Vydanie Ghost of Tsushima pre PC: Box Art Hints vyjde čoskoro

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ghost of Tsushima je akčná dobrodružná videohra vyvinutá spoločnosťou Sucker Punch Productions a vydaná spoločnosťou Sony Interactive Entertainment. Bola vydaná pre PlayStation 4 17. júla 2020. Teraz krabicový charakter hry naznačuje, že čoskoro vyjde PC. V tomto článku sa pozrieme na obal a všetky detaily o PC verzii hry.Duch Tsushima

Čo je Ghost of Tsushima?

Ghost of Tsushima je akčná dobrodružná videohra vyvinutá spoločnosťou Sucker Punch Productions a vydaná spoločnosťou Sony Interactive Entertainment. Bola vydaná pre PlayStation 4 17. júla 2020. Hra sa odohráva v 13. storočí na japonskom ostrove Tsushima a sleduje samuraja Jin Sakaia, ktorý sa snaží zachrániť svoju vlasť pred mongolskou inváziou.

Duch Tsushima

Aký je typ krabice?

Obrázkom krabice hry je obrázok vytlačený na krabici hry. Je to obraz, ktorý odráža atmosféru hry a priťahuje hráčov. Krabicový charakter hry poukazuje na skoré vydanie pre PC. Ide o obraz zobrazujúci samuraja v krajine pripomínajúcej japonský ostrov Tsushima. Je to obraz, ktorý odráža atmosféru hry a priťahuje hráčov.

Očakáva sa, že vydanie Ghost of Tsushima pre PC bude vydané čoskoro po odhalení obalu. Fanúšikovia hry sa môžu tešiť na nové dobrodružstvo, ktoré ich zavedie na ostrov Tsushima. Grafika bola vylepšená a boli pridané nové funkcie na zlepšenie herného zážitku. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové dobrodružstvo, ktoré ich zavedie na ostrov Tsushima. Okrem nových funkcií pribudne aj nový obsah, ktorý môžu hráči preskúmať. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové dobrodružstvo, ktoré ich zavedie na ostrov Tsushima. Okrem noviniek pribudne aj nový obsah, ktorý môžu hráči preskúmať, ako napr Tetovanie Alexeja Šostakova a Zhrnutie 2. sezóny Dark Desire .Aké sú detaily PC verzie hry?

PC verziu hry vyvinula spoločnosť Sucker Punch Productions a vydáva ju Sony Interactive Entertainment. K dispozícii bude množstvo funkcií a vylepšení, ktoré vylepšia herný zážitok. K dispozícii bude 4K rozlíšenie, vyššia snímková frekvencia, vylepšená kvalita textúr a vylepšené osvetlenie. K dispozícii budú aj rôzne možnosti ovládania vrátane podpory myši a klávesnice.

Kedy vyjde PC verzia hry?

Očakáva sa, že PC verzia hry vyjde v lete 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne dôjde k vydaniu, ale box art naznačuje, že vydanie bude čoskoro.

Ktoré platformy sú podporované?

PC verzia hry bude dostupná na Steame, Epic Games Store a PlayStation Store. Dostupná bude aj na PlayStation 5. K dispozícii budú aj rôzne možnosti ovládania vrátane podpory myši a klávesnice.Aké sú systémové požiadavky?

Systémové požiadavky na PC verziu hry zatiaľ nie sú známe, no očakáva sa, že budú podobné systémovým požiadavkám na PlayStation 4 verziu hry. Očakáva sa, že minimálne požiadavky budú Intel Core i5-2500K alebo AMD FX-6300, 8GB RAM a NVIDIA GeForce GTX 660 alebo AMD Radeon HD 7850.

Záver

Krabicový charakter hry poukazuje na skoré vydanie pre PC. Očakáva sa, že PC verzia hry vyjde v lete 2021. K dispozícii bude na Steame, Epic Games Store a PlayStation Store. K dispozícii budú aj rôzne funkcie a vylepšenia, ktoré umocnia herný zážitok. Systémové požiadavky na PC verziu hry zatiaľ nie sú známe, no očakáva sa, že budú podobné systémovým požiadavkám na PlayStation 4 verziu hry.

FAQ

  • Kedy vyjde PC verzia hry?
    Očakáva sa, že PC verzia hry vyjde v lete 2021.
  • Ktoré platformy sú podporované?
    PC verzia hry bude dostupná na Steame, Epic Games Store a PlayStation Store. Dostupná bude aj na PlayStation 5.
  • Aké sú systémové požiadavky?
    Systémové požiadavky na PC verziu hry zatiaľ nie sú známe, no očakáva sa, že budú podobné systémovým požiadavkám na PlayStation 4 verziu hry.

Tabuľka

plošina dátum vydania
Playstation 4 17. júla 2020
PC leto 2021
PlayStation 5 leto 2021

Je jasné, že krabicový charakter hry ukazuje na skoré vydanie pre PC. O PC verzii hry budeme naďalej informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie. Ak sa chcete o Ghost of Tsushima dozvedieť viac, čítajte ďalej tento článok alebo tento článok .Na záver môžeme povedať, že obal hry poukazuje na blížiace sa vydanie pre PC. O PC verzii hry budeme naďalej informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie. Tešíme sa na vydanie hry na PC.