Dátum vydania Freedom Planet 2, postavy a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Freedom Planet 2 je akčná dobrodružná videohra od GalaxyTrail, ktorá hráčov vezme na dobrodružstvo, na ktoré nikdy nezabudnú. Získajte informácie o dátume vydania hry Freedom Planet 2, postavách a ďalších.

Freedom Planet 2 je akčná adventúra s platformou, ktorú vyvinula a vydala spoločnosť GalaxyTrail. Je to pokračovanie Freedom Planet z roku 2014. Hra bola vydaná 30. júla 2020 pre Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4 a Xbox One. Má obsadenie postáv vrátane Lilac, Carol, Milla a Torque. Existuje aj množstvo nových postáv vrátane Neery Li, Brevona a Commandera Torqueho. Hra ponúka množstvo nových funkcií vrátane nového bojového systému, nových úrovní a nového príbehového režimu. K dispozícii je tiež nový režim pre viacerých hráčov, v ktorom môžu hráči medzi sebou súťažiť. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o Freedom Planet 2, navštívte Filmy ako Milenec lady Chatterleyovej a Bling Empire Filmdatum .planéta slobody 2

Obsah

 • Dátum vydania Freedom Planet 2
 • Postavy z Freedom Planet 2
 • Hra Freedom Planet 2
 • Platformy pre Freedom Planet 2
 • Ocenenie Planéta slobody 2
 • Často kladené otázky o Freedom Planet 2

Dátum vydania Freedom Planet 2

Dátum vydania Freedom Planet 2 zatiaľ nie je známy. Bolo však oznámené, že hra vyjde v roku 2020. Bude k dispozícii na rôznych platformách vrátane Windows, Mac, Linux, Nintendo Switch a PlayStation 4.

planéta slobody 2

Postavy z Freedom Planet 2

Pre Freedom Planet 2 bolo ohlásených niekoľko postáv, vrátane protagonistov Lilac, Carol a Milla. Pribudne aj nová postava Torque, ktorá bude novým spojencom skupiny. Pribudnú aj noví nepriatelia vrátane Vlčej gardy a Psích vojakov.planéta slobody 2

Hra Freedom Planet 2

Freedom Planet 2 bude akčná dobrodružná videohra, ktorá sa zameria na bojový systém pôvodnej hry a prvky plošinovky. Pridá tiež niekoľko nových prvkov vrátane nového bojového systému, nových nepriateľov a nových úrovní. K dispozícii budú aj nové zbrane a schopnosti, ktoré môžu hráči použiť na postup v hre.

Platformy pre Freedom Planet 2

Freedom Planet 2 bude k dispozícii na rôznych platformách vrátane Windows, Mac, Linux, Nintendo Switch a PlayStation 4. K dispozícii bude aj verzia pre Xbox One, no zatiaľ nie je známe, kedy bude vydaná.

Ocenenie Planéta slobody 2

Cena Freedom Planet 2 zatiaľ nie je známa. Očakáva sa však, že cena bude podobná pôvodnej hre, čo znamená, že bude stáť medzi 20 a 30 dolármi.Často kladené otázky o Freedom Planet 2

 • Kedy vyjde Freedom Planet 2?
  Freedom Planet 2 vyjde v roku 2020.
 • Aké platformy budú dostupné pre Freedom Planet 2?
  Freedom Planet 2 bude k dispozícii na Windows, Mac, Linux, Nintendo Switch a PlayStation 4.
 • Koľko bude Freedom Planet 2 stáť?
  Cena Freedom Planet 2 zatiaľ nie je známa, no predpokladá sa, že bude stáť medzi 20 a 30 dolármi.

Záver

Freedom Planet 2 je akčná dobrodružná videohra od GalaxyTrail, ktorá hráčov vezme na dobrodružstvo, na ktoré nikdy nezabudnú. Vyjde v roku 2020 a bude k dispozícii na rôznych platformách vrátane Windows, Mac, Linux, Nintendo Switch a PlayStation 4. Pribudnú aj nejaké nové postavy, nepriatelia a úrovne, ako aj nové zbrane a schopnosti. Cena Freedom Planet 2 zatiaľ nie je známa, no predpokladá sa, že bude stáť medzi 20 a 30 dolármi. Viac informácií o Freedom Planet 2 nájdete na Webová stránka GalaxyTrail a na Webová stránka Planéta slobody 2 .