First I Care a Lot Trailer: Rosamund Pike v jej najhoršej úlohe

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Aj nový trailer Najprv sa veľa starám je tu a predstavuje Rosamund Pike v jej najpodlejšej úlohe. Film rozpráva príbeh podvodníka, ktorý sa vydáva za profesionálneho opatrovníka a využíva starých ľudí. Prečítajte si o zápletke a obsadení filmu.

Prvý trailer k 'I Care a Lot' je tu a ukazuje Rosamund Pike v jej najhoršej úlohe. Film rozpráva príbeh podvodníka, ktorý pracuje ako profesionálny opatrovník a využíva starých ľudí. Trailer ukazuje, ako využíva svoje obete a ako sa nakoniec vystavuje nebezpečenstvu. Je to povinnosť pre všetkých fanúšikov Rosamund Pike a povinnosť pre každého, kto chce vidieť dobrý príbeh. Dátum návratu na čiernu listinu 2019 a nové postavy Yellowstone sezóna 4 sú tiež povinnosťou pre všetkých fanúšikov Rosamund Pike.Veľmi mi na tom záleží

Obsah

 • Dej knihy First I Care A Lot
 • obsadenie filmu
 • Trailer zu First I Care a Lot
 • FAQ zu First I Care a Lot

Dej knihy First I Care A Lot

In Najprv sa veľa starám Rosamund Pike hrá Marlu Grayson, profesionálnu opatrovníčku, ktorá využíva starších ľudí. Keď sa však ujme nesprávnej obete, ocitne sa v boji na život a na smrť. Film napísal a režíroval J Blakeson a je zmesou thrilleru a čierneho humoru.

Veľmi mi na tom záleží

obsadenie filmu

Okrem Rosamund Pike hrajú aj Peter Dinklage, Eiza González, Dianne Wiest, Isiah Whitlock Jr., Chris Messina a Macon Blair Najprv sa veľa starám s Film produkuje Netflix a na streamovacej platforme bude dostupný od 19. februára 2021.Trailer zu First I Care a Lot

Trailer tiež Najprv sa veľa starám ukazuje Rosamund Pike v jej najpodlejšej úlohe. Hrá úlohu Marly Graysonovej, profesionálnej opatrovníčky, ktorá využíva starých ľudí. Trailer umožňuje nahliadnuť do deja filmu a ukazuje, ako sa Marla ocitne v boji na život a na smrť, keď sa ujme nesprávnej obete.

FAQ zu First I Care a Lot

 • Kto je v prvej I Care A Lot?
  V First I Care a Lot hrajú Rosamund Pike, Peter Dinklage, Eiza González, Dianne Wiest, Isiah Whitlock Jr., Chris Messina a Macon Blair.
 • Kedy je k dispozícii First I Care a Lot?
  First I Care a Lot bude k dispozícii na Netflixe 19. februára 2021.
 • Kto napísal a režíroval First I Care a Lot?
  Prvý film I Care a Lot napísal a režíroval J Blakeson.

Záver

Aj nový trailer Najprv sa veľa starám ukazuje Rosamund Pike v jej najpodlejšej úlohe. Film rozpráva príbeh podvodníka, ktorý sa vydáva za profesionálneho opatrovníka a využíva starých ľudí. Okrem Rosamund Pike si vo filme zahrali aj Peter Dinklage, Eiza González, Dianne Wiest, Isiah Whitlock Jr., Chris Messina a Macon Blair. Film bude dostupný na Netflixe od 19. februára 2021. Viac informácií o filme nájdete na Netflix a IMDb .