Divinity Original Sin 2: 6 taktiky pre komplexnú hru

Vytvorenie tímu je jednou z najdôležitejších taktík na zvládnutie hry. Musíte vytvoriť tím postáv, ktoré spolupracujú a navzájom sa podporujú. Musíte sa uistiť, že vaše postavy majú rôzne zručnosti a schopnosti, aby ste z nich vyťažili maximum. Musíte sa tiež uistiť, že vaše postavy dobre spolupracujú, aby hru porazili.

Divinity Original Sin 2: 6 taktiky pre komplexnú hru

Amazon spúšťa novú cloudovú hernú platformu „Luna“

Luna je cloudová herná platforma vyvinutá spoločnosťou Amazon. Umožňuje hráčom hrať na rôznych zariadeniach bez toho, aby si museli kupovať drahú konzolu alebo výkonný počítač. Namiesto toho môžu jednoducho vstúpiť na platformu a okamžite začať. Platforma ponúka množstvo funkcií, ktoré pomáhajú hráčom vylepšiť ich herný zážitok.Amazon spúšťa novú cloudovú hernú platformu „Luna“

Hunter's Arena: Legends Free pre členov PS Plus v auguste

Hunter's Arena: Legends obsahuje jedinečný bojový systém, ktorý sa zameriava na načasovanie a stratégiu. Existuje množstvo zbraní a schopností, ktoré môžete použiť na porazenie svojho súpera. Okrem toho môžete svoju postavu rozvíjať získavaním skúsenostných bodov a prispôsobením vybavenia.

Hunter's Arena: Legends Free pre členov PS Plus v auguste

Dragon's Dogma 2: Capcom Leak potvrdený

Dragon's Dogma 2 je akčná RPG vyvinutá spoločnosťou Capcom. Je to pokračovanie pôvodnej hry Dragon's Dogma vydanej v roku 2012. Hra vyjde na PlayStation 4, Xbox One a PC. Bude obsahovať množstvo nových funkcií a herných režimov určených na zlepšenie herného zážitku.

Dragon's Dogma 2: Capcom Leak potvrdený

Nový Pokémon Snap - hra za plnú cenu s ohlásenou veľkosťou súboru

Pokémon Snap je fotografické dobrodružstvo, v ktorom hráči cestujú rôznymi prostrediami, aby fotografovali Pokémonov. Pôvodne bola vydaná pre Nintendo 64 v roku 1999 a je jednou z najpopulárnejších hier zo série Pokémon. Nový Pokémon Snap je plná hra dostupná pre Nintendo Switch.Nový Pokémon Snap - hra za plnú cenu s ohlásenou veľkosťou súboru

Hrdinovia klasického GTA 4 dostávajú modernú 3D podobu

Umelec premenil klasických hrdinov GTA 4 na modernú 3D premenu. Nové dizajny vzdávajú hold pôvodným postavám a ponúkajú nový pohľad na milované postavy. Nové návrhy sú realistickejšie a detailnejšie ako pôvodné postavy a ponúkajú nový pohľad na obľúbené postavy.

Hrdinovia klasického GTA 4 dostávajú modernú 3D podobu

Monster 2: Steam Early Access a Open Beta

Monstrum 2 obsahuje nový dizajn úrovní, ktorý ponúka viac rozmanitosti a výziev. Je tu viac miestností, viac nebezpečenstiev a viac spôsobov, ako sa skryť. Existuje tiež viac spôsobov, ako preskúmať a prežiť úroveň. Existuje viac položiek, ktoré môžete nájsť a použiť na ochranu pred monštrami. Existuje tiež viac hádaniek, ktoré je potrebné vyriešiť, aby ste opustili úroveň.

Monster 2: Steam Early Access a Open Beta

Elder Scrolls 6: Insider Report predpovedá dátum vydania v roku 2026

Vnútorná správa, ktorá pochádza z anonymného zdroja, potvrdzuje, že Elder Scrolls 6 nebude vydaný skôr ako v roku 2026. Správa tiež obsahuje podrobnosti o vývoji hry, vrátane skutočnosti, že je stále v počiatočných fázach vývoja. Očakáva sa, že hra vyjde na Xbox Series X a PlayStation 5.Elder Scrolls 6: Insider Report predpovedá dátum vydania v roku 2026

Fallout 76 Season 4: Nové aktualizácie v lete 2021

Fallout 76 Season 4 bude obsahovať množstvo nových funkcií a obsahu. Niektoré z nových funkcií predstavených v novej sezóne sú:

Fallout 76 Season 4: Nové aktualizácie v lete 2021

Najlepšie poľnohospodárske oblasti CP v Resident Evil Village

Poľnohospodárske oblasti CP sú dôležitou súčasťou Resident Evil Village. Sú miestom, kde hráči môžu zbierať rôzne suroviny a remeselné predmety. V Resident Evil Village je veľa rôznych poľnohospodárskych oblastí CP, ale ktoré sú tie najlepšie? V tomto článku sa pozrieme na najlepšie poľnohospodárske oblasti CP v Resident Evil Village a na to, ako z nich vyťažiť maximum.

Najlepšie poľnohospodárske oblasti CP v Resident Evil Village

Cyberpunk Return to PlayStation: čo to znamená pre verziu PS4?

Cyberpunk Return to PlayStation je oznámenie, že hra Cyberpunk 2077 sa vráti na PlayStation 4. Pôvodne bola vydaná v decembri 2020, ale s verziou hry pre PS4 sa vyskytlo veľa problémov. Tieto problémy boli také vážne, že sa spoločnosť Sony rozhodla odstrániť hru z obchodu PlayStation Store a odškodniť všetkých kupujúcich.Cyberpunk Return to PlayStation: čo to znamená pre verziu PS4?

