Fantasy Island sezóna 2: Dátum vydania, dej, obsadenie a všetky ďalšie podrobnosti, ktoré potrebujete vedieť!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fantasy Island je americký televízny seriál založený na rovnomennom televíznom seriáli ABC zo 70. rokov minulého storočia. Séria je o tajomnom ostrove, kde sa hosťom plnia najtajnejšie priania. Prvá sezóna série bola vydaná vo februári 2020 a mala obrovský úspech. Teraz sa na Fantasy Island Season 2 pracuje a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových dobrodružstvách dozvedia viac.Fantasy Island sezóna 2

Dátum vydania 2. sezóny Fantasy Island

Očakáva sa, že sezóna 2 Fantasy Island vyjde vo februári 2021. Natáčanie druhej sezóny sa začalo v auguste 2020 a skončilo v októbri 2020. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na vzrušujúcu druhú sezónu.

2. séria Fantasy Island sa bude vysielať 19. februára 2021 na ABC. Dej druhej sezóny sa točí okolo skupiny hostí, ktorí cestujú na tajomný ostrov, aby si splnili svoje najtajnejšie túžby. V druhej sezóne účinkujú Michael Peña, Lucy Hale, Austin Stowell, Portia Doubleday, Jimmy O. Yang, Ryan Hansen, Michael Rooker, Charlotte McKinney, Parisa Fitz-Henley a Kim Coates. Druhá sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, vrátane záhadnej ženy menom „The Visitor“ (Allison Williams). Zistite viac o 2. sezóne Fantasy Island pri kontrole Netflix Daredevil Staffel 4 a Allison Williamsová vyťahuje spodnú bielizeň vyhliadka.

Fantasy Island sezóna 2

Fantasy Island Sezóna 2: Príbeh

Dej 2. sezóny Fantasy Island sa zameria na nové postavy a dobrodružstvá, ktoré čakajú hostí. Od hostí sa žiada, aby splnili svoje najtajnejšie túžby, no musia čeliť aj následkom. Druhá sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej.Fantasy Island Sezóna 2: Obsadenie

Obsadenie 2. sezóny Fantasy Island bude predstavovať niekoľko známych tvárí. Hlavná predstaviteľka seriálu, Maggie Q, sa tiež vráti v druhej sezóne. V 2. sezóne si zahrali aj Lucy Hale, Austin Stowell, Portia Doubleday, Jimmy O. Yang, Ryan Hansen, Michael Rooker a Michael Peña.

Fantasy Island sezóna 2: Ďalšie podrobnosti

Fantasy Island Season 2 tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové vzrušujúce dobrodružstvá, ktoré čakajú hostí. Druhá sezóna tiež odhalí niektoré nové tajomstvá, ktoré sa fanúšikovia dozvedia o ostrove a jeho obyvateľoch.

2. sezóna Fantasy Island: Záver

Očakáva sa, že sezóna 2 Fantasy Island vyjde vo februári 2021. Dej druhej sezóny sa zameria na nové postavy a dobrodružstvá, ktoré čakajú hostí. Obsadenie druhej sezóny bude pozostávať z niekoľkých známych tvárí. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové vzrušujúce dobrodružstvá, ktoré čakajú hostí.Často kladené otázky (FAQ)

  • Kedy vyjde 2. séria Fantasy Island? Očakáva sa, že sezóna 2 Fantasy Island vyjde vo februári 2021.
  • Kto bude hrať v 2. sezóne Fantasy Island? V druhej sezóne sa predstavia známe tváre vrátane Maggie Q, Lucy Hale, Austina Stowella, Portia Doubleday, Jimmy O. Yang, Ryan Hansen, Michael Rooker a Michael Peña.
  • Čo môžu hostia očakávať v 2. sezóne Fantasy Island? Hostia sa môžu tešiť na nové vzrušujúce dobrodružstvá, ktoré na hostí čakajú. Druhá sezóna tiež odhalí niektoré nové tajomstvá, ktoré sa fanúšikovia dozvedia o ostrove a jeho obyvateľoch.

Zhrnutie 2. sezóny Fantasy Island

titul Fantasy Island sezóna 2
Dátum publikácie február 2021
Zápletka Nové postavy a dobrodružstvá
povolanie Maggie Q, Lucy Hale, Austin Stowell, Portia Doubleday, Jimmy O. Yang, Ryan Hansen, Michael Rooker a Michael Peña

Očakáva sa, že sezóna 2 Fantasy Island vyjde vo februári 2021. Dej druhej sezóny sa zameria na nové postavy a dobrodružstvá, ktoré čakajú hostí. Obsadenie druhej sezóny bude pozostávať z niekoľkých známych tvárí. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové vzrušujúce dobrodružstvá, ktoré čakajú hostí. Viac informácií o 2. sezóne Fantasy Island nájdete na IMDb a Zhnité paradajky .