Dátum vydania 5. sezóny FBI a všetko, čo vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Krimi-dramatický seriál FBI je jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších seriálov v sieti CBS. Séria, ktorú vyvinuli Dick Wolf a Craig Turk, sleduje vyšetrovanie newyorskej kancelárie Federálneho úradu pre vyšetrovanie. Štvrtá sezóna série vyšla v novembri 2020 a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú pokračovanie. V tomto článku budeme hovoriť o dátume vydania 5. sezóny FBI, zápletke, obsadení a ďalších podrobnostiach.

Očakáva sa, že piata sezóna série FBI bude mať premiéru na CBS na jeseň 2020. Sériu produkuje Dick Wolf a napísali ju Craig Turk a Dick Wolf. Hlavné herecké obsadenie tvoria Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto, Ebonée Noel a John Boyd. Séria sa točí okolo práce kancelárie FBI v New Yorku. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú sezónu. Okrem hlavného obsadenia sa v sérii objavia aj hosťujúce hviezdy ako Kim Fields a Janet Jackson. Kim Fields a Janet Jackson sa po 43 rokoch opäť zídu. Okrem toho obsadenie o Skymed vidieť v piatej sezóne. Nemôžeme sa dočkať, kedy FBI sezóna 5 konečne bude mať premiéru na CBS.Staffel FBI 5

Dátum vydania piatej sezóny FBI

Piata séria FBI má naplánovanú premiéru na CBS v novembri 2021. Natáčanie piatej sezóny sa začalo vo februári 2021 a očakáva sa, že skončí v júni 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a akčnú piatu sezónu.

FBI

Príbeh 5. sezóny FBI

Dej 5. sezóny FBI sa zameria na vyšetrovanie newyorskej kancelárie Federálneho úradu pre vyšetrovanie. Vyšetrovatelia sa pokúsia vyriešiť niektoré z najťažších prípadov, aké kedy videli. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich a akčných prípadov, ktoré udržia vyšetrovateľov v strehu.Dátum vydania 5. sezóny FBI, novinky

Obsadenie 5. sezóny FBI

Piatu sériu FBI obsadia známe tváre vrátane Missy Peregrym ako špeciálnej agentky Maggie Bell, Zeeko Zaki ako špeciálneho agenta Omara Adom 'OA' Zidana, Jeremyho Sisto ako asistenta špeciálneho agenta v úlohe Jubal Valentine a Ebonée Noel ako Kristen Chazal a Sela. Ward ako špeciálna agentka poverená Dana Mosier. K hereckému obsadeniu sa pridajú aj nové tváre.

Ďalšie podrobnosti o piatej sezóne FBI

Očakáva sa, že piata séria FBI bude mať 13 epizód. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich a akčných prípadov, ktoré udržia vyšetrovateľov v strehu. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré sa pridajú k obsadeniu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a odhalení.

Záver

Piata séria FBI má naplánovanú premiéru na CBS v novembri 2021. Natáčanie piatej sezóny sa začalo vo februári 2021 a očakáva sa, že skončí v júni 2021. Dej piatej sezóny sa zameria na vyšetrovanie newyorskej kancelárie Federálneho úradu pre vyšetrovanie. V 5. sezóne sa predstavia známe tváre vrátane Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto, Ebonée Noel a Sela Ward. K hereckému obsadeniu sa pridajú aj nové tváre. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich a akčných prípadov, ktoré udržia vyšetrovateľov v strehu.FAQ

  • Kedy bude mať premiéru 5. séria FBI?
    Piata séria FBI má naplánovanú premiéru na CBS v novembri 2021.
  • Kto bude hrať v 5. sezóne FBI?
    V 5. sezóne FBI sa predstavia známe tváre vrátane Missy Peregrym, Zeeko Zaki, Jeremy Sisto, Ebonée Noel a Sela Ward. K hereckému obsadeniu sa pridajú aj nové tváre.
  • Koľko epizód bude mať 5. séria FBI?
    Očakáva sa, že piata séria FBI bude mať 13 epizód.

Tabuľka

séria Dátum publikácie počet epizód
sezóna 1 september 2018 22
sezóna 2 september 2019 22
sezóna 3 november 2020 13
sezóna 4 november 2021 13

Očakáva sa, že piata sezóna FBI bude jednou z najvzrušujúcejších a najakčnejších sezón. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a odhalení. Pre viac informácií o FBI sezóne 5 navštívte CBS a IMDb .