Fitbit Versa 4: Všetky úniky a fámy, ktoré poznáme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fitbit ešte oficiálne neoznámil svoje najnovšie inteligentné hodinky, Fitbit Versa 4. Ale o nových inteligentných hodinkách, ktoré poznáme, už existujú nejaké fámy a úniky informácií. V tomto článku sa pozrieme na najnovšie fámy a úniky Fitbit Versa 4 vrátane špecifikácií, funkcií a ceny.Fitbit Versa4

Čo vieme o Fitbit Versa 4

O novom Fitbit Versa 4 sme si vedomí niekoľkých fám a únikov. Podľa správy od 9to5Google nové inteligentné hodinky budú mať niekoľko zaujímavých funkcií, vrátane väčšieho displeja, nového dizajnu a vylepšenej výdrže batérie.

Fitbit Versa 4 je najnovší model z populárnej série inteligentných hodiniek Fitbit. Očakáva sa, že pribudnú zaujímavé nové funkcie, ako je väčší displej, lepšia výdrž batérie a vylepšené používateľské rozhranie. Zhrnuli sme všetky úniky a fámy, ktoré vieme o Fitbit Versa 4, aby sme vás informovali. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších vydaniach inteligentných hodiniek, určite si prečítajte naše články o oneskorený dátum vydania a Dátum vydania letterkenny sezóny 6 .

Fitbit Versa4

Väčšia obrazovka

Podľa správy bude mať Fitbit Versa 4 väčší displej ako predchádzajúce modely. Očakáva sa, že displej bude mať 1,58 palca, čo je upgrade z 1,34 palca na Fitbit Versa 3.Nový dizajn

Očakáva sa, že Fitbit Versa 4 bude mať nový dizajn. Podľa správy budú mať inteligentné hodinky nový, štíhlejší dizajn, ktorý vám bude lepšie sedieť na zápästí.

Vylepšená výdrž batérie

Podľa správy bude mať Fitbit Versa 4 lepšiu výdrž batérie. Očakáva sa, že inteligentné hodinky budú mať výdrž batérie až šesť dní, čo je upgrade z piatich dní na Fitbit Versa 3.

technické údaje

Očakáva sa, že Fitbit Versa 4 bude mať zaujímavé špecifikácie. Podľa správy budú mať inteligentné hodinky AMOLED displej, snímač srdcového tepu, SpO2 snímač, NFC čip a vodotesnosť do 50 metrov.funkcie

Očakáva sa, že Fitbit Versa 4 bude mať niekoľko zaujímavých funkcií. Podľa správy budú mať inteligentné hodinky novú funkciu s názvom „Minúty aktívnej zóny“, ktorá používateľom umožní sledovať ich dennú aktivitu. Očakáva sa, že inteligentné hodinky budú mať aj novú funkciu s názvom „Skóre spánku“, ktorá používateľom umožní sledovať spánok.

cena

Zatiaľ nie je známe, koľko bude Fitbit Versa 4 stáť. Podľa správy sa však očakáva cena inteligentných hodiniek medzi 200 a 250 dolármi.

Záver

O novom Fitbit Versa 4 sme si vedomí niekoľkých fám a únikov. Podľa správy budú mať inteligentné hodinky väčší displej, nový dizajn, vylepšenú výdrž batérie, AMOLED displej, merač srdcového tepu, SpO2 senzor, NFC čip a vodotesnosť do 50 metrov. Očakáva sa, že inteligentné hodinky budú mať aj niekoľko zaujímavých funkcií vrátane „minút aktívnej zóny“ a „skóre spánku“. Zatiaľ nie je známe, koľko bude Fitbit Versa 4 stáť, ale očakáva sa, že to bude medzi 200 a 250 dolármi.FAQ

  • Otázka: Čo vieme o Fitbit Versa 4? A: O novom Fitbit Versa 4 sme si vedomí niekoľkých fám a únikov. Podľa správy budú mať inteligentné hodinky väčší displej, nový dizajn, vylepšenú výdrž batérie, AMOLED displej, merač srdcového tepu, SpO2 senzor, NFC čip a vodotesnosť do 50 metrov.
  • Otázka: Aké funkcie bude mať Fitbit Versa 4? A: Očakáva sa, že Fitbit Versa 4 bude mať niekoľko zaujímavých funkcií vrátane „minút aktívnej zóny“ a „skóre spánku“.
  • Otázka: Koľko bude Fitbit Versa 4 stáť? A: Zatiaľ nie je známe, koľko bude Fitbit Versa 4 stáť, ale očakáva sa, že to bude medzi 200 a 250 dolármi.

Špecifikácie Fitbit Versa 4

špecifikácia Podrobnosti
Displej 1,58 Zoll AMOLED
snímač srdcového tepu A
SpO2-senzor A
NFC čip A
vodotesnosť 50 metrov

O Fitbit Versa 4 sa môžete dozvedieť oveľa viac. Viac informácií nájdete v časti The Verge a CNET .

Budeme pokračovať v pokrývaní najnovších fám a únikov Fitbit Versa 4, takže zostaňte naladení!