Fitbit Inspire HR: cena, dizajn, výkon a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fitbit Inspire HR je výkonný a spoľahlivý fitness tracker, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Má moderný dizajn, dlhú výdrž batérie a množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše zdravie a kondíciu. Čítajte ďalej a dozviete sa o cene, dizajne, výkone a ďalších.Fitbit Inspire HR

cena

Fitbit Inspire HR je cenovo dostupný fitness tracker, ktorý prichádza za cenu 99,95 € je k dispozícii. Je to dobrá voľba pre ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný fitness tracker za prijateľnú cenu.

Fitbit Inspire HR

Dizajn

Fitbit Inspire HR má moderný a elegantný dizajn, ktorý pohodlne padne na vaše zápästie. Dodáva sa v rôznych farbách vrátane čiernej, fialovej a modrej. Je tiež vodeodolný, takže ho môžete nosiť pri plávaní alebo sprchovaní.

Fitbit Inspire HR je výkonný a cenovo dostupný fitness tracker, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Má moderný dizajn, výborný výkon a prijateľnú cenu. S Fitbit Inspire HR môžete sledovať svoju aktivitu, merať srdcovú frekvenciu a monitorovať kvalitu spánku. Je tiež kompatibilný s rôznymi aplikáciami a funkciami, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele. Zistite viac o Fitbit Inspire HR, jeho cene, dizajne, výkone a ďalších. Fitbit Inspire HR: cena, dizajn, výkon a ďalšie . Ak vás zaujímajú iné technológie, čítajte tiež Dátum vydania slúchadiel Bose Quietcomfort a Obsadenie 5. sezóny v Yellowstone .Fitbit Inspire HR

Výkon

Fitbit Inspire HR má množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše zdravie a kondíciu. Má snímač srdcovej frekvencie, ktorý vám pomôže sledovať vašu srdcovú frekvenciu a sledovať úroveň vašej aktivity. Obsahuje tiež sledovač spánku, ktorý vám pomôže sledovať a zlepšiť váš spánok. Má tiež rôzne cvičebné programy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.

funkcie

Fitbit Inspire HR má množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše zdravie a kondíciu. Má zabudované počítadlo kalórií, ktoré vám pomôže sledovať váš príjem kalórií. Má tiež funkciu upozornení smartfónu, ktorá vám umožňuje prijímať upozornenia na váš telefón. Má tiež rôzne cvičebné programy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele.

konektivitu

Fitbit Inspire HR je kompatibilný so širokou škálou zariadení vrátane zariadení so systémom iOS a Android. Disponuje tiež konektivitou Bluetooth, ktorá vám umožní synchronizovať dáta s inými zariadeniami. Má tiež vstavanú aplikáciu na sledovanie vašich údajov a sledovanie vašich cieľov.životnosť batérie

Fitbit Inspire HR má dlhú výdrž batérie až 5 dní. Disponuje tiež funkciou rýchleho nabíjania, ktorá vám umožní plne nabiť batériu za menej ako 2 hodiny.

Záver

Fitbit Inspire HR je výkonný a spoľahlivý fitness tracker, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Má moderný dizajn, dlhú výdrž batérie a množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše zdravie a kondíciu. Je to dobrá voľba pre ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný fitness tracker za prijateľnú cenu.

súvisiace odkazy

FAQ

  • Otázka: Koľko stojí Fitbit Inspire HR? A: Fitbit Inspire HR stojí 99,95 €.
  • Otázka: Aké funkcie má Fitbit Inspire HR? A: Fitbit Inspire HR má snímač srdcovej frekvencie, sledovač spánku, počítadlo kalórií, funkciu upozornení smartfónu a množstvo tréningových programov.
  • Otázka: Ako dlho vydrží batéria Fitbit Inspire HR? A: Batéria Fitbit Inspire HR vydrží až 5 dní.

porovnávacia tabuľka

funkciu Fitbit Inspire HR
cena 99,95 €
Dizajn Moderné, tenké, vodeodolné
Výkon Senzor srdcového tepu, sledovač spánku, počítadlo kalórií, funkcia notifikácie smartfónu, tréningové programy
konektivitu Kompatibilné so zariadeniami iOS a Android, pripojenie Bluetooth, vstavaná aplikácia
životnosť batérie Až 5 dní

Fitbit Inspire HR je výkonný a spoľahlivý fitness tracker, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele. Má moderný dizajn, dlhú výdrž batérie a množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu zlepšiť vaše zdravie a kondíciu. Je to dobrá voľba pre ľudí, ktorí hľadajú spoľahlivý a výkonný fitness tracker za prijateľnú cenu.