Elite sezóna 6: kedy sa objaví a aké obsadenie?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Elite je španielska tínedžerská dramatická séria, ktorá sa objavuje na Netflixe. Séria je o skupine študentov študujúcich na elitnej súkromnej škole v Španielsku. Sériu vytvorili Carlos Montero a Darío Madrona a doteraz mala päť sezón. Teraz otázka znie: Kedy vyjde Elite Season 6 a aké bude obsadenie?

Šiesta sezóna elitnej série sa blíži a fanúšikovia sa už nevedia dočkať. Očakáva sa, že obsadenie šiestej sezóny bude rovnaké ako predchádzajúce sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí a niekoľko prekvapivých zvratov. Ak sa chcete dozvedieť viac o zápletke série, môžete cez Filmhandlung vyhliadka. Dátum premiéry 6. sezóny ešte nie je známy, no budeme vás informovať. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátume premiéry 2. sezóny Hacks, navštívte stránku Dátum premiéry 2. sezóny Hacks vyhliadka.Elitná sezóna 6

Obsah

 • Kedy vychádza 6. sezóna Elite?
 • Aké obsadenie bude mať Elite Season 6?
 • bude to jeden Trailer dať do elitnej sezóny 6?
 • Aká je zápletka Elite Season 6?
 • Odčlení sa Elite?
 • Záver

Kedy vychádza 6. sezóna Elite?

Zatiaľ nie je známe, kedy bude vydaná Elite Season 6. Piata sezóna bola vydaná v júni 2020, ale zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, či bude šiesta sezóna. Očakáva sa, že Netflix vydá oficiálne vyhlásenie, keď sa rozhodne, či bude šiesta sezóna.

Elitná sezóna 6

Aké obsadenie bude mať Elite Season 6?

Zatiaľ nie je známe, aké obsadenie bude mať Elite Season 6. Očakáva sa, že niektorí starí herci sa vrátia, no zatiaľ nie je známe, či sa objavia noví herci. Očakáva sa, že Netflix vydá oficiálne vyhlásenie, keď sa rozhodne, ktorí herci budú hrať v šiestej sezóne.Bude aj trailer na Elite Season 6?

Zatiaľ nie je známe, či bude k dispozícii trailer na Elite Season 6. Očakáva sa, že Netflix zverejní trailer, keď sa rozhodne, či bude šiesta sezóna. Je tiež možné, že Netflix vydá upútavku, aby fanúšikov pripravil na novú sezónu.

Aká je zápletka Elite Season 6?

Zatiaľ nie je známe, aká bude zápletka Elite Season 6. Očakáva sa, že dej sa bude týkať vzťahov postáv a udalostí piatej sezóny. Je tiež možné, že dej sa zameria na nové postavy a udalosti.

Odčlení sa Elite?

Zatiaľ nie je známe, či dôjde ku spin-offu Elite. Očakáva sa, že Netflix vydá oficiálne vyhlásenie, keď sa rozhodne, či dôjde k odčleneniu. Je tiež možné, že Netflix vydá spin-off, aby pripravil fanúšikov na novú sezónu.Záver

Zatiaľ nie je známe, kedy vyjde Elite Season 6 a aké bude herecké obsadenie. Očakáva sa, že Netflix vydá oficiálne vyhlásenie, keď sa rozhodne, či bude šiesta sezóna. Je tiež možné, že Netflix zverejní trailer alebo spin-off, aby fanúšikov pripravil na novú sezónu. Zatiaľ nie je známe, aká bude zápletka Elite Season 6, ale očakáva sa, že sa bude týkať vzťahov postáv a udalostí 5 Season.

FAQ

 • Kedy vychádza 6. sezóna Elite?
  Zatiaľ nie je známe, kedy bude vydaná Elite Season 6. Piata sezóna bola vydaná v júni 2020, ale zatiaľ nie je oficiálne potvrdené, či bude šiesta sezóna.
 • Aké obsadenie bude mať Elite Season 6?
  Zatiaľ nie je známe, aké obsadenie bude mať Elite Season 6. Očakáva sa, že niektorí starí herci sa vrátia, no zatiaľ nie je známe, či sa objavia noví herci.
 • Bude aj trailer na Elite Season 6?
  Zatiaľ nie je známe, či bude k dispozícii trailer na Elite Season 6. Očakáva sa, že Netflix zverejní trailer, keď sa rozhodne, či bude šiesta sezóna.
 • Aká je zápletka Elite Season 6?
  Zatiaľ nie je známe, aká bude zápletka Elite Season 6. Očakáva sa, že dej sa bude týkať vzťahov postáv a udalostí piatej sezóny.
 • Odčlení sa Elite?
  Zatiaľ nie je známe, či dôjde ku spin-offu Elite. Očakáva sa, že Netflix vydá oficiálne vyhlásenie, keď sa rozhodne, či dôjde k odčleneniu.

Tabuľka

séria Dátum publikácie
sezóna 1 5. október 2018
sezóna 2 6. septembra 2019
sezóna 3 13. marca 2020
sezóna 4 18. júna 2020
sezóna 5 18. júna 2020

Pre viac informácií o Elite Season 6 navštívte Netflix a IMDb .

Elite je španielska tínedžerská dramatická séria, ktorá sa objavuje na Netflixe. Séria je o skupine študentov študujúcich na elitnej súkromnej škole v Španielsku. Zatiaľ nie je známe, kedy vyjde Elite Season 6 a aké bude herecké obsadenie. Očakáva sa, že Netflix vydá oficiálne vyhlásenie, keď sa rozhodne, či bude šiesta sezóna. Je tiež možné, že Netflix zverejní trailer alebo spin-off, aby fanúšikov pripravil na novú sezónu. Zatiaľ nie je známe, aká bude zápletka Elite Season 6, ale očakáva sa, že sa bude týkať vzťahov postáv a udalostí 5 Season.