Gangs of London dátum vydania 2 sezóny a trailer

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Gangs of London je britský televízny seriál produkovaný spoločnosťami Sky Atlantic a Cinemax. Prvá sezóna seriálu bola odvysielaná v apríli 2020 a získala uznanie kritikov. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú 2. sezónu, ktorá má vyjsť v roku 2021. V tomto článku

2. séria Gangs of London čoskoro vyjde na Sky Atlantic a NOW TV. Očakáva sa, že druhá sezóna britskej akčnej série bude vydaná na Sky Atlantic a NOW TV v apríli 2021. Oficiálny trailer na 2. sezónu už bol zverejnený a ponúka ochutnávku nových dobrodružstiev Gangs of London. Fanúšikovia sa môžu tešiť na obsadenie nových postáv a obsadenie nových príbehov. Ak sa chcete dozvedieť viac o nových sezónach Sky Atlantic a NOW TV, čítajte ďalej Čarovná sezóna 3 2020 netflix a Obsadenie 2. sezóny Gomory .



Gangs of London Staffel 2

Dátum vydania druhej sezóny Gangs of London

Očakáva sa, že Gangs of London sezóna 2 bude mať premiéru v roku 2021. Presný dátum vydania zatiaľ nebol oznámený. Očakáva sa, že druhá sezóna bude odvysielaná na jar 2021. Hneď ako bude oznámený presný dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Gangs of London Staffel 2

Trailer k 2. sezóne Gangs of London

Trailer k druhej sezóne Gangs of London ešte nebol zverejnený. Hneď po zverejnení traileru ho tu aktualizujeme. Dovtedy si môžete pozrieť trailer 1. sezóny, aby ste získali predstavu o tom, o čom seriál je.



Herci druhej sezóny Gangs of London

Očakáva sa, že druhá séria Gangs of London bude mať rovnakých hercov ako prvá séria. V hlavných úlohách sú Joe Cole, Sope Dirisu, Lucian Msamati, Michelle Fairley, Paapa Essiedu, Pippa Bennett-Warner a Colm Meaney. Očakáva sa, že po vydaní druhej sezóny sa pridajú ďalší herci.

Dej druhej sezóny Gangs of London

Dej druhej sezóny Gangs of London zatiaľ nie je známy. Očakáva sa, že dej bude nadväzovať na udalosti prvej sezóny. V prvej sezóne dejovej línii dominoval boj o moc medzi súperiacimi gangmi v Londýne. Očakáva sa, že druhá sezóna bude pokračovaním tohto boja.

Časté otázky týkajúce sa Gangy Londýna 2. sezóny

  • Kedy vyjde 2. séria Gangs of London? Očakáva sa, že Gangs of London sezóna 2 bude mať premiéru v roku 2021. Presný dátum vydania zatiaľ nebol oznámený.
  • Kto sú herci 2. sezóny Gangs of London? Gangs of London sezóny 2 hrajú Joe Cole, Sope Dirisu, Lucian Msamati, Michelle Fairley, Paapa Essiedu, Pippa Bennett-Warner a Colm Meaney.
  • Aká je zápletka Gangs of London Season 2? Dej druhej sezóny Gangs of London zatiaľ nie je známy. Očakáva sa, že dej bude nadväzovať na udalosti prvej sezóny.

Záver

Očakáva sa, že Gangs of London sezóna 2 bude mať premiéru v roku 2021. Presný dátum vydania zatiaľ nebol oznámený. Trailer na druhú sezónu ešte nebol zverejnený. V 2. sezóne hrajú Joe Cole, Sope Dirisu, Lucian Msamati, Michelle Fairley, Paapa Essiedu, Pippa Bennett-Warner a Colm Meaney. Dej druhej sezóny ešte nie je známy, ale očakáva sa, že bude v súlade s udalosťami prvej sezóny. Viac informácií o Gangs of London Season 2 bude zverejnených čoskoro.



Viac informácií o 2. sezóne Gangs of London nájdete na Sky.com a cinemax.com .

Tabuľka hercov druhej sezóny Gangs of London

názov úlohu
Joe Cole Sean Wallace
Povedz Dirisu Elliott Finch
Lucian Msamati A zajtra
Michelle Fairley Maggie Wallaceová
Najmä Essiedu Alex zajtra
Pippa Bennett-Warner Tulipán
Colm Meaney Finn Wallace

Očakáva sa, že druhá séria Gangs of London bude mať obrovský úspech. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania a trailer na 2. sezónu. Po vydaní ďalších informácií o 2. sezóne ich tu aktualizujeme.