Fitbit Inspire 2: dátum uvedenia na trh, cena, funkcie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fitbit Inspire 2 je nové zariadenie na sledovanie fitness, ktoré ponúka mnoho funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele v oblasti fitness. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste sa mohli rozhodnúť. Čítajte ďalej a dozviete sa o dátume uvedenia na trh, cene, funkciách a ďalších.

Fitbit Inspire 2 je nové zariadenie na sledovanie fitness, ktoré ponúka mnoho funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele v oblasti fitness. K dispozícii bude 8. apríla 2020 a bude stáť 99,95 USD. Má jasný, farebný displej, dlhú výdrž batérie a množstvo funkcií vrátane automatickej detekcie tréningu, detekcie úrovne spánku, vstavaného GPS a upozornenia zo smartfónu. S Fitbit Inspire 2 môžete sledovať svoju dennú aktivitu, sledovať svoj pokrok a dokonca vyzvať svojich priateľov. murár disick rodičia a Vysvetlenie konca 2. sezóny Ragnaroku .Fitbit-Inspire 2

Dátum začiatku

Vydanie Fitbit Inspire 2 sa očakáva na jar 2021. Dodáva sa v rôznych farbách a veľkostiach, takže si môžete nájsť ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Fitbit-Inspire 2

cena

Očakáva sa, že Fitbit Inspire 2 bude stáť 99,95 USD. Toto je veľmi prijateľná cena za fitness sledovacie zariadenie, ktoré obsahuje toľko funkcií.funkcie

Fitbit Inspire 2 ponúka množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše fitness ciele. Má vstavané GPS, snímač srdcového tepu, sledovanie spánku a pripomienku aktivity. Môže tiež sledovať váš príjem a výdaj kalórií. Je tiež vodeodolný, takže ho môžete nosiť aj pri plávaní.

kompatibilita

Fitbit Inspire 2 je kompatibilný so zariadeniami iOS a Android. Môže sa tiež synchronizovať s inými zariadeniami Fitbit, takže môžete jednoducho prenášať svoje údaje.

Dizajn

Fitbit Inspire 2 má tenký a ľahký dizajn, ktorý sa ľahko prenáša. Dodáva sa tiež v rôznych farbách a veľkostiach, takže si môžete nájsť ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám.Životnosť batérie

Fitbit Inspire 2 má výdrž batérie až 10 dní. To znamená, že ho môžete nosiť dlhšie bez toho, aby ste ho museli nabíjať.

Záver

Fitbit Inspire 2 je výkonný fitness sledovač, ktorý ponúka mnoho funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše fitness ciele. Je cenovo dostupný, kompatibilný so zariadeniami iOS a Android a má dlhú výdrž batérie. Očakáva sa, že bude vydaný na jar 2021 a očakáva sa, že bude stáť 99,95 USD.

FAQ

  • Kedy vyjde Fitbit Inspire 2? Vydanie Fitbit Inspire 2 sa očakáva na jar 2021.
  • Koľko stojí Fitbit Inspire 2? Očakáva sa, že Fitbit Inspire 2 bude stáť 99,95 USD.
  • Aké funkcie ponúka Fitbit Inspire 2? Fitbit Inspire 2 ponúka množstvo funkcií vrátane vstavaného GPS, snímača srdcového tepu, sledovača spánku a pripomenutia aktivity.
  • Je Fitbit Inspire 2 vodotesný? Áno, Fitbit Inspire 2 je vodeodolný, takže ho môžete nosiť aj pri plávaní.

porovnávacia tabuľka

Zariadenie Dátum začiatku cena funkcie
Fitbit Inspire 2 jar 2021 99,95 USD GPS, merač srdcovej frekvencie, sledovač spánku, pripomienka aktivity, sledovanie príjmu a výdaja kalórií, vodeodolný

Fitbit Inspire 2 je výkonný fitness sledovač, ktorý ponúka mnoho funkcií, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše fitness ciele. Je cenovo dostupný, kompatibilný so zariadeniami iOS a Android a má dlhú výdrž batérie. Viac informácií o tomto zariadení nájdete na Webová stránka Fitbit a v CNET recenzie .Dúfame, že ste sa už dozvedeli viac o dátume uvedenia Fitbit Inspire 2, cene, funkciách a ďalších. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.