FBI: Most Wanted 4. séria - Všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá séria kriminálneho seriálu FBI: Najhľadanejší je tu a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. Tento článok vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o nových epizódach. Prejdeme k zápletke, herectvu, epizódam a ďalším.

Štvrtá séria FBI: Most Wanted je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Ide o spin-off sériu od FBI, ktorá sa zameriava na hon na najhľadanejších zločincov Ameriky. Štvrtá séria by mala mať premiéru na CBS v januári 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o štvrtej sezóne FBI: Most Wanted, pokračujte v čítaní.Štvrtú sériu FBI: Most Wanted produkujú tí istí tvorcovia ako prvé tri sezóny. Producentmi šou sú Dick Wolf, Rene Balcer, Arthur W. Forney a Peter Jankowski. 4. sezóna predstaví niekoľko nových postáv, vrátane nového agenta FBI, ktorý povedie hon na najhľadanejších zločincov Ameriky.

Vo štvrtej sezóne FBI: Most Wanted sa predstavia aj niektorí známi herci ako Julian McMahon, Kellan Lutz, Roxy Sternberg, Keisha Castle-Hughes a Nathaniel Arcand. V šou sa predstavia aj niektoré hosťujúce hviezdy ako Amy Carlson, John Larroquette, Jayne Atkinson a mnoho ďalších. Ak sa chcete dozvedieť viac o hercoch predstavenia, môžete Veľký herec na sladké vyhliadka.

Štvrtá séria FBI: Most Wanted je naplánovaná na premiéru na CBS v januári 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o dátume vydania relácie, môžete Dátum vydania Swamp Thing vyhliadka.FBI: Najhľadanejší Staffel 4

Obsah

Zápletka

Štvrtá sezóna FBI: Najhľadanejší bude pokračovať v príbehu agentov tímu FBI, ktorí lovia najhľadanejších zločincov v krajine. Agenti budú pokračovať v boji proti najhorším zločincom krajiny a pokúsiť sa ich postaviť pred súd. Štvrtá sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré podporia tím.

FBI: Najhľadanejší Staffel 4

povolanie

Štvrtá sezóna FBI: Najhľadanejší hrajú niektorí z najznámejších hercov seriálu. Julian McMahon sa vráti ako špeciálny agent Jess LaCroix, zatiaľ čo Roxy Sternberg bude hrať špeciálnu agentku Sheryll Barnes. V štvrtej sezóne budú hviezdiť aj Kellan Lutz, Keisha Castle-Hughes, Nathaniel Arcand a Alana de la Garza.Epizóda

Štvrtá sezóna FBI: Najhľadanejší bude pozostávať z 13 epizód. Prvá epizóda sa bude vysielať 2. marca 2021. Epizódy sa budú vysielať každý utorok o 21:00 na CBS. Epizódy budú dostupné aj na webovej stránke CBS a na CBS All Access.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 4. séria FBI: Most Wanted?
    Štvrtá séria FBI: Most Wanted sa bude vysielať 2. marca 2021 na CBS.
  • Kde môžem sledovať epizódy 4. série FBI: Most Wanted?
    Epizódy 4. série FBI: Most Wanted budú dostupné na webovej stránke CBS a na CBS All Access.
  • Kto hrá vo FBI: Most Wanted 4. séria?
    Štvrtú sezónu FBI: Most Wanted hrajú Julian McMahon, Roxy Sternberg, Kellan Lutz, Keisha Castle-Hughes, Nathaniel Arcand a Alana de la Garza.

Záver

Štvrtá sezóna FBI: Najhľadanejší sľubuje vzrušujúcu a akčnú sezónu. Nové epizódy budú pokračovať v príbehu agentov tímu FBI, ktorí lovia najhľadanejších zločincov v krajine. Štvrtá sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré podporia tím. Epizódy sa budú vysielať každý utorok o 21:00 na CBS. Epizódy budú dostupné aj na webovej stránke CBS a na CBS All Access.

Viac informácií o štvrtej sezóne FBI: Najhľadanejší pozri Webová stránka CBS a na Stránka IMDb série.