Ghostbusters Afterlife: dátum vydania, aktualizácia obsadenia a oveľa viac

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový film Krotitelia duchov, Afterlife, je veľmi očakávaným trhákom, ktorý teší fanúšikov na celom svete. Film produkuje Sony Pictures Entertainment a bude pokračovaním pôvodného filmu Krotitelia duchov z roku 1984. Tu je viac o novom filme vrátane dátumu vydania, aktualizácie obsadenia a ďalších.

Ghostbusters Afterlife je pripravovaný film založený na pôvodnej sérii Ghostbusters. Film režíruje a produkuje Jason Reitman, syn pôvodného režiséra Ivana Reitmana. Dátum vydania, aktualizácia obsadenia a mnoho ďalšieho zatiaľ nie je známe. Očakáva sa však, že film príde do kín v lete 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude zahŕňať niektoré známe tváre vrátane Paula Rudda, Carrie Coon a Finna Wolfharda. Očakáva sa tiež, že niektorí z pôvodných členov obsadenia Ghostbusters sa vrátia. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovších aktualizáciách, navštívte Majetok Belgravia a Robert Downey Jr. Mandalorianer .Krotitelia duchov: Život po smrti

Obsah

  • Dátum publikácie
  • Cast-Update
  • Trailer
  • Zápletka
  • FAQ

Dátum publikácie

Nový film Ghostbusters Afterlife bude uvedený do kín 11. júna 2021. Film sa dostane do kín v USA a Kanade, ale aj v niekoľkých ďalších krajinách. K dispozícii bude aj vydanie videa na požiadanie.

Krotitelia duchov: Život po smrti

Cast-Update

Herecké obsadenie nového filmu Krotitelia duchov Afterlife bude zahŕňať niekoľko známych tvárí. Účinkujú Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Logan Kim, Celeste O'Connor, Bokeem Woodbine, Ernie Hudson, Bill Murray a Dan Aykroyd. Pribudnú aj nové tváre, ktoré ešte neboli oznámené.Trailer

Prvý trailer na Ghostbusters Afterlife bol vydaný 3. decembra 2020. Trailer ukazuje niektoré z nových postáv, ktoré sa objavia vo filme, ako aj niektoré zo starých postáv, ktoré sa vrátia. Trailer tiež umožňuje nahliadnuť do deja filmu a ukazuje niektoré z veľkolepých špeciálnych efektov, ktