Equinox Season 2: Dátum vydania, zápletka a podrobnosti o obsadení

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Švédsky trilerový seriál Rovnodennosť si vybudovala veľkú sledovanosť, ktorá sa teší na druhú sezónu. Séria je o mladej žene, ktorá sa snaží vyriešiť záhadné okolnosti okolo svojej sestry, ktorá zmizla pred 20 rokmi. Tu je viac o dátume vydania 2. sezóny Equinox, zápletke a detailoch obsadenia.

Očakáva sa, že Equinox Season 2 vyjde na jeseň 2021. Dej sa zameria na záhadné udalosti, ktoré sa stali v prvej sezóne. Podrobnosti o obsadení zatiaľ nie sú známe, no očakáva sa, že sa vráti väčšina starých hercov. Očakáva sa tiež pridanie nových postáv, ktoré prehĺbia dej. Sme nadšení, že uvidíme, čo je nové v Equinox Season 2. Vydaná epizóda Loki 6 a 10 zvonení sa vráti sú niektoré z najnovších vydaní Marvel, ktoré môžeme očakávať.Podrobnosti o 2. sezóne rovnodennosti

Dátum publikácie

Očakáva sa, že Equinox Season 2 vyjde na Netflixe na jeseň 2021. Prvá sezóna vyšla v novembri 2020, takže fanúšikovia na pokračovanie nenechajú dlho čakať. Výroba druhej sezóny sa začala v januári 2021 a očakáva sa, že bude ukončená v lete 2021.

Podrobnosti o 2. sezóne rovnodennosti

Zápletka

Equinox Season 2 bude pokračovať v príbehu Astrid, ktorá sa snaží vyriešiť záhadné okolnosti svojej sestry, ktorá zmizla pred 20 rokmi. V druhej sezóne sa Astrid pokúsi zistiť viac o záhadnej skupine stojacej za zmiznutím jej sestry. Pokúsi sa tiež zistiť viac o súvislosti medzi jej sestrou a záhadným miestom, kde zmizla.detaily obsadenia

Obsadenie 2. sezóny Equinox bude rovnaké ako 1. série. Hrajú ju Ester Bouva, Felix Sandman, Johannes Kuhnke, Anna Åström, Henrik Norlén, Magnus Krepper, Eva Melander, Rebecka Hemse, Magnus Roosmann a mnohí ďalší. V druhej sezóne budú predstavené aj niektoré nové postavy.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 2. séria Equinox?
    A: Očakáva sa, že Equinox Season 2 vyjde na Netflixe na jeseň 2021.
  • Otázka: Kto hrá hlavnú úlohu v 2. sezóne Equinox?
    A: Obsadenie 2. sezóny Equinox bude rovnaké ako 1. série. Hrajú ju Ester Bouva, Felix Sandman, Johannes Kuhnke, Anna Åström, Henrik Norlén, Magnus Krepper, Eva Melander, Rebecka Hemse, Magnus Roosmann a mnohí ďalší.
  • Otázka: Aký je dej 2. sezóny Equinox?
    A: Equinox Season 2 bude pokračovať v príbehu Astrid, ktorá sa snaží vyriešiť záhadné okolnosti svojej sestry, ktorá zmizla pred 20 rokmi. V druhej sezóne sa Astrid pokúsi zistiť viac o záhadnej skupine stojacej za zmiznutím jej sestry.

detaily obsadenia

názov úlohu
Ester Bouvová Astrid
Felix Sandman Oskar
Johannes Kuhnke Kurt
Anna Åströmová Dom
Henrik Norlen Gustáv
Magnus Krepper Suterén
Eva Melanderová s
Rebecca Hemseová Karin
Magnus Roosmann Johan

Druhá sezóna Equinox sľubuje, že bude vzrušujúcim pokračovaním prvej sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na obsadenie nových postáv a množstvo nových odhalení, ktoré posunú dej dopredu. Nemôžeme sa dočkať, až sa dozvieme viac o Equinox Season 2. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .

Dúfame, že vám tento článok pomohol dozvedieť sa viac o Equinox Season 2. Ak máte ďalšie otázky k tejto téme, neváhajte nás kontaktovať.