6. epizóda Beastar's Season 2: Preview & All Other Details

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Beastars je japonský anime seriál, ktorý napísal a nakreslil Paru Itagaki. Séria vyšla na Netflixe v októbri 2019 a rozpráva príbeh o svete, kde zvieratá a ľudia žijú spolu. Druhá sezóna Beastars vyšla v januári 2021 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú najnovší diel. V tomto článku si pozrieme 6. epizódu 2. sezóny Beastar a preberieme všetky ostatné podrobnosti.Beastars Staffel 2,

Obsah

 • Ukážka 6. epizódy Beastar's Season 2
 • dej a postavy
 • Kde sledovať 6. epizódu beastar sezóny 2
 • Časté otázky o Beastars Season 2 Episode 6

Ukážka 6. epizódy Beastar's Season 2

6. epizóda Beastar's Season 2 vyjde na Netflixe 11. februára 2021. Táto epizóda má názov 'The Beast and the Prince' a zameria sa na vzťah Legoshiho a Louisa. V epizóde uvidíme, ako sa Legoshi snaží Louisovi porozumieť a ako sa vyvíja ich vzťah. Uvidíme tiež, ako sa Legoshi snaží pochopiť svoje city k Haru.

6. epizóda Beastar's Season 2 bude vzrušujúcou epizódou, ktorá ďalej posunie príbeh série. Dozvieme sa viac o vzťahu Legoshi a Haru a o tom, ako sa vyvíja. Tiež sa dozvieme viac o ostatných postavách a o tom, ako zapadajú do príbehu. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o epizóde dozvieme viac. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších aktuálnych sériách, pozrite sa 4. epizóda seriálu Icarly a Hoď Ragnarok 2 an.

dej a postavy

V 6. epizóde Beastar's Season 2 uvidíme, ako sa Legoshi snaží pochopiť Louisa a ako sa ich vzťah vyvíja. Uvidíme tiež, ako sa Legoshi snaží pochopiť svoje city k Haru. Uvidíme tiež, ako sa Louis snaží pomôcť Legoshimu pochopiť jeho pocity. Tiež uvidíme, ako sa Louis pokúsi pomôcť Legoshi pochopiť jeho pocity. Hlavnými postavami v Epizóde 6 sú Legoshi, Louis, Haru, Juno, Bill, Gouhin, Pina a mnoho ďalších.Kde sledovať 6. epizódu beastar sezóny 2

6. epizóda Beastar's Season 2 vyjde na Netflixe 11. februára 2021. Epizódu si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix alebo v aplikácii Netflix. Epizódu môžete sledovať aj na iných streamovacích platformách, ako sú Hulu, Amazon Prime Video a Crunchyroll.

Časté otázky o Beastars Season 2 Episode 6

 • Kedy vyjde 6. epizóda Beastar's Season 2?
  6. epizóda Beastar's Season 2 vyjde na Netflixe 11. februára 2021.
 • Kto sú hlavné postavy v epizóde 6?
  Hlavnými postavami v Epizóde 6 sú Legoshi, Louis, Haru, Juno, Bill, Gouhin, Pina a mnoho ďalších.
 • Kde sledovať 6. epizódu beastar sezóny 2
  Epizódu si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix alebo v aplikácii Netflix. Epizódu môžete sledovať aj na iných streamovacích platformách, ako sú Hulu, Amazon Prime Video a Crunchyroll.

Záver

6. epizóda Beastar's Season 2 vyjde na Netflixe 11. februára 2021. Táto epizóda má názov 'The Beast and the Prince' a zameria sa na vzťah Legoshiho a Louisa. Uvidíme tiež, ako sa Legoshi snaží pochopiť svoje city k Haru. Hlavnými postavami v Epizóde 6 sú Legoshi, Louis, Haru, Juno, Bill, Gouhin, Pina a mnoho ďalších. Epizódu si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Netflix alebo v aplikácii Netflix. Epizódu môžete sledovať aj na iných streamovacích platformách, ako sú Hulu, Amazon Prime Video a Crunchyroll.

Viac informácií o Beastar's Season 2 Episode 6 nájdete na Netflix , Hulu a Crunchyroll .