Hraničný dátum vydania 4. sezóny a ďalšie!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Frontier je kanadská dobrodružná séria zameraná na obchod s kožušinami v 18. storočí. Sériu vyvinuli Rob Blackie a Peter Blackie a hrajú ju Jason Momoa, Alun Armstrong a Landon Liboiron. Tretia sezóna série bola vydaná v novembri 2018 a fanúšikovia odvtedy čakajú na štvrtú sezónu. Tu je dátum vydania, dej a ďalšie.

Štvrtá sezóna série Frontier bude čoskoro dostupná na Netflixe. Fanúšikovia sú nadšení, čo ich čaká. Očakáva sa, že štvrtá sezóna vyjde v roku 2021. O zápletke toho zatiaľ veľa nevieme, no určite tam budú nejaké napínavé momenty. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac. Počas čakania na sezónu 4 môžeme sledovať aj ďalšie série Netflix, ako napríklad Kim Leather Outfit alebo For Life Season 3 2021.Hraničná sezóna 4

Hraničný dátum vydania 4. sezóny

Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania štvrtej série Frontier. Očakáva sa však, že štvrtá sezóna bude vydaná v roku 2020. Hneď ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Hraničná sezóna 4

Príbeh hraničnej sezóny 4

Dej štvrtej sezóny sa zameria na udalosti tretej sezóny. Tretia sezóna posunula dej na novú úroveň, pretože Lord Benton a Declan Harp vytvorili alianciu, aby dosiahli svoje ciele. Očakáva sa, že štvrtá sezóna bude pokračovať v príbehu dvoch postáv a posunie dej na novú úroveň.Obsadenie Frontier sezóny 4

Očakáva sa, že obsadenie štvrtej sezóny bude rovnaké ako v tretej sezóne. Jason Momoa sa vráti ako Declan Harp, zatiaľ čo Alun Armstrong sa vráti ako Lord Benton a Landon Liboiron ako Michael Smyth. Očakáva sa, že sa vrátia aj ďalšie postavy ako Grace Emberly, Sokanon a Cobbs Pond.

Hraničný trailer na 4. sezónu

Netflix ešte nezverejnil trailer na Frontier sezónu 4. Hneď ako Netflix zverejní trailer, aktualizujeme ho tu.

Časté otázky týkajúce sa hranice 4. sezóny

  • Kedy vyjde Frontier Season 4? Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania štvrtej série Frontier. Očakáva sa však, že štvrtá sezóna bude vydaná v roku 2020.
  • Kto bude hrať vo Frontier Season 4? Očakáva sa, že obsadenie štvrtej sezóny bude rovnaké ako v tretej sezóne. Jason Momoa sa vráti ako Declan Harp, zatiaľ čo Alun Armstrong sa vráti ako Lord Benton a Landon Liboiron ako Michael Smyth.
  • Existuje trailer na Frontier Season 4? Netflix ešte nezverejnil trailer na Frontier sezónu 4. Hneď ako Netflix zverejní trailer, aktualizujeme ho tu.

Záver

Očakáva sa, že štvrtá sezóna Frontier bude vydaná v roku 2020. Dej štvrtej sezóny sa zameria na udalosti tretej sezóny. Očakáva sa, že obsadenie štvrtej sezóny bude rovnaké ako v tretej sezóne. Netflix ešte nezverejnil trailer na Frontier sezónu 4. Pre viac informácií o Frontier Season 4 navštívte Netflix a IMDb .