Game of Thrones vs The Last Kingdom: ktorá séria je lepšia?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Game of Thrones a The Last Kingdom sú dve z najpopulárnejších fantasy sérií posledných rokov. Obe série majú verných fanúšikov, ale ktorá z nich je lepšia? V tomto článku porovnáme obe série a zistíme, ktorá séria je lepšia.

Game of Thrones a The Last Kingdom sú obľúbené fantasy série, ale ktorá z nich je lepšia? Ťažko povedať, keďže obe série majú svoje silné a slabé stránky. Hra o tróny je známa svojimi epickými bitkami a zložitými postavami, zatiaľ čo The Last Kingdom ponúka hlbší príbeh a silnú historickú presnosť. Obe série majú svojich fanúšikov, no nakoniec sa musí každý rozhodnúť sám, ktorá séria je lepšia. Ak sa chcete o oboch sériách dozvedieť viac, navštívte stránku Mangarockový tím a Pekelná kuchynská prestávka .Hra o tróny

postavy

Hra o tróny má množstvo postáv, z ktorých každá je jedinečná a zaujímavá. Postavy sú veľmi dobre vyvinuté a majú silné zastúpenie v seriáli. The Last Kingdom má tiež rôzne postavy, ale nie sú tak dobre vyvinuté ako postavy v Game of Thrones. Aj keď sú postavy v The Last Kingdom zaujímavé, nie sú také hlboké ako postavy v Game of Thrones.

Hra o tróny

Zápletka

Hra o tróny má veľmi zložitý príbeh, ktorý zahŕňa viacero sezón. Dej je veľmi dobre premyslený a je v ňom veľa zvratov a prekvapení. The Last Kingdom má tiež zložitú zápletku, no nie je tak premyslená ako zápletka v Game of Thrones. Aj keď je dej v The Last Kingdom zaujímavý, nie je taký strhujúci ako dej v Game of Thrones.Posledné Kráľovstvo

kostýmy

Hra o tróny má veľmi detailné a realistické kostýmy. Kostýmy sú veľmi dobre spracované a perfektne pasujú k postavám. The Last Kingdom má tiež veľmi detailné kostýmy, ale nie sú tak dobre urobené ako kostýmy v Game of Thrones. Aj keď sú kostýmy v The Last Kingdom zaujímavé, nie sú také realistické ako kostýmy v Game of Thrones.

Hra o tróny

zvláštne efekty

Hra o tróny má veľmi pôsobivé špeciálne efekty. Špeciálne efekty sú veľmi dobre spracované a dokonale zapadajú do deja. The Last Kingdom má tiež veľmi pôsobivé špeciálne efekty, ale nie sú tak dobre spracované ako špeciálne efekty v Game of Thrones. Aj keď sú špeciálne efekty v The Last Kingdom zaujímavé, nie sú také pôsobivé ako špeciálne efekty v Game of Thrones.

Hudba

Hra o tróny má veľmi pôsobivú hudbu. Hudba je veľmi dobre spracovaná a dokonale zapadá do deja. The Last Kingdom má tiež veľmi pôsobivú hudbu, ale nie je taká dobrá ako hudba v Game of Thrones. Aj keď je hudba v The Last Kingdom zaujímavá, nie je taká pôsobivá ako hudba v Game of Thrones.Záver

Game of Thrones a The Last Kingdom sú veľmi obľúbené fantasy série. Obe série majú svoje pre a proti, ale Game of Thrones je celkovo lepšia ako The Last Kingdom. Game of Thrones má lepšie postavy, lepší príbeh, lepšie kostýmy, lepšie špeciálne efekty a lepšiu hudbu ako The Last Kingdom. Ak teda hľadáte fantasy sériu lepšiu ako The Last Kingdom, potom je Game of Thrones to pravé miesto.

FAQ

 • Otázka: Ktorá séria je lepšia, Game of Thrones alebo The Last Kingdom?
  A: Hra o tróny je celkovo lepšia ako Posledné kráľovstvo.
 • Otázka: Ktorý seriál má lepšie postavy?
  A: Game of Thrones má lepšie postavy ako The Last Kingdom.
 • Otázka: Ktorá séria má lepšiu zápletku?
  A: Hra o tróny má lepší príbeh ako Posledné kráľovstvo.
 • Otázka: Ktorý seriál má lepšie kostýmy?
  A: Hra o tróny má lepšie kostýmy ako Posledné kráľovstvo.
 • Otázka: Ktorý seriál má lepšie špeciálne efekty?
  A: Game of Thrones má lepšie špeciálne efekty ako The Last Kingdom.
 • Otázka: Ktorý seriál má lepšiu hudbu?
  A: Hra o tróny má hudbu ako aj Posledné kráľovstvo.

porovnávacia tabuľka

séria postavy Zápletka kostýmy zvláštne efekty Hudba
Hra o tróny lepšie lepšie lepšie lepšie lepšie
Posledné Kráľovstvo horšie horšie horšie horšie horšie

Po bližšom pohľade na tieto dve série môžeme konštatovať, že Game of Thrones je celkovo lepšia ako The Last Kingdom. Game of Thrones má lepšie postavy, lepší príbeh, lepšie kostýmy, lepšie špeciálne efekty a lepšiu hudbu ako The Last Kingdom. Ak teda hľadáte fantasy sériu lepšiu ako The Last Kingdom, potom je Game of Thrones to pravé miesto.

Pre viac informácií o Game of Thrones a The Last Kingdom navštívte HBO a Netflix .