End of the Road Dátum vydania Netflix, obsadenie a aktualizácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Netflix oznámil nový originál, ktorý si získa srdcia divákov. End of the Road je romantická dráma, ktorá rozpráva príbeh páru, ktorý sa vydáva na cestu za záchranou svojho vzťahu. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o origináli Netflix, vrátane dátumu vydania, obsadenia a aktuálnych informácií.

End of the Road je Netflix Original, ktorý vyjde 28. mája 2021. Herecké obsadenie tvorí Bernie Loudmouth herec bernie loudmouth herec , The Dead Marvel Komische Aufritte mŕtvy zázrak komische auftritte a veľa ďalších. Je to komédia o skupine priateľov, ktorí sa vydávajú na cestu za posledným dobrodružstvom. Aktuálne informácie o End of the Road hovoria, že pôjde o zábavnú a srdečnú cestu, ktorá divákov rozosmeje.koniec ulice

Obsah

  • Dátum vydania End of the Road
  • Obsadenie End of the Road
  • Najnovšie informácie o End of the Road
  • FAQ zu End of the Road

Dátum vydania End of the Road

Koniec cesty wird am 1. apríla 2021 vydaný na Netflixe. Séria bude pozostávať z 8 epizód, každá bude mať jednu hodinu.

koniec ulice

Obsadenie End of the Road

Obsadenie End of the Road zahŕňa niekoľko známych tvárí. V hlavných úlohách sa predstavia Karen Gillan a Paul Rudd hrali. Ďalšie role sú od Aisling Bea , Mackenzie Davisová , Natasha Lyonne a Bill Irwin hrali.Najnovšie informácie o End of the Road

End of the Road je romantická komédia o dvojici, ktorá sa vydáva na cestu za záchranou svojho vzťahu. Séria je z Leslye Headland napísané a vyrobené. Séria je z Will Ferrell , Adam McKay a Jessica Elbaumová vyrobené.

FAQ zu End of the Road

  • Kedy vyjde End of the Road? End of the Road vyjde na Netflixe 1. apríla 2021.
  • Kto hrá vo filme End of the Road? Hlavné úlohy v End of the Road hrajú Karen Gillan a Paul Rudd.
  • Kto píše a produkuje End of the Road? End of the Road napísal a produkoval Leslye Headland. Sériu produkujú Will Ferrell, Adam McKay a Jessica Elbaum.

Tabuľka

názov úlohu
Karen Gillan Hlavná rola
Paul Rudd Hlavná rola
Aisling Bea podpornú úlohu
Mackenzie Davisová podpornú úlohu
Natasha Lyonne podpornú úlohu
Bill Irwin podpornú úlohu

End of the Road je nová séria Netflix, ktorá si získa srdcia divákov. Séria vyjde na Netflixe 1. apríla 2021. Obsadenie zahŕňa niektoré známe tváre vrátane Karen Gillan, Paul Rudd, Aisling Bea, Mackenzie Davis, Natasha Lyonne a Bill Irwin. Sériu napísal a výkonne produkoval Leslye Headland a produkovali Will Ferrell, Adam McKay a Jessica Elbaum. Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, čítajte ďalej tu a tu .

Dúfame, že vám tento článok pomohol o pôvodnom konci cesty Netflix, vrátane dátumu vydania, obsadenia a aktuálnych informácií. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa End of the Road, nižšie je zoznam často kladených otázok.Záver

End of the Road je nová séria Netflix, ktorá vyjde 1. apríla 2021. Obsadenie zahŕňa niektoré známe tváre vrátane Karen Gillan, Paul Rudd, Aisling Bea, Mackenzie Davis, Natasha Lyonne a Bill Irwin. Sériu napísal a výkonne produkoval Leslye Headland a produkovali Will Ferrell, Adam McKay a Jessica Elbaum. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, čítajte ďalej tu a tu .