sa vráti v nadchádzajúcej sezóne. Môžeme len špekulovať, no isté je, že prídu aj vzrušujúce novinky. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v sérii Elite, pozrite sa Emoji Rick a Morty a Miesta natáčania vikingskej sezóny 6 an.elitná sezóna 5

Navrátilci z elitnej sezóny 5

Die Rückkehrer der Elite-Saison 5 ako: Itzan Escamilla ako Samuel García Domínguez, Miguel Bernardeau ako Guzmán Nunier Osuna, Arón Piper ako Ander Muñoz, Omar Ayuso ako Omar Shanaa, Claudia Salas ako Rebeca Moreno, Georgina Amoranaj ako Cay Lucrecia 'Lu' Montesinos, Mina El Hammani ako Nadia Shanaa, Alvaro Rico ako Polo Benavent, Ester Expósito ako Carla Rosón Caleruega a Jorge López ako Valerio Montesinos.

Elitná sezóna 5

Nové postavy v elitnej sezóne 5

Oznámené boli aj nové postavy pre Elite Season 5. Patria medzi ne Manu Rios ako Alvaro, Carla Diaz ako Valeria, Martina Cariddi ako Cayetana, Pol Granch ako Yeray, Sergio Momo ako Ivan, Andres Velencoso ako Guzman, Claudia Salas ako Rebeca, Leiti Sene ako Malick, Jorge Clemente ako Fabio a Diego Martin atď. Mário.Príbeh elitnej sezóny 5

Dej Elitnej sezóny 5 sa zameria na vyšetrovanie vraždy Marina Nunier Osuna. Objavia sa aj nové záhady a intrigy, ktoré posunú dej dopredu. Objaví sa aj niekoľko nových milostných príbehov, ktoré obohatia dej.

Záver

Elite Season 5 bude obsahovať veľa starých a nových postáv, ktoré posunú dej dopredu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú sezónu plnú nových záhad a intríg. Už sa nevieme dočkať začiatku novej sezóny.

FAQ

  • Kto sa vracia v Elite Season 5? Itzan Escamilla ako Samuel García Domínguez, Miguel Bernardeau ako Guzmán Nunier Osuna, Arón Piper ako Ander Muñoz, Omar Ayuso ako Omar Shanaa, Claudia Salas ako Rebeca Moreno, Georgina Amorós ako Cayetana Grajera, Hamna Paola ako Lucrecia 'Lu' El Montesi ako Nadia Shanaa, Alvaro Rico ako Polo Benavent, Ester Expósito ako Carla Rosón Caleruega a Jorge López ako Valerio Montesinos.
  • Kto sú nové postavy v Elite Season 5? Manu Ríos ako Álvaro, Carla Díaz ako Valería, Martina Cariddi ako Cayetana, Pol Granch ako Yeray, Sergio Momo ako Iván, Andrés Velencoso ako Guzmán, Claudia Salas ako Rebeca, Leïti Sène ako Malick, Jorge Clemente ako Fabio a Diego Martín ako Mario.
  • Aký je príbeh Elite Season 5? Dej Elitnej sezóny 5 sa zameria na vyšetrovanie vraždy Marina Nunier Osuna. Objavia sa aj nové záhady a intrigy, ktoré posunú dej dopredu. Objaví sa aj niekoľko nových milostných príbehov, ktoré obohatia dej.

Tabuľka

názov Charakter
Itzán Escamilla Samuel Garcia Dominguez
Michael Bernardeau Guzman Nunier Osuna
aron Piper Ander Muñoz
Omar Ayuso Omar Shanaa
Claudia Salasová Rebecca Moreno
Georgina Amorósová Cayetana Grajera
Danna Paola Lucrecia 'Lu' Montesinos
Mina El Hammani Nadia Shanaa
Alvaro Rico Polo Benavent
ester nájdený Carla Rosón Caleruega
Jorge Lopez Valerio Montesinos

Viac informácií o navrátilcoch z elitnej sezóny 5 a nových postavách nájdete na stránke Netflix a IMDb .