Vydanie Ghost of Tsushima pre PC: Box Art Hints vyjde čoskoro

Ghost of Tsushima je akčná dobrodružná videohra vyvinutá spoločnosťou Sucker Punch Productions a vydaná spoločnosťou Sony Interactive Entertainment. Bola vydaná pre PlayStation 4 17. júla 2020. Hra sa odohráva v 13. storočí na japonskom ostrove Tsushima a sleduje samuraja Jin Sakaia, ktorý sa snaží zachrániť svoju vlasť pred mongolskou inváziou.

Vydanie Ghost of Tsushima pre PC: Box Art Hints vyjde čoskoro

Mass Effect 3: Zažite dobrodružstvo na palube dreadnoughtu

V Mass Effect 3 sa môžete stretnúť s rôznymi postavami, ktoré vás budú na vašej ceste sprevádzať. Každá postava má svoj vlastný príbeh a ciele, ktoré musíte splniť, aby ste vyhrali hru. Môžete sa tiež stretnúť s novými postavami, ktoré vám pomôžu splniť vaše misie. Niektoré postavy sú priatelia, iné sú nepriatelia. Je len na vás, ako s nimi naložíte.Mass Effect 3: Zažite dobrodružstvo na palube dreadnoughtu

Battlefield 2042: Nové vzhľady a postavy

Battlefield 2042 pridá množstvo nových vzhľadov, ktoré hráčom umožnia prispôsobiť si herný zážitok. Tieto vzhľady budú dostupné v rôznych farbách a vzoroch, čo hráčom umožní prispôsobiť si herný zážitok. K dispozícii bude aj množstvo nových skinov zbraní, ktoré hráčom umožnia prispôsobiť a personalizovať svoje zbrane.

Battlefield 2042: Nové vzhľady a postavy

Najrýchlejší herný monitor BOE a 7 najlepších monitorov na svete

Najrýchlejší herný monitor BOE je revolučný produkt, ktorý vám ponúka jedinečný herný zážitok. Monitor má obnovovaciu frekvenciu 240 Hz, čo umožňuje plynulú a citlivú reprodukciu obrazu. Monitor sa môže pochváliť aj rýchlou odozvou 1 ms, čo umožňuje rýchle a presné vykresľovanie obrazu. Monitor má široké farebné spektrum, ktoré vám ponúka živý a realistický herný zážitok. Monitor je tiež vybavený rôznymi portami, ktoré umožňujú jednoduché pripojenie k vašim zariadeniam.

Najrýchlejší herný monitor BOE a 7 najlepších monitorov na svete

Destiny 2: The Witch Queen je tu – recenzie, prvý pohľad a podrobnosti o novom Season Pass

The Destiny 2: The Witch Queen Season Pass je nový Season Pass, ktorý hráčom poskytuje prístup k množstvu nového obsahu. Season Pass obsahuje nové zbrane, brnenia, výstroj, úspechy, úlohy, aktivity a ďalšie. Season Pass je veľkou súčasťou nového rozširujúceho balíka Destiny 2: The Witch Queen, ktorý hráčom poskytuje prístup k množstvu nového obsahu.

Destiny 2: The Witch Queen je tu – recenzie, prvý pohľad a podrobnosti o novom Season Pass

Disney Magical World 2 sa vracia na Switch

Disney Magical World 2 je hra na simuláciu života vyvinutá a publikovaná spoločnosťou Bandai Namco Entertainment. Je to hra, kde sa hráči môžu ponoriť do magického sveta Disney a zažiť rôzne dobrodružstvá. Existuje veľa rôznych postáv, s ktorými sa môžete stretnúť a komunikovať. Existuje tiež veľa rôznych minihier, ktoré môžete hrať, aby ste získali mince a iné odmeny.

Disney Magical World 2 sa vracia na Switch

Hunt: Showdown – dátum vydania, postavy, zbrane a ďalšie

Serpent Moon je najnovším rozšírením hry Hunt: Showdown. Vyjde 15. júna 2021. Rozšírenie bude obsahovať celý rad nových funkcií a obsahu, vrátane nových postáv, zbraní, máp a ďalších. Pribudne aj nový herný režim s názvom 'Hunt Pass', ktorý hráčom umožní získať nové odmeny za splnenie určitých úloh.

Hunt: Showdown – dátum vydania, postavy, zbrane a ďalšie

Middle-earth: Shadow of War – recenzia

Middle-earth: Shadow of War je akčná dobrodružná videohra vyvinutá spoločnosťou Monolith Productions a publikovaná spoločnosťou Warner Bros. Interactive Entertainment. Je to pokračovanie Middle-earth: Shadow of Mordor a tretí diel série Middle-earth. Hra vyšla 10. októbra 2017 pre Microsoft Windows, PlayStation 4 a Xbox One. Ide o prequel k Middle-earth: Shadow of Mordor a odohráva sa pred začiatkom vojny medzi Sauronom a slobodnými národmi Stredozeme.

Middle-earth: Shadow of War – recenzia

Dátum vydania Mortuary Assistant a všetko, čo vieme

Dátum vydania Mortuary Assistant je 15. apríla 2021. Hra vyjde pre PC, PlayStation 4 a Xbox One. K dispozícii bude aj verzia pre PlayStation 5 a Xbox Series X/S, ktorá bude vydaná neskôr v tomto roku.

Dátum vydania Mortuary Assistant a všetko, čo vieme