Fantasy Island sezóna 2: Všetky aktualizácie seriálu

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fantasy Island je americký televízny seriál založený na rovnomennom televíznom seriáli ABC zo 70. rokov minulého storočia. Séria, ktorú vyvinuli Jeff Wadlow a Chris Roach, je o tajomnom ostrove, kde sa hosťom splnia ich najtajnejšie túžby. Prvá sezóna série bola vydaná vo februári 2020 a získala väčšinou pozitívne recenzie. Teraz sa pracuje na 2. sezóne Fantasy Island a tu je všetko, čo potrebujete vedieť o najnovšej sezóne. nedefinovanéFantasy Island sezóna 2

Obsah

 • povolanie
 • Zápletka
 • dátumy vydania
 • FAQ

povolanie

Obsadenie 2. sezóny Fantasy Island vedie niektorí z tých istých hercov ako v 1. sezóne. Patria medzi ne Michael Peña ako pán Roarke, Maggie Q ako Gwen, Lucy Hale ako Melanie, Austin Stowell ako Patrick, Portia Doubleday ako Brax, Jimmy O. Yang ako Sun Park a Ryan Hansen ako JD. Ohlásených bolo aj množstvo nových hercov, vrátane Michaela Rookera ako kapitána Russella, Kim Coatesa ako Dr. Lawrence a Parisa Fitz Henley ako Grace.

Fantasy Island sezóna 2

Zápletka

Dej 2. sezóny Fantasy Island sa zameria na tajomný ostrov, kde si hostia splnia svoje najtajnejšie túžby. V druhej sezóne sú hostia vyzvaní, aby splnili svoje želania a pokúsili sa odhaliť tajomstvá ostrova. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej.

dátumy vydania

Očakáva sa, že sezóna 2 Fantasy Island sa bude vysielať na ABC v lete 2021. Zatiaľ nie je známe, či bude séria dostupná aj na iných platformách ako Netflix alebo Hulu.FAQ

 • Kedy vyjde 2. séria Fantasy Island?
  Očakáva sa, že sezóna 2 Fantasy Island sa bude vysielať na ABC v lete 2021.
 • Kto je súčasťou 2. sezóny Fantasy Island?
  Obsadenie 2. sezóny Fantasy Island vedie niektorí z tých istých hercov ako v 1. sezóne. Patria medzi ne Michael Peña ako pán Roarke, Maggie Q ako Gwen, Lucy Hale ako Melanie, Austin Stowell ako Patrick, Portia Doubleday ako Brax, Jimmy O. Yang ako Sun Park a Ryan Hansen ako JD.
 • Bude Fantasy Island sezóna 2 dostupná aj na iných platformách?
  Zatiaľ nie je známe, či bude séria dostupná aj na iných platformách ako Netflix alebo Hulu.

Záver

2. séria Fantasy Island sa pripravuje a očakáva sa, že sa bude vysielať na ABC v lete 2021. Obsadenie 2. sezóny budú viesť niektorí z tých istých hercov ako v 1. sezóne, no predstavia sa aj noví herci. Dej druhej sezóny sa zameria na tajomný ostrov, kde sa hosťom splnia najtajnejšie priania. Zatiaľ nie je známe, či bude séria dostupná aj na iných platformách ako Netflix alebo Hulu. O vydaní ďalších informácií o 2. sezóne Fantasy Island vás budeme informovať.

Viac informácií o 2. sezóne Fantasy Island nájdete na IMDb a Zhnité paradajky .

FAQ

Opýtať sa Odpoveď
Kedy vyjde 2. séria Fantasy Island? Očakáva sa, že sezóna 2 Fantasy Island sa bude vysielať na ABC v lete 2021.
Kto je súčasťou 2. sezóny Fantasy Island? Obsadenie 2. sezóny Fantasy Island vedie niektorí z tých istých hercov ako v 1. sezóne. Patria medzi ne Michael Peña ako pán Roarke, Maggie Q ako Gwen, Lucy Hale ako Melanie, Austin Stowell ako Patrick, Portia Doubleday ako Brax, Jimmy O. Yang ako Sun Park a Ryan Hansen ako JD.
Bude Fantasy Island sezóna 2 dostupná aj na iných platformách? Zatiaľ nie je známe, či bude séria dostupná aj na iných platformách ako Netflix alebo Hulu.