Gabbyho domček pre bábiky: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Gabby's Dollhouse je nový detský seriál Netflix, ktorý príde v januári 2021. Séria bude rozprávať o skupine detí, ktoré sa ponoria do čarovného domčeka pre bábiky, aby zažili dobrodružstvo. Tu je dátum vydania, obsadenie, zápletka a ďalšie.

Gabby's Dollhouse je nový film Netflix, ktorý príde 15. mája 2020. Herecké obsadenie tvorí Gabby Duran, mladá herečka, ktorú hrá Kylie Cantrall. Film rozpráva príbeh mladého dievčaťa, ktoré objaví čarovný domček pre bábiky, ktorý jej umožní vstúpiť do iného sveta. Film sprevádza séria dobrodružstiev, ktoré zažíva, keď sa snaží zachrániť svojich priateľov. Existuje aj niekoľko hosťujúcich vystúpení od známych hercov, ako je Ryan Reynolds, ktorý hrá barmana v Deadpool 2, a Ellen Barkin, ktorá hrá v Animal Kingdom Season 5. Ak sa chcete dozvedieť viac o Deadpool 2 a Animal Kingdom Season 5, môžete použiť odkazy Deadpool-Barkeeper a Harmonogram streľby z ríše zvierat na rok 2020 návšteva.Gabby

Dátum publikácie

Gabby's Dollhouse vyjde na Netflixe 15. januára 2021. Séria bude pozostávať z desiatich epizód, z ktorých každá bude trvať pol hodiny.

Gabby

povolanie

Gabby's Dollhouse hrá skupina detí, ktorým pomáha skupina dospelých. Deti sú: Gabby (Annelise Manojlovic), Pandy (Ava Preston), Bo (Isaiah Lehtinen), Lulu (Alyvia Alyn Lind) a Flip (Reece Caddell). Dospelí sú: pani M (Karen Holness), pán J (Rob Tinkler) a Dr. O (Ron Rubin).Zápletka

Gabby's Dollhouse sleduje skupinu detí, ktoré sa ponoria do čarovného domčeka pre bábiky za dobrodružstvami. Každá epizóda bude novým dobrodružstvom, kde sa deti naučia nové zručnosti a získajú nových priateľov. Deti sa tiež naučia, ako riešiť problémy a ako pomôcť sebe aj iným.

Štýl

Gabby's Dollhouse bude animovaný štýl využívajúci kombináciu 2D a 3D animácie. Séria bude obsahovať aj kombináciu hudby, tanca a komédie. Séria bude obsahovať aj kombináciu skutočných a animovaných postáv.

Výroba

Gabby's Dollhouse produkuje Nelvana a Spin Master Entertainment. Sériu produkujú Jennifer Twiner McCarron, Vince Commisso a Irene Weibel. Sériu napísali a režírovali Rob Tinkler, Karen Holness, Annelise Manojlovic, Ava Preston, Isaiah Lehtinen, Alyvia Alyn Lind a Reece Caddell.FAQ

  • Kedy vyjde domček pre bábiky Gabby? Gabby's Dollhouse vyjde na Netflixe 15. januára 2021.
  • Kto je v Gabbyho domčeku pre bábiky? Gabby's Dollhouse hrá skupina detí, ktorým pomáha skupina dospelých. Deti sú: Gabby (Annelise Manojlovic), Pandy (Ava Preston), Bo (Isaiah Lehtinen), Lulu (Alyvia Alyn Lind) a Flip (Reece Caddell). Dospelí sú: pani M (Karen Holness), pán J (Rob Tinkler) a Dr. O (Ron Rubin).
  • Aká je zápletka Gabbyho domčeka pre bábiky? Gabby's Dollhouse sleduje skupinu detí, ktoré sa ponoria do čarovného domčeka pre bábiky za dobrodružstvami. Každá epizóda bude novým dobrodružstvom, kde sa deti naučia nové zručnosti a získajú nových priateľov.
  • Kto vyrába domček pre bábiky Gabby? Gabby's Dollhouse produkuje Nelvana a Spin Master Entertainment. Sériu produkujú Jennifer Twiner McCarron, Vince Commisso a Irene Weibel.

Záver

Gabby's Dollhouse je nový detský seriál Netflix, ktorý príde v januári 2021. Séria bude rozprávať o skupine detí, ktoré sa ponoria do čarovného domčeka pre bábiky, aby zažili dobrodružstvo. Séria bude obsahovať kombináciu 2D a 3D animácie, hudby, tanca a komédie. Sériu produkujú Nelvana a Spin Master Entertainment. Naučiť sa viac o Gabbyin domček pre bábiky na Netflix a Spin Master .