Mimoriadny právnik Woo 1. séria: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Juhokórejský televízny seriál „Extraordinary Attorney Woo“ je populárny seriál, ktorý sleduje život a dobrodružstvá právnika Woo Jung-hyeoka. Prvá sezóna série bola odvysielaná v roku 2018 a odvtedy si získala mnoho fanúšikov. V tomto článku sa dozviete viac o prvej sezóne série vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších. nedefinovanéMimoriadny právnik Woo sezóna 1

Dátum publikácie

Prvá séria 'Extraordinary Attorney Woo' bola odvysielaná 28. apríla 2018 na juhokórejskom vysielaní KBS2. Séria bežala do 14. júna 2018 a pozostávala zo 16 epizód. Séria bola vydaná aj na Netflixe, kde je dostupná vo viacerých jazykoch.

Mimoriadny právnik Woo sezóna 1

povolanie

Sériu produkovali Kim Jin-min a Kim Jung-hyun a napísali ju Kim Jin-min a Kim Jung-hyun. V seriáli hrá Kim Myung-soo ako Woo Jung-hyeok, právnik, ktorý sa špecializuje na obranu nevinných. Ďalšími hlavnými hercami sú Park Jin-joo ako Yoon Se-na, právnik špecializujúci sa na obranu nevinných, a Kim Min-seok ako Lee Tae-joon, právnik špecializujúci sa na obranu vinníkov.

Zápletka

„Výnimočný právnik Woo“ sa točí okolo Woo Jung-hyeoka, právnika, ktorý sa špecializuje na obranu nevinných. Spolupracuje s Yoon Se-na, právnikom, ktorý sa špecializuje na obranu nevinných. Spoločne sa snažia chrániť nevinných pred zákonom a domáhať sa spravodlivosti. Bojujú proti nespravodlivosti systému a snažia sa vyniesť pravdu na svetlo.predmetov

Séria sa zaoberá mnohými témami vrátane spravodlivosti, nespravodlivosti, dobra a zla. Je to aj o sile zákona a o tom, ako pôsobí na ľudí. Séria tiež ukazuje, aké dôležité je, aby ľudia bojovali za svoje práva a že je dôležité, aby sa postavili za spravodlivosť.

Kritika

Séria sa dočkala pozitívneho prijatia od kritikov aj fanúšikov. Mnohí kritici chválili silné herecké obsadenie a zaujímavý dej. Séria bola tiež chválená pre svoje témy a zaobchádzanie so spravodlivosťou a nespravodlivosťou. Séria bola ocenená aj za silnú vizuálnu prezentáciu a použitie hudby.

Záver

Prvá séria „Extraordinary Attorney Woo“ je populárny juhokórejský televízny seriál, ktorý sleduje život a dobrodružstvá právnika Woo Jung-hyeoka. Séria bola odvysielaná v roku 2018 a odvtedy si získala mnoho fanúšikov. Séria sa zaoberá mnohými témami vrátane spravodlivosti, nespravodlivosti, dobra a zla. Séria sa dočkala pozitívneho prijatia od kritikov aj fanúšikov.FAQ

  • Kedy bola odvysielaná prvá séria 'Extraordinary Attorney Woo'? Prvá séria 'Extraordinary Attorney Woo' bola odvysielaná 28. apríla 2018 na juhokórejskom vysielaní KBS2.
  • Kto hrá hlavnú úlohu v seriáli? V seriáli hrá Kim Myung-soo ako Woo Jung-hyeok, právnik, ktorý sa špecializuje na obranu nevinných.
  • Aké témy obsahuje séria? Séria sa zaoberá mnohými témami vrátane spravodlivosti, nespravodlivosti, dobra a zla.
  • Ako seriál prijali kritici a fanúšikovia? Séria sa dočkala pozitívneho prijatia od kritikov aj fanúšikov.

Viac informácií o prvej sezóne 'Extraordinary Attorney Woo' nájdete na nasledujúcich webových stránkach:

Tabuľka

titul Dátum publikácie povolanie
Mimoriadny právnik Woo 28. apríla 2018 Kim Myung-soo, Park Jin-joo, Kim Min-seok

Prvá séria „Extraordinary Attorney Woo“ je populárny juhokórejský televízny seriál, ktorý sleduje život a dobrodružstvá právnika Woo Jung-hyeoka. Séria bola odvysielaná v roku 2018 a odvtedy si získala mnoho fanúšikov. Séria sa zaoberá mnohými témami vrátane spravodlivosti, nespravodlivosti, dobra a zla. Séria sa dočkala pozitívneho prijatia od kritikov aj fanúšikov.

Ak sa chcete dozvedieť viac o prvej sezóne 'Extraordinary Attorney Woo', môžete sa pozrieť na vyššie uvedené webové stránky. Môžete tiež použiť tabuľku vyššie, aby ste sa dozvedeli viac o sérii vrátane názvu, dátumu vydania a obsadenia.