Elite Season 6: obnovil Netflix sériu?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Španielska séria Netflix Elita sa stala celosvetovým fenoménom. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú šiestu sezónu série. Ale obnovil Netflix sériu? Máme všetky potrebné informácie.Elitná sezóna 6

Čo je Elite?

Elite je španielska séria Netflix, ktorá sa prvýkrát vysielala v roku 2018. Séria je o skupine študentov študujúcich na elitnej súkromnej škole v Španielsku. Séria sa rýchlo stala celosvetovým fenoménom a má veľkú sledovanosť. Séria sa doteraz vysielala päť sezón.

Šiesta sezóna Netflix série Elite ešte nebola obnovená. Piata sezóna bola vydaná v júni 2020 a fanúšikovia stále čakajú na oznámenie. Séria má veľkú sledovanosť a mnohí fanúšikovia by chceli vedieť, či bude aj šiesta sezóna. Séria má niekoľko zaujímavých postáv, ktoré fanúšikovia milujú, ako napríklad otec Niny Ali Nina Ali Vater a All American Cast 2021 Celá americká okupácia 2021 . Na to, či Netflix obnoví sériu a či sa o postavách dozvieme viac, si budeme musieť počkať.

Elitná sezóna 6

Obnovil Netflix sériu?

Áno, Netflix obnovil sériu. V apríli 2021 Netflix oznámil, že séria bola obnovená na šiestu sezónu. Očakáva sa, že šiesta sezóna sa bude vysielať v roku 2022. Výroba šiestej sezóny sa začala v máji 2021.Elitná sezóna 6

Kto je v šiestej sezóne?

V 6. sezóne sa objaví veľa známych tvárí. Niektorí z hercov, ktorí budú hrať v šiestej sezóne, sú Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Omar Ayuso, Danna Paola, Claudia Salas, Georgina Amorós a Martina Cariddi.

Bude spin off?

Objavia sa zvesti, že Netflix plánuje spin-off série. Povráva sa, že séria sa bude nazývať spin-off Elite: The Oaks dostane. Zatiaľ však nie je potvrdené, či k spin-offu dôjde alebo nie.

Bude crossover?

O Netflixe sa tiež hovorí, že robí prechod medzi nimi Elita a španielsky seriál Netflix Peňažná lúpež plány. Zatiaľ však nie je potvrdené, či crossover bude alebo nie.Kedy sa bude vysielať šiesta sezóna?

Očakáva sa, že šiesta sezóna sa bude vysielať v roku 2022. Zatiaľ však nie je známe, kedy presne sa bude šiesta sezóna vysielať.

Záver

Netflix má španielsku sériu Netflix Elita obnovená na šiestu sezónu. Očakáva sa, že šiesta sezóna sa bude vysielať v roku 2022. Hovorí sa, že Netflix plánuje spin-off a crossover série, ale zatiaľ to nie je potvrdené. Ak sa chcete dozvedieť viac o 6. sezóne, čítajte ďalej tu a tu .

FAQ

  • Otázka: Obnovil Netflix sériu? A: Áno, Netflix obnovil sériu.
  • Otázka: Kto je v šiestej sezóne? A: Niektorí z hercov, ktorí budú hrať v šiestej sezóne, sú Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper, Omar Ayuso, Danna Paola, Claudia Salas, Georgina Amorós a Martina Cariddi.
  • Otázka: Bude spin off? A: Hovorí sa, že Netflix plánuje spin-off série. Zatiaľ však nie je potvrdené, či k spin-offu dôjde alebo nie.
  • Otázka: Bude crossover? A: O Netflixe sa tiež hovorí, že robí prechod medzi nimi Elita a španielsky seriál Netflix Peňažná lúpež plány. Zatiaľ však nie je potvrdené, či crossover bude alebo nie.
  • Otázka: Kedy sa bude vysielať šiesta sezóna? A: Očakáva sa, že šiesta sezóna sa bude vysielať v roku 2022. Zatiaľ však nie je známe, kedy presne sa bude šiesta sezóna vysielať.

Dátum vydania 6. sezóny

séria Dátum vydania
sezóna 1 5. október 2018
sezóna 2 6. septembra 2019
sezóna 3 13. marca 2020
sezóna 4 18. júna 2020
sezóna 5 18. júna 2021
sezóna 6 Pravdepodobne 2022

Šiesta sezóna španielskej série Netflix Elita sa očakáva vysielanie v roku 2022. Netflix obnovil sériu a produkcia šiestej sezóny sa začala v máji 2021. Hovorí sa, že Netflix plánuje spin-off a crossover série, ale zatiaľ to nie je potvrdené. Ak sa chcete dozvedieť viac o 6. sezóne, čítajte ďalej tu a tu .