Gangy Londýna, sezóna 2: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Gangs of London Season 2 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Prvá sezóna britskej akčnej série bola odvysielaná na Sky Atlantic v apríli 2020 a získala obrovské množstvo fanúšikov. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu, ktorá by mala prísť v roku 2021. V tomto článku sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o Gangs of London Season 2, vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších.

2. séria Gangs of London čoskoro vyjde na Sky Atlantic a NOW TV. Obsadenie druhej sezóny opäť vedie Joe Cole, Sope Dirisu, Lucian Msamati a Pippa Bennett-Warner. Dej druhej sezóny sa bude točiť okolo udalostí, ktoré sa stali po smrti najmocnejšieho gangstra v meste Finna Wallacea. Fanúšikovia sa môžu tešiť na obsadenie nových postáv a súbor nových príbehov, ktoré ešte viac rozšíria svet Gangs of London. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o 2. sezóne, môžete tiež je to Winx Dowling a Blood Sisters Netflix Staffel 2 vyhliadka.Gangs of London Staffel 2

Dátum vydania druhej sezóny Gangs of London

Dátum vydania druhej sezóny Gangs of London ešte nie je známy. Sky Atlantic však potvrdili, že druhá sezóna bude vydaná v roku 2021. Očakáva sa, že druhá sezóna bude odvysielaná na jar 2021. Hneď ako bude oznámený presný dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Gangs of London Staffel 2

Obsadenie druhej série Gangs of London

Očakáva sa, že obsadenie Gangs of London v druhej sezóne bude rovnaké ako v prvej sezóne. Patrí medzi ne Joe Cole ako Sean Wallace, Sope Dirisu ako Elliot Finch, Lucian Msamati ako Ed Dumani, Michelle Fairley ako Marian Wallace, Paapa Essiedu ako Alex Dumani, Pippa Bennett-Warner ako Shannon Dumani, Colm Meaney ako Finn Wallace, Narges Rashidi ako Leyla Toumi a Brian Vernel ako Elliotov brat Billy. Očakáva sa, že v druhej sezóne pribudnú nejaké nové postavy.Dej druhej sezóny Gangs of London

Očakáva sa, že dej Gangs of London 2. sezóny bude priamo nadväzovať na udalosti 1. sezóny. V prvej sezóne bol zavraždený Sean Wallace, syn mocného zločineckého šéfa Finna Wallacea. Seanova smrť spustila reťaz udalostí, ktoré otriasli londýnskou ganglinou scénou. V druhej sezóne sa očakáva, že sa rodina Wallaceovcov pokúsi znovu získať kontrolu nad gangmi a zároveň sa pokúsi nájsť vraha svojho syna.

Trailer k 2. sezóne Gangs of London

Trailer k druhej sezóne Gangs of London ešte nebol zverejnený. Hneď ako vyjde trailer, aktualizujeme ho tu.

Časté otázky týkajúce sa Gangy Londýna 2. sezóny

  • Kedy vyjde 2. séria Gangs of London? Očakáva sa, že Gangs of London sezóna 2 bude mať premiéru v roku 2021.
  • Kto hrá v 2. sezóne Gangs of London? Očakáva sa, že obsadenie Gangs of London v druhej sezóne bude rovnaké ako v prvej sezóne. Patrí medzi ne Joe Cole ako Sean Wallace, Sope Dirisu ako Elliot Finch, Lucian Msamati ako Ed Dumani, Michelle Fairley ako Marian Wallace, Paapa Essiedu ako Alex Dumani, Pippa Bennett-Warner ako Shannon Dumani, Colm Meaney ako Finn Wallace, Narges Rashidi ako Leyla Toumi a Brian Vernel ako Elliotov brat Billy.
  • Aká je zápletka Gangs of London Season 2? Očakáva sa, že dej Gangs of London 2. sezóny bude priamo nadväzovať na udalosti 1. sezóny. V prvej sezóne bol zavraždený Sean Wallace, syn mocného zločineckého šéfa Finna Wallacea. Seanova smrť spustila reťaz udalostí, ktoré otriasli londýnskou ganglinou scénou. V druhej sezóne sa očakáva, že sa rodina Wallaceovcov pokúsi znovu získať kontrolu nad gangmi a zároveň sa pokúsi nájsť vraha svojho syna.

Záver

Očakáva sa, že Gangs of London sezóna 2 bude mať premiéru v roku 2021. Sky Atlantic však ešte neoznámili presný dátum vydania. Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny bude rovnaké ako v prvej sezóne. Očakáva sa, že dej druhej sezóny bude priamo nadväzovať na udalosti prvej sezóny. Trailer na druhú sezónu ešte nebol zverejnený. O vydaní ďalších informácií o 2. sezóne Gangs of London vás budeme priebežne informovať.Tabuľka

séria Dátum publikácie
1 apríla 2020
2 Pravdepodobne 2021