Emily in Paris: Stav obnovenia 3. sezóny, cliffhangers, spoilery a to, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Emily in Paris získala obrovské množstvo fanúšikov a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú 3. sezónu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o stave obnovenia 3. série, cliffhanger, spojleroch a ďalších.

Fanúšikovia Emily v Paríži netrpezlivo očakávajú obnovenie 3. sezóny. Zatiaľ neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie, no existuje veľa fám a dohadov. Cliffhanger 2. sezóny v nás necháva veľa otázok a existuje veľa spoilerov, ktoré nám poskytujú pohľad na nadchádzajúcu sezónu. Zatiaľ vieme, že Emilyin vzťah s Gabrielom a jej kariéra zohrá v Paríži veľkú rolu. Nemôžeme sa dočkať, čo prinesie 3. sezóna Emily v Paríži. Ak sa chcete dozvedieť viac o herečke May El Calamawy, ktorá hrá Emily v Paríži, môžete tu uč sa viac. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátume vydania Masterchef Season 12, môžete tu uč sa viac.Emily v Paríži Staffel 3

Stav obnovenia 3. sezóny

Sezóna 2 Emily in Paris bola vydaná v novembri 2020 a fanúšikovia odvtedy čakajú na obnovenie 3. sezóny. Našťastie Netflix potvrdil, že sezóna 3 bude obnovená vo februári 2021. Natáčanie tretej série by sa malo začať v lete 2021.

Emily v Paríži Staffel 3

Cliffhangery a spojlery

Druhá sezóna sa skončila nešťastím, keď Emilyin šéf Sylvie (Philippine Leroy-Beaulieu) jej urobil ponuku, ktorú nemohla odmietnuť. Zatiaľ nie je známe, aká je ponuka, no očakáva sa, že bude odhalená v tretej sezóne. Hovorí sa tiež, že Emilyin priateľ Gabriel (Lucas Bravo) bude mať v tretej sezóne väčšiu úlohu.obsadenie a dej

Očakáva sa, že obsadenie tretej sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Lily Collins sa vráti ako Emily Cooper, spolu s Philippine Leroy-Beaulieu ako Sylvie, Lucas Bravo ako Gabriel, Camille Razat ako Camille, Samuel Arnold ako Julien, Bruno Gouery ako Antoine a Ashley Park ako Mindy. Očakáva sa, že dej tretej sezóny bude založený na Emilyinej novej práci a jej vzťahu s Gabrielom.

Dátum publikácie

Dátum vydania tretej sezóny Emily in Paris ešte nie je známy, ale očakáva sa, že sezóna vyjde na jeseň 2021 alebo začiatkom roku 2022. Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania.

FAQ

  • Kedy vyjde 3. séria Emily in Paris? Dátum vydania tretej sezóny Emily in Paris ešte nie je známy, ale očakáva sa, že sezóna vyjde na jeseň 2021 alebo začiatkom roku 2022.
  • Kto bude hrať 3. sériu Emily v Paríži? Očakáva sa, že obsadenie tretej sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Lily Collins sa vráti ako Emily Cooper, spolu s Philippine Leroy-Beaulieu ako Sylvie, Lucas Bravo ako Gabriel, Camille Razat ako Camille, Samuel Arnold ako Julien, Bruno Gouery ako Antoine a Ashley Park ako Mindy.
  • Aký je stav obnovenia 3. sezóny Emily v Paríži? Sezóna 2 Emily in Paris bola vydaná v novembri 2020 a fanúšikovia odvtedy čakajú na obnovenie 3. sezóny. Našťastie Netflix potvrdil, že sezóna 3 bude obnovená vo februári 2021. Natáčanie tretej série by sa malo začať v lete 2021.

Záver

Fanúšikovia Emily v Paríži netrpezlivo očakávajú 3. sezónu. Našťastie Netflix potvrdil, že sezóna 3 bude obnovená vo februári 2021. Očakáva sa, že obsadenie tretej sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Zatiaľ nie je známe, kedy bude vydaná tretia sezóna, no očakáva sa, že sezóna vyjde na jeseň 2021 alebo začiatkom roku 2022. Hovorí sa tiež, že Emilyin priateľ Gabriel bude mať v tretej sezóne väčšiu úlohu.Viac informácií o Emily v Paríži 3. sezóne nájdete na Netflix , IMDb a The Guardian .

Tabuľka

séria dátum vydania
1 2. októbra 2020
2 12. novembra 2020
3 Jeseň 2021 alebo začiatok 2022