Eternals: Dátum vydania Marvelu, obsadenie a ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový film od Marvelu Eternals bude čoskoro v kinách. Film produkuje Marvel Studios a režíruje ho Chloé Zhao. Rozpráva príbeh o skupine nesmrteľných bytostí, ktoré žijú na zemi tisíce rokov. Tu je viac o dátume vydania filmu, obsadení a ďalších podrobnostiach. nedefinovanéEternals od Marvelu

Dátum publikácie

Film Eternals sa do kín dostane 5. novembra 2021. Film bude uvedený súčasne v USA, Veľkej Británii, Nemecku a mnohých ďalších krajinách.

dátum vydania Eternals

povolanie

Obsadenie filmu Eternals zahŕňa niektorých z najznámejších hollywoodskych hercov. Richard Madden hrá Ikaris, Gemma Chan hrá Sersi, Angelina Jolie hrá Thenu, Salma Hayek hrá Ajaka, Kumail Nanjiani hrá Kinga, Lauren Ridloff hrá Makkari, Brian Tyree Henry hrá Phastos, Lia McHugh hrá Sprite, Don Lee hrá Gilgamesha, Barry Keoghan hrá Druiga a Kit Harington hrá Dane Whitmana.

Zápletka

Film Eternals rozpráva príbeh o skupine nesmrteľných bytostí, ktoré žili na zemi tisícročia. Boli vytvorené už dávno Nebešťanmi na ochranu ľudstva. Keď však zistia, že sa vrátil starý nepriateľ, musia sa spojiť, aby zachránili ľudstvo.Trailer

Aj prvý trailer Eternals bol vydaný 5. mája 2021. Trailer ukazuje, ako sa Eternals spájajú, aby zachránili ľudstvo. Obsahuje aj niektoré z nových postáv, ktoré sa vo filme objavia.

Výroba

Film Eternals Produkuje ho Marvel Studios a režíruje Chloé Zhao. Producentom filmu je Kevin Feige a výkonnými producentmi Louis D'Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz, Nate Moore a Stan Lee.

FAQ

  • Kedy bude film Eternals v kinách? Film Eternals príde do kín 5. novembra 2021.
  • Kto hrá vo filme Eternals? Vo filme Eternals účinkujú Richard Madden, Gemma Chan, Angelina Jolie, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Lia McHugh, Don Lee, Barry Keoghan a Kit Harington.
  • Kto produkuje film Eternals? Film Eternals produkuje Marvel Studios a režíruje ho Chloé Zhao. Producentom filmu je Kevin Feige a výkonnými producentmi Louis D'Esposito, Victoria Alonso, Jonathan Schwartz, Nate Moore a Stan Lee.

Záver

Nový film od Marvelu Eternals bude čoskoro v kinách. Film produkuje Marvel Studios a režíruje ho Chloé Zhao. Rozpráva príbeh o skupine nesmrteľných bytostí, ktoré žijú na zemi tisíce rokov. Film sa dostane do kín 5. novembra 2021 a obsadenie zahŕňa niektorých z najuznávanejších hollywoodskych hercov. Ak sa chcete o filme dozvedieť viac, môžete si pozrieť trailer alebo získať viac informácií na marvel.com alebo IMDb Nájsť.Tabuľka

titul Dátum publikácie povolanie
Eternals 5. novembra 2021 Richard Madden, Gemma Chan, Angelina Jolie, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff, Brian Tyree Henry, Lia McHugh, Don Lee, Barry Keoghan a Kit Harington