Produkcia Enola Holmes 2 bola spustená a prvý pohľad Millie Bobby Brown odhalený

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový film Enola Holmes 2 s Millie Bobby Brown v hlavnej úlohe bude čoskoro v kinách. Začiatok produkcie filmu bol nedávno odhalený a bol zverejnený prvý pohľad na Millie Bobby Brown ako Enola Holmes. Film bude pokračovaním prvého filmu a bude pokračovať v dobrodružstvách Enola Holmesa. Zistite viac o začatí výroby a prvom pohľade na Millie Bobby Brown ako Enola Holmes tu.

Začiatok produkcie Enola Holmes 2 bol odhalený a Millie Bobby Brown dala prvý pohľad na pokračovanie hitu Netflix. Filmové pokračovanie je založené na románovej sérii od autorky Nancy Springer a režírovať ho bude Harry Bradbeer. Vo filme hrajú Millie Bobby Brown, Henry Cavill, Sam Claflin a Helena Bonham Carter. Prečítajte si ultraman manga online a Povolanie kybernetického pekla .Denná výskumná činnosť

Začiatok výroby Enola Holmes 2

Začiatok výroby Enola Holmes 2 bol nedávno odhalený. Film produkuje Legendary Pictures a režíruje Harry Bradbeer. Film sa natáča vo Veľkej Británii a do kín by sa mal dostať v lete 2021. Film bude pokračovaním prvého filmu a bude pokračovať v dobrodružstvách Enola Holmesa.

Enola Holmes 2

Millie Bobby Brown ako Enola Holmes

Nedávno bol zverejnený prvý pohľad na Millie Bobby Brown ako Enola Holmes. Vo filme si zahrá Millie Bobby Brown. Zahrá si rolu Enola Holmes, mladej detektívky, ktorá sa snaží zachrániť svoju rodinu. Vo filme sa objavia aj ďalší známi herci ako Helena Bonham Carter, Sam Claflin, Adeel Akhtar či Fiona Shaw.Príbeh filmu

Film bude pokračovať v dobrodružstvách Enola Holmesa. Enola sa pokúsi zachrániť svoju rodinu vyriešením záhady, ktorú zanechala jej matka. Vo filme sa objaví aj niekoľko nových postáv, vrátane nového záporáka, ktorý sa snaží zničiť Enolovu rodinu. Film bude obsahovať aj niekoľko nových miest, kam sa Enola vydá za svojimi dobrodružstvami.

Trailery a ďalšie informácie

Trailer tiež Enola Holmes 2 bol nedávno prepustený. Trailer obsahuje prvý pohľad na Millie Bobby Brown ako Enola Holmes a dáva ochutnávku zápletky filmu. Viac informácií o filme bude zverejnených v najbližších mesiacoch. Film sa dostane do kín v lete 2021.

Záver

Začiatok výroby Enola Holmes 2 bol nedávno odhalený a bol zverejnený prvý pohľad na Millie Bobby Brown ako Enola Holmes. Film bude pokračovaním prvého filmu a bude pokračovať v dobrodružstvách Enola Holmesa. Trailer tiež Enola Holmes 2 bol nedávno vydaný a dáva ochutnávku zápletky filmu. Viac informácií o filme bude zverejnených v najbližších mesiacoch.FAQ

  • Kedy sa Enola Holmes 2 dostane do kín?
    Film sa dostane do kín v lete 2021.
  • Kto bude hrať v Enola Holmes 2?
    Vo filme si zahrá Millie Bobby Brown spolu s Helenou Bonham Carter, Sam Claflin, Adeel Akhtar a Fiona Shaw.
  • Aký je dej Enola Holmes 2?
    Film bude pokračovať v dobrodružstvách Enola Holmesa. Enola sa pokúsi zachrániť svoju rodinu vyriešením záhady, ktorú zanechala jej matka.

Ďalšie informácie

titul Enola Holmes 2
Začiatok výroby leto 2021
riaditeľ Harry Bradbeer
hlavný herec Hrajú: Millie Bobby Brown, Helena Bonham Carter, Sam Claflin, Adeel Akhtar, Fiona Shaw

Viac informácií o Enola Holmes 2 pozri ďalej IMDb a Zhnité paradajky .