Enola Holmes: Romance medzi Enolou a Tewkesbury

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Enola Holmes je film Netflix, ktorý skúma romantiku medzi Enolou a Tewkesbury. Film na motívy série románov Nancy Springer rozpráva príbeh mladšej sestry slávneho detektíva Sherlocka Holmesa. Film režíroval Harry Bradbeer a hrá v ňom Millie Bobby Brown ako Enola. Film bol prepustený 23. septembra 2020 a získal väčšinou pozitívne recenzie.

Enola Holmes: A Romance Between Enola and Tewkesbury je napínavý film, ktorý rozpráva o dobrodružstvách mladšej sestry Sherlocka Holmesa. Enola je mladá žena, ktorá sa vydáva na cestu, aby našla svojho nezvestného brata. Na svojej ceste stretne očarujúceho lorda Tewkesburyho, ktorý jej pomôže nájsť brata. Títo dvaja sa do seba zamilujú a Enola si musí vybrať, či zachráni svojho brata, alebo sa vzdá lásky k Tewkesbury. Ďaleko neznámi útočníci a Plán 4 sezóny Fallout 76 urobte z filmu nezabudnuteľný zážitok.Enola-Holmes-Tewksbury-

Obsah

 • pozadie filmu
 • postavy
 • Zápletka
 • Kritika
 • často kladené otázky

pozadie filmu

Enola Holmes je britský dobrodružný film založený na románovej sérii Nancy Springer. Film režíroval Harry Bradbeer a hrá v ňom Millie Bobby Brown ako Enola. Film bol prepustený 23. septembra 2020 a získal väčšinou pozitívne recenzie.

Enola Holmes

postavy

Vo filme hrá Millie Bobby Brown ako Enola Holmes, mladšia sestra slávneho detektíva Sherlocka Holmesa. Enola je sebavedomá a nezávislá mladá žena, ktorá sa odmieta prispôsobiť konvenciám spoločnosti. Henry Cavill hrá Sherlocka Holmesa, ktorý sa snaží ochrániť svoju sestru. Sam Claflin hrá lorda Tewkesburyho, mladého šľachtica, ktorý sa zamiluje do Enola. Medzi ďalšie dôležité postavy patria Eudoria (Helena Bonham Carter) a Mycroft (Sam Claflin).Zápletka

Enola Holmes je opustená matkou v deň jej 16. narodenín. Zistí, že jej matka má tajomstvo, ktoré skrýva pred svojimi bratmi Sherlockom a Mycroftom. Enola sa snaží vyriešiť záhadu svojej matky a zároveň sa snaží ukryť pred svojimi bratmi. Počas svojej cesty stretne lorda Tewkesburyho, mladého šľachtica, ktorý sa do nej zamiluje. Enola a Tewkesbury sa snažia vyriešiť záhadu svojej matky a zároveň sa navzájom chrániť pred nebezpečenstvami, s ktorými sa stretávajú na svojej ceste.

Kritika

Enola Holmes získala väčšinou pozitívne recenzie. Kritici ocenili výkon Millie Bobby Brown ako Enola a dej filmu. Kritici tiež poznamenali, že film prináša silné posolstvo o feminizme a nezávislosti. Film získal hodnotenie 86% na Rotten Tomatoes a hodnotenie 7,2/10 na IMDb.

často kladené otázky

 • Kto je Enola Holmes?
  Enola Holmes je mladšia sestra slávneho detektíva Sherlocka Holmesa. Je to sebavedomá a nezávislá mladá žena, ktorá sa odmieta prispôsobiť konvenciám spoločnosti.
 • Kto hrá Enolu Holmes?
  Millie Bobby Brown hrá Enolu Holmes.
 • Kto hrá Lorda Tewkesbury?
  Sam Claflin hrá Lorda Tewkesbury.
 • Kedy bola prepustená Enola Holmes?
  Enola Holmes bola vydaná 23. septembra 2020.
 • Ako bola hodnotená Enola Holmes?
  Enola Holmes získala hodnotenie 86% na Rotten Tomatoes a hodnotenie 7,2/10 na IMDb.

Záver

Enola Holmes je film Netflix, ktorý skúma romantiku medzi Enolou a Tewkesbury. Film na motívy série románov Nancy Springer rozpráva príbeh mladšej sestry slávneho detektíva Sherlocka Holmesa. Film režíroval Harry Bradbeer a hrá v ňom Millie Bobby Brown ako Enola. Film bol prepustený 23. septembra 2020 a získal väčšinou pozitívne recenzie. Enola Holmes je zábavný film, ktorý prináša silné posolstvo o feminizme a nezávislosti.Pre viac informácií o Enola Holmes navštívte Zhnité paradajky , IMDb a Netflix .