Fate: The Winx Saga Season 2 – Herecké obsadenie a ich filmografia

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fate: The Winx Saga je fantasy séria Netflix založená na populárnom talianskom animovanom seriáli Winx Club. Druhá sezóna série bola vydaná 14. januára 2021 a obsahuje niektoré známe tváre. Viac o hereckom obsadení a jeho doterajšej filmografii sa dozviete tu. nedefinovanéDestiny: The Winx Saga sezóna 2

Hlavní aktéri

Fate: The Winx Saga Season 2 hrá Abigail Cowen ako Bloom, Hannah van der Westhuysen ako Stella, Precious Mustapha ako Aisha, Eliot Salt ako Terra, Elisha Applebaum ako Musa a Danny Griffin ako Sky. Všetci šiesti herci už majú za sebou pôsobivú filmografiu, ktorú môžu ukázať.

Destiny: The Winx Saga sezóna 2

Abigail Cowenová

Abigail Cowen hrá Bloom vo filme Fate: The Winx Saga. Je to americká herečka, ktorá sa objavila v sérii Netflix Chilling Adventures of Sabrina. Zahrala si aj v sérii Netflix The Babysitter a vo filme Dumplin'. Medzi jej ďalšie úlohy patria filmy Flower a Extracurricular.

Hannah van der Westhuysen

Hannah van der Westhuysen

Hannah van der Westhuysen hrá úlohu Stelly vo filme Fate: The Winx Saga. Je to holandská herečka, ktorá sa objavila v sérii Netflix The Letter for the King. Účinkovala aj vo filme The Fault in Our Stars a seriáli The Last Kingdom. Medzi jej ďalšie úlohy patria filmy Biela princezná a Biela kráľovná.Eliot Salz

Drahý Mustapha

Precious Mustapha hrá rolu Aishy v Fate: The Winx Saga. Je to britská herečka, ktorá hrala v seriáli Sex Education na Netflixe. Účinkovala aj v seriáli The End of the F***ing World a filme The Girl in the Spider's Web. Medzi jej ďalšie úlohy patria filmy Skazený a Potopa.

Freddy Thorp

Eliot Soľ

Eliot Salt hrá rolu Terra vo Fate: The Winx Saga. Je to britská herečka, ktorá hrala v seriáli Netflix The End of the F***ing World. Účinkovala aj v seriáli The Innocents a vo filme The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society. Medzi jej ďalšie úlohy patria filmy The Suvenir a The Souvenir Part II.

Robert James Collier

Elisha Applebaum

Elisha Applebaum hrá úlohu Musa v Fate: The Winx Saga. Je to britská herečka, ktorá hrala v seriáli The Innocents na Netflixe. Účinkovala aj v seriáli The End of the F***ing World a vo filme The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society. Medzi jej ďalšie úlohy patria filmy The Suvenir a The Souvenir Part II.Danny Griffin

Danny Griffin hrá rolu Sky vo Fate: The Winx Saga. Je to britský herec, ktorý hral v seriáli The Innocents na Netflixe. Účinkoval aj v seriáli The End of the F***ing World a vo filme The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society. Medzi jeho ďalšie úlohy patria filmy The Suvenir a The Souvenir Part II.

Záver

Druhá sezóna Fate: The Winx Saga obsahuje niektoré známe tváre. V seriáli hrajú Abigail Cowen, Hannah van der Westhuysen, Precious Mustapha, Eliot Salt, Elisha Applebaum a Danny Griffin. Všetci šiesti herci už majú za sebou pôsobivú filmografiu, ktorú môžu ukázať. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení a ich doterajšej filmografii, čítajte ďalej tu a tu .

FAQ

  • Kto hrá vo Fate: The Winx Saga?
    Hlavné postavy v Fate: The Winx Saga hrajú Abigail Cowen, Hannah van der Westhuysen, Precious Mustapha, Eliot Salt, Elisha Applebaum a Danny Griffin.
  • Aké filmy hrali herci Fate: The Winx Saga?
    Klobúk Abigail Cowen vo filmoch Chilling Adventures of Sabrina, The Babysitter, Flower and Extracurricular mitgesspielt. Klobúk Hannah van der Westhuysen vo filmoch List pre kráľa, Chyba v našich hviezdach, Biela princezná a Biela kráľovná mitgespielt. Vzácny klobúk Mustapha v sexuálnej výchove, konci prekliateho sveta a hre Dievča v pavúčej sieti. Klobúk Eliot Salt vo filmoch The End of the F***ing World, The Innocents a The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society mitgesspielt. Klobúk Elisha Applebaum vo filmoch The Innocents, The End of the F***ing World and The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society mitgesspielt. Klobúk Dannyho Griffina vo filmoch The Innocents, The End of the F***ing World and The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society mitgesspielt.

Filmografia hercov

herec úlohu Film
Abigail Cowenová Bloom Chilling Adventures of Sabrina, Opatrovateľka, Kvet, Mimoškolské
Hannah van der Westhuysen Stella List pre kráľa, Chyba v našich hviezdach, Biela princezná, Biela kráľovná
Drahý Mustapha Aisha Sexuálna výchova, Koniec prekliateho sveta, Dievča v pavúčej sieti, Skazený, Potopa
Eliot Soľ Zem Koniec zasraného sveta, Nevinní, Guernseyská literárna spoločnosť a spoločnosť na lúpanie zemiakov, Suvenír, Suvenír časť II
Elisha Applebaum Musa The Innocents, The End of the F***ing World, The Guernsey Literary and Patato Peel Pie Society, Suvenir, The Suvenir Part II
Danny Griffin Sky The Innocents, The End of the F***ing World, The Guernsey Literary and Patato Peel Pie Society, Suvenir, The Suvenir Part II

Fate: The Winx Saga je populárna fantasy séria Netflix založená na talianskom animovanom seriáli Winx Club. Druhá sezóna série bola vydaná 14. januára 2021 a obsahuje niektoré známe tváre. V seriáli hrajú Abigail Cowen, Hannah van der Westhuysen, Precious Mustapha, Eliot Salt, Elisha Applebaum a Danny Griffin. Všetci šiesti herci už majú za sebou pôsobivú filmografiu, ktorú môžu ukázať. Zhrnuli sme všetky podrobnosti o obsadení a ich doterajšej filmografii.