Fate: The Winx Saga Season 2 – Viac mágie, bitiek a krvi

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna fantasy série Netflix Osud: Winx Saga sľubuje viac mágie, bitiek a krvi ako kedykoľvek predtým. Séria je založená na talianskom animovanom seriáli Winx Club a rozpráva príbeh šiestich mladých čarodejníc, ktoré študujú mágiu na škole Alfea. V druhej sezóne sú postavy preskúmané ešte hlbšie a dej sa stáva ešte vzrušujúcejším. Dozviete sa o nových dobrodružstvách, ktoré čakajú na čarodejnice.

Druhá sezóna Fate: The Winx Saga sľubuje viac mágie, bitiek a krvi ako kedykoľvek predtým. Séria sleduje dobrodružstvá Bloom a jej priateľov, ktorí sa snažia zachrániť magický svet Alfea. Druhú sériu vedie pôsobivé herecké obsadenie vrátane Abigail Cowen, Danny Griffin, Precious Mustapha, Eliot Salt, Elisha Applebaum, Sadie Soverall a Linda Cardellini. Manžel Linda Cardellini . Druhá sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, vrátane niektorých starých známych. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú druhú sezónu, ktorá príde na Netflix vo februári 2021. Na vydanie sa môžu tešiť aj fanúšikovia ďalších sérií Netflix Murdoch záhady sezóna 16 vo februári 2021.Destiny: The Winx Saga sezóna 2

Povahy

Šesť čarodejníc, ktoré sú hlavnými postavami série, sú Bloom, Stella, Aisha, Terra, Musa a Tecna. Každá čarodejnica má svoju vlastnú magickú schopnosť a osobnosť. Bloom je vodca skupiny a má schopnosť ovládať oheň. Stella je kráľovnou slnka a má schopnosť manipulovať so svetlom. Aisha je Kráľovná vody a má schopnosť ovládať vodu. Terra je kráľovnou zeme a má schopnosť hýbať zemou. Musa je kráľovnou hudby a má schopnosť manipulovať s hudbou. Tecna je kráľovnou technológie a má schopnosť ovládať technológie.

Destiny: The Winx Saga sezóna 2

Dej

V druhej sezóne r Osud: Winx Saga čarodejnice sú poslané na nové dobrodružstvo, aby posilnili magické sily čarodejníc. Musíte sa postaviť proti temným silám, ktoré sa snažia zničiť magický svet. Čarodejnice sa tiež musia postaviť proti nepriateľom školy Alfea, ktorí sa snažia školu zničiť. Čarodejnice sa tiež musia postaviť temným silám, ktoré sa snažia dobyť magický svet. Čarodejnice sa tiež musia postaviť proti nepriateľom školy Alfea, ktorí sa snažia školu zničiť.Viac mágie, bitiek a krvi

Druhá sezóna Osud: Winx Saga sľubuje viac mágie, bitiek a krvi ako kedykoľvek predtým. Čarodejnice sa musia postaviť temným silám, ktoré sa snažia zničiť magický svet. Čarodejnice sa tiež musia postaviť proti nepriateľom školy Alfea, ktorí sa snažia školu zničiť. Bitky budú ešte intenzívnejšie a mágia ešte silnejšia. Bude tiež viac krvi, keď sa bosorky postavia proti temným silám.

Nové dobrodružstvá

Druhá sezóna Osud: Winx Saga sľubuje aj nové dobrodružstvá. Čarodejnice budú cestovať do nových magických svetov a spoznávať nové magické bytosti. Naučíte sa tiež nové magické zručnosti a nájdete nové magické predmety. Čarodejnice tiež získajú nových priateľov a budú bojovať s novými nepriateľmi. K dispozícii budú aj nové magické hádanky, ktoré budú sprevádzať čarodejnice na ich ceste.

Záver

Druhá sezóna Osud: Winx Saga sľubuje viac mágie, bitiek a krvi ako kedykoľvek predtým. Postavy sú preskúmané hlbšie a dej sa stáva ešte vzrušujúcejším. Čarodejnice budú cestovať do nových magických svetov a spoznávať nové magické bytosti. Naučíte sa tiež nové magické zručnosti a nájdete nové magické predmety. Bude tiež viac krvi, keď sa bosorky postavia proti temným silám. Sľubuje, že to bude vzrušujúca a vzrušujúca druhá sezóna.FAQ

  • Kto sú hlavné postavy seriálu?
    Hlavnými postavami série sú Bloom, Stella, Aisha, Terra, Musa a Tecna.
  • Aká je zápletka druhej sezóny?
    V druhej sezóne sa musia čarodejnice postaviť temným silám, ktoré sa snažia zničiť magický svet. Musíte tiež čeliť nepriateľom školy Alfea, ktorí sa snažia zničiť školu.
  • Čo sľubuje druhá sezóna?
    Druhá sezóna sľubuje viac mágie, bitiek a krvi ako kedykoľvek predtým. Čarodejnice budú cestovať do nových magických svetov a spoznávať nové magické bytosti. Naučíte sa tiež nové magické zručnosti a nájdete nové magické predmety.

Tabuľka

názov magická schopnosť
Bloom ovládať paľbu
Stella manipulovať so svetlom
Aisha kontrolovať vodu
Zem pohnúť zemou
Musa manipulovať s hudbou
Techna ovládacia technika

Viac informácií o druhej sezóne Osud: Winx Saga pozri ďalej Netflix a IMDb .