Dátum vydania Enola Holmes 2 – kliknutím sem to zistíte!

Aký Film Vidieť?
 

Dátum vydania Enola Holmes 2 – kliknite tu zistiť! Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších filmoch a seriáloch, môžete tiež Vysvetlenie konca 2. sezóny Ragnaroku alebo Uraraka gegen Toga čítať.

ObsahDátum vydania Enola Holmes 2 bol konečne oznámený! Druhá časť populárnej filmovej série Netflix vyjde na Netflixe 23. septembra 2021. Film bude pokračovať v dobrodružstvách Enoly Holmes, mladšej sestry Sherlocka Holmesa. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o filme a dátume jeho vydania.

Enola Holmes 2

Obsah

 • Základné informácie o Enola Holmes 2
 • Dátum vydania Enola Holmes 2
 • Novinky Enola Holmes 2
 • FAQ od Enola Holmes 2

Základné informácie o Enola Holmes 2

Enola Holmes je britský filmový seriál založený na románoch Nancy Springer. prvý film Enola Holmes , vyšiel v roku 2020 a rozpráva príbeh Enoly Holmes, mladšej sestry Sherlocka Holmesa. Film produkoval Netflix a v hlavnej úlohe Enola hrá Millie Bobby Brown. Film bol ocenený kritikmi aj divákmi a bol obrovským hitom.

Enola Holmes 2

Dátum vydania Enola Holmes 2

Dátum vydania Enola Holmes 2 bol oznámený na 8. apríla 2021. Film vyjde na Netflixe 23. septembra 2021. Film bude pokračovať v dobrodružstvách Enoly Holmesovej, ktorá sa snaží zachrániť svoju rodinu a vyriešiť záhadu.Enola Holmes 2

Novinky Enola Holmes 2

O Enola Holmes 2 je veľa nových informácií. Film bude režírovať Harry Bradbeer, ktorý režíroval aj prvý film. Millie Bobby Brown si zopakuje svoju rolu Enoly Holmes spolu s Henrym Cavillom ako Sherlock Holmes a Sam Claflin ako Mycroft Holmes. Boli ohlásení aj noví herci vrátane Adeela Akhtara, Fiony Shaw, Susan Wokoma a Louisa Partridgea.

FAQ od Enola Holmes 2

 • Otázka: Kedy vyjde Enola Holmes 2?
  A: Enola Holmes 2 vyjde na Netflixe 23. septembra 2021.
 • Otázka: Kto režíruje Enola Holmes 2?
  A: Enola Holmes 2 režíruje Harry Bradbeer.
 • Otázka: Kto hrá Enolu Holmes v Enola Holmes 2?
  A: Millie Bobby Brown hrala Enolu Holmes vo filme Enola Holmes 2.
 • Otázka: Kto sú noví herci v Enola Holmes 2?
  A: Adeel Akhtar, Fiona Shaw, Susan Wokoma a Louis Partridge sú novými hercami v Enola Holmes 2.

Zhrnutie

Dátum vydania Enola Holmes 2 bol konečne oznámený! Druhá časť populárnej filmovej série Netflix vyjde na Netflixe 23. septembra 2021. Film bude pokračovať v dobrodružstvách Enoly Holmes, mladšej sestry Sherlocka Holmesa. O Enola Holmes 2 je veľa nových informácií, vrátane réžie Harryho Bradbeera, návratu Millie Bobby Brown ako Enola a ohlásenia nových hercov. Ak sa chcete dozvedieť viac o filme a dátume jeho vydania, navštívte Netflix alebo IMDb .

Tabuľka

Film Dátum publikácie
Enola Holmes 23. septembra 2021