Evil sezóna 3: dátum vydania, zápletka a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria CBS Zlo sa vráti s 3. sezónou v júni 2021. Séria, ktorú vytvorili Robert a Michelle King, sleduje tím odborníkov, ktorí sa snažia rozlíšiť medzi nadprirodzeným a prirodzeným. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o dátume vydania, príbehu a nových postavách.Zlá sezóna 3

Obsah

 • Dátum vydania Evil 3. série
 • Príbeh zla 3. sezóna
 • Nové postavy v Evil Season 3
 • Návrat starých postáv v Evil Season 3
 • Často kladené otázky o hre Evil 3

Dátum vydania Evil 3. série

Tretia sezóna Zlo bude mať premiéru na CBS 4. júna 2021. Sezóna bude pozostávať z 13 epizód, každá sa bude vysielať vo štvrtok o 20:00. Prvá epizóda sa bude vysielať 4. júna a posledná epizóda bude odvysielaná 24. augusta.

Tretia sezóna série Netflix 'Evil' bude čoskoro vydaná. Fanúšikovia sú nadšení, čo prinesie nová sezóna. Získajte informácie o dátume vydania, príbehu a ďalších. Lake-Show a Mexické šortky Justin Bieber sú niektoré z tém pokrytých v tretej sezóne. Už teraz sa tešíme na novú sezónu a dúfame, že nám povie ešte viac o tajomnom svete 'Zla'.

Zlá sezóna 3

Príbeh zla 3. sezóna

V tretej sezóne r Zlo tím odborníkov pod vedením Kristen Bouchard (Katja Herbers) sa bude aj naďalej snažiť rozlišovať medzi nadprirodzeným a prirodzeným. Budete sa tiež zaoberať novou hrozbou známou ako 'The Darkness'. V novej sezóne sa tiež vráti Leland Townsend (Michael Emerson), ktorý v sérii pôsobí ako akýsi antagonista.Nové postavy v Evil Season 3

V tretej sezóne r Zlo predstaví niekoľko nových postáv. Jednou z nových postáv je Dr. Boggs v podaní T.R. Rytier. Je to psychiater, ktorý pomáha Kristen a jej tímu riešiť prípady. Ďalšou novou postavou je Dr. Lila Darville, ktorú hrá Brooklyn Shuck. Je to mladá vedkyňa, ktorá pomáha Kristen a jej tímu vyšetrovať prípady.

Návrat starých postáv v Evil Season 3

V tretej sezóne r Zlo niektoré staré postavy sa vrátia. Jednou zo starých postáv je Leland Townsend (Michael Emerson), ktorý v sérii pôsobí ako akýsi antagonista. Ďalšou starou postavou, ktorá sa vráti, je David Acosta (Mike Colter), ktorý slúži ako kňaz a pomáha Kristen a jej tímu vyšetrovať prípady.

Často kladené otázky o hre Evil 3

 • Kedy sa bude vysielať 3. séria Evil?
  Evil Season 3 bude mať premiéru na CBS 4. júna 2021.
 • Kto sú nové postavy v Evil Season 3?
  V tretej sezóne Zla, Dr. Boggs (T.R. Knight) a Dr. Predstavila Lilu Darville (Brooklyn Shuck).
 • Kto sa vracia v Evil Season 3?
  Leland Townsend (Michael Emerson) a David Acosta (Mike Colter) sa vrátia pre Evil Season 3.

Záver

Tretia sezóna Zlo bude mať premiéru na CBS v júni 2021. Dej sa zameria na vyšetrovanie novej hrozby s názvom 'The Darkness'. Predstavuje tiež niektoré nové postavy, vrátane Dr. Boggs (T.R. Knight) a Dr. Lila Darville (Brooklyn Shuck). Vrátia sa aj niektoré staré postavy, vrátane Lelanda Townsenda (Michael Emerson) a Davida Acostu (Mike Colter).Viac informácií o tretej sezóne Zlo pozri Webová stránka CBS a na Stránka IMDb série.