Flack: Amazon Prime sa streamuje po zrušení Pop TV

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Flack, britský dramatický seriál, bude konečne streamovaný na Amazon Prime po zrušení Pop TV. Séria o PR konzultantovi, ktorý rieši tie najťažšie prípady, pôvodne vysielala Pop TV. Po zrušení Pop TV sa seriál teraz bude vysielať na Amazon Prime. Zistite viac o seriáli a o tom, ako ho streamovať.

Flack: Amazon Prime Streams After Pop TV Cancellation je nový seriál založený na britskej dráme. Séria sleduje konzultantku pre styk s verejnosťou, ktorá sa snaží skryť špinavé tajomstvá svojich klientov. Sériu hrá Anna Paquin a bude ju podporovať množstvo hosťujúcich hviezd vrátane zmiešanej rekapitulácie Bryce a Dark Desire. Séria sa bude streamovať na Amazon Prime Video a je jednou z prvých sérií, ktorá sa streamuje na Amazon Prime Video po zrušení Pop TV.Flack

čo je flack?

Flack je britský dramatický seriál o PR konzultantke Robyn (hrá ju Anna Paquin), ktorá sa zaoberá tými najťažšími prípadmi. Séria sa pôvodne vysielala na Pop TV, ale po zrušení Pop TV sa séria bude teraz vysielať na Amazon Prime. Sériu napísal Oliver Lansley a produkoval George Kane. Séria bola prvýkrát odvysielaná v roku 2019 a odvtedy si získala verných fanúšikov.

Flack

Kto vystupuje v seriáli?

Sériu Flack hrá Anna Paquin, ktorá hrá rolu PR konzultantky Robyn. Medzi ďalších hlavných hercov patria Sophie Okonedo, Rebecca Benson, Marc Warren, Rufus Jones, Arinze Kene a Lydia Wilson. Sériu podporuje aj množstvo hosťujúcich hviezd vrátane Sama Neilla, Sheridana Smitha, Stephena Mangana, Katherine Parkinson a mnohých ďalších.Kde môžete streamovať Flack?

Flack bude konečne streamovať na Amazon Prime po zrušení Pop TV. Prvá sezóna série bude dostupná na Amazon Prime od 1. apríla 2021. Očakáva sa, že druhá sezóna série bude streamovaná na Amazon Prime v lete 2021. Séria je dostupná aj na iných streamovacích platformách, ako sú iTunes, Google Play a Sky Store.

Aká je zápletka Flacka?

Flackov dej sa točí okolo Robyn, PR konzultantky, ktorá rieši tie najťažšie prípady. Pracuje pre PR agentúru, ktorá sa špecializuje na poradenstvo známym osobnostiam. Robyn sa musí vysporiadať s rôznymi problémami, vrátane škandálov, intríg a iných zložitých situácií. Musí sa vyrovnať aj s vlastnou minulosťou a zároveň sa snaží pomáhať svojim klientom.

Aké sú recenzie na Flack?

Flack zatiaľ získal prevažne pozitívne recenzie. Kritici chvália silné herecké obsadenie a vzrušujúci dej. Kritici tiež tvrdia, že seriál ponúka zaujímavý pohľad na svet PR poradenstva. Kritici tiež tvrdia, že séria ponúka zábavný a zábavný spôsob, ako preskúmať svet PR poradenstva.Záver

Flack je britský dramatický seriál o PR konzultantke Robyn, ktorá sa zaoberá tými najťažšími prípadmi. Séria sa pôvodne vysielala na Pop TV, ale po zrušení Pop TV sa séria bude teraz vysielať na Amazon Prime. Séria má zatiaľ prevažne pozitívne ohlasy a ponúka zaujímavý pohľad na svet PR poradenstva. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, môžete ho streamovať na Amazon Prime.

FAQ

  • Otázka: čo je flack? A: Flack je britský dramatický seriál o PR konzultantke Robyn, ktorá sa zaoberá tými najťažšími prípadmi.
  • Otázka: Kto vystupuje v seriáli? A: Sériu Flack hrá Anna Paquin, ktorá hrá rolu PR konzultantky Robyn. Medzi ďalších hlavných hercov patria Sophie Okonedo, Rebecca Benson, Marc Warren, Rufus Jones, Arinze Kene a Lydia Wilson.
  • Otázka: Kde môžete streamovať Flack? A: Flack bude konečne streamovať na Amazon Prime po zrušení Pop TV. Prvá sezóna série bude dostupná na Amazon Prime od 1. apríla 2021.

Dostupnosť

plošina Dostupnosť
Amazon Prime 1. sezóna od 1. apríla 2021
iTunes 1. sezóna k dispozícii
Google Play 1. sezóna k dispozícii
Obchod Sky 1. sezóna k dispozícii

Flack je zábavný a zábavný spôsob, ako preskúmať svet PR poradenstva. Ak sa chcete o seriáli dozvedieť viac, môžete ho streamovať na Amazon Prime.