Fear the Walking Dead dátum vydania 8. sezóny, zápletka a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fear the Walking Dead Season 8 je konečne tu! Fanúšikovia série sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o nových postavách, zápletke a dátume vydania. V tomto článku budeme diskutovať o všetkom o Fear the Walking Dead Season 8, aby ste mohli zostať v obraze.

Fear the Walking Dead Season 8 príde čoskoro a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o príbehu dozvedia viac. Očakáva sa, že ôsma sezóna bude mať premiéru na AMC v júni 2021. Dej sa zameria na skupinu preživších, ktorí sa vydajú na cestu za novým domovom. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce zvraty a nové postavy. Ak sa chcete dozvedieť viac o Fear the Walking Dead Season 8, navštívte našu webovú stránku. Máme tiež informácie o iných populárnych reláciách, ako je V temnom období 4 a Moon Knight ďalšia epizóda 2 .Fear the Walking Dead Staffel 8

Obsah

Dátum publikácie

Fear the Walking Dead Season 8 bude mať premiéru na AMC 11. októbra 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu novú sezónu, ktorá bude plná prekvapení a zvratov.

Fear the Walking Dead Staffel 8

Zápletka

Fear the Walking Dead Season 8 sa zameria na postavy predstavené v sezóne 7. Dej sa zameria na skupinu preživších, ktorí sú na ceste nájsť nový domov. Počas svojej cesty sa stretnú s novými postavami a nebezpečenstvami, ktoré im cestu skomplikujú.postavy

Fear the Walking Dead Season 8 predstaví niekoľko nových postáv, vrátane niektorých starých známych. Niektoré z nových postáv sú:

 • Virginia (Colby Minifie)
 • Dwight (Austin Amelio)
 • Sherman (Demetrius Grosse)
 • Isabella (Sydney Lemmon)
 • Gabby (Maggie Grace)

Trailer

Oficiálny trailer k Fear the Walking Dead Season 8 bol vydaný 10. septembra 2020. Trailer dáva ochutnať nové postavy, zápletku a nebezpečenstvá, ktorým musí skupina čeliť. Trailer si môžete pozrieť tu:

Trailer Fear the Walking Dead Staffel 8FAQ

 • Kedy sa bude vysielať 8. séria Fear the Walking Dead?
  Fear the Walking Dead Season 8 bude mať premiéru na AMC 11. októbra 2020.
 • Kto sú nové postavy v ôsmej sérii?
  Fear the Walking Dead Season 8 predstaví niekoľko nových postáv vrátane Virginie (Colby Minifie), Dwighta (Austin Amelio), Shermana (Demetrius Grosse), Isabelly (Sydney Lemmon) a Gabby (Maggie Grace).
 • Kde si môžem pozrieť upútavku na 8. sezónu Fear the Walking Dead?
  Trailer si môžete pozrieť tu: Trailer Fear the Walking Dead Staffel 8 .

Ôsma séria Fear the Walking Dead sľubuje vzrušujúcu a akčnú cestu. S novými postavami, pútavým príbehom a dátumom vydania 11. októbra 2020 je 8. sezóna povinným čítaním pre všetkých fanúšikov série. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o nových postavách a príbehu.

Pre viac informácií o Fear the Walking Dead Season 8 navštívte www.amc.com , IMDb a Zhnité paradajky .