Noblesse Episode 13: dátum vydania, rozvrh obsadenia a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Noblesse je juhokórejský webtoon seriál napísaný Son Jae Ho a Lee Gwang Su a ilustrovaný Lee Kwang Su. Séria bola vydaná v roku 2007 a je jednou z najpopulárnejších sérií webtoon v Južnej Kórei. Séria bola upravená ako anime séria v októbri 2020 a odvtedy si získala veľa fanúšikov. V tomto článku sa pozrieme na dátum vydania Noblesse Episode 13, rozvrh obsadenia a ďalšie.Flashback: Nobility Episode 13

Dátum vydania Noblesse Episode 13

Očakáva sa, že Noblesse Episode 13 vyjde dňa 25. februára 2021 publikovaný. Epizóda bude vydaná na oficiálnom kanáli Crunchyroll na YouTube. Táto epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích platformách ako Funimation, Hulu a Netflix.

Noblesse Episode 13 vyjde na Crunchyroll 28. apríla 2021. Zoznam hercov pre epizódu obsahuje hlasy Mamoru Miyano ako Cadis Etrama Di Raizel, Takashi Kondo ako Frankenstein, Daisuke Hirakawa ako Takeo a mnoho ďalších. Epizóda bude obsahovať aj niekoľko zaujímavých zvratov a udalostí, ktoré posunú dej dopredu. Ak sa chcete dozvedieť viac o nadchádzajúcich epizódach, môžete sa pozrieť na Bofuri dub rozpis a Dátum vydania Boruto Chapter 52 vyhliadka.

Flashback: Nobility Episode 13

Herecký plán Noblesse Epizóda 13

Obsadenie Noblesse Episode 13 ešte nebolo oznámené. Obsadenie predchádzajúcich epizód však zahŕňalo mnoho známych hlasov, vrátane:  • Yuuichi Nakamura ako Raizel
  • Hiroshi Kamiya ako Frankenstein
  • Kazuya Nakai ako M-21
  • Kana Hanazawa ako Yuna
  • Kensho Ono ako Tao
  • Kaito Ishikawa ako Regis

Kde sa pozerať na Noblesse Episode 13

Noblesse Episode 13 bude vydaná na oficiálnom kanáli Crunchyroll na YouTube. Táto epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích platformách ako Funimation, Hulu a Netflix. Epizódy si môžete pozrieť aj na oficiálnej stránke Crunchyroll.

Koľko epizód má Noblesse?

Noblesse má celkovo 24 epizód. Prvých 12 epizód bolo vydaných v októbri 2020 a očakáva sa, že posledná epizóda bude vydaná v marci 2021.

Kto je tvorcom Noblesse?

Noblesse napísali Son Jae Ho a Lee Gwang Su a ilustroval Lee Kwang Su. Séria bola vydaná v roku 2007 a je jednou z najpopulárnejších sérií webtoon v Južnej Kórei.Záver

Očakáva sa, že Noblesse Episode 13 vyjde 25. februára 2021. Zostava ešte nebola oznámená. Epizóda bude vydaná na oficiálnom kanáli Crunchyroll na YouTube. Séria má celkovo 24 epizód a napísali ju Son Jae Ho a Lee Gwang Su a ilustroval ju Lee Kwang Su.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde Noblesse Episode 13? A: Očakáva sa, že Noblesse Episode 13 vyjde 25. februára 2021.
  • Otázka: Kto je tvorcom Noblesse? A: Noblesse napísali Son Jae Ho a Lee Gwang Su a ilustroval Lee Kwang Su.
  • Otázka: Kde sa pozerať na Noblesse Episode 13 A: Noblesse Episode 13 bude vydaná na oficiálnom kanáli Crunchyroll na YouTube. Táto epizóda bude dostupná aj na iných streamovacích platformách ako Funimation, Hulu a Netflix.

Tabuľka

epizóda Dátum publikácie
Nobility epizóda 13 25. februára 2021
Nobility epizóda 14 marec 2021

Dúfame, že ste získali všetky potrebné informácie o dátume vydania Noblesse Episode 13, rozvrhu obsadenia a ďalších. Ďalšie informácie nájdete v časti Crunchyroll , Funimácia a Hulu .

Ďakujem za čítanie!