Jeden z najtalentovanejších českých hráčov František Humpula podpísal 3-ročný kontrakt s popredným šípkarským výrobcom Winmau. Stal sa tak vôbec prvým českým hráčom, ktorého bude táto svetoznáma značka podporovať.

24-ročný hráč rozšíri rad hráčov reprezentujúcich jedného z najstarších a najpopulárnejších výrobcov šípkarského príslušenstva. Medzi hráčov patriacich pod túto značku patria napr. účastníci Premier League Daryl Gurney a Simon Whitlock, bývalý majster sveta BDO Mark Webster, nestarnúci Steve Beaton, či Paul Nicholson.

Humpula je dvojnásobným českým šampiónom, pričom steelovým šípkam sa venuje len niečo vyše troch rokov. V tejto sezóne pravidelne nastupuje aj v PDC Development a Challenge Tour.

Rodák z Krnova patrí v zahraničí medzi najznámejších českých hráčov. V roku 2017 reprezentoval Českú republiku po boku Karla Sedláčka na World Cup of Darts. V tejto sezóne patria medzi jeho ciele kvalifikovanie sa na juniorský a seniorský šampionát PDC.

“Viem, že na dosiahnutie úspechu je potreba tvrdá práca a aj trocha šťastia. Podpora od Winmau je pre mňa obrovskou vzpruhou a dodáva mi nádej, ktorú potrebujem v ceste za splnením si môjho sna, ktorým je hra na tej najvyššej úrovni,” povedal na margo podpisu Humpula.

“František je typickým príkladom talentovaných hráčov, ktorí sa objavujú po celej Európe. Je relatívne nováčik, no už dosiahol výrazné úspechy, čoho výsledkom je aj dvojnásobný titul národného šampióna. Som veľmi rád, že sa nám ho podarilo podpísať a tešíme sa, že môžeme byť súčasťou jeho cesty,” vyjadril sa na adresu Humpulu marketingový manažér spoločnosti Winmau Ian Flack.

Spoločnosť Winmau založil v roku 1945 H.A. Kicks. Jej názov je tvorený z prvých písmen mena a priezviska manželky zakladateľa Winifred Maudovej. Winmau sa stal jedným z lídrov vo výrobe sisalových terčov a v roku 1975 došlo k podpísaniu zmluvy s BDO.

Na terčoch značky Winmau sa do dnešného dňa hrajú turnaje majstrovstiev sveta tejto organizácie. Okrem toho spoločnosť podporuje ďalšie turnaje a mnohých talentovaných hráčov. Spoločnosť Winmau tvorila históriu šípkarského športu. S jej menom je spojených mnoho legiend a zápasov, ktoré patria do zlatého fondu tohto športu.

Pre viac informácií o produktoch značky Winmau môžete kontaktovať jej distribútora Chemcosport: Email: chemcosport@seznam.cz Web: https://www.sipky-pohary.cz/

Ďalšie informácie môžete nájsť aj na oficiálnej stránke výrobcu www.winmau.com.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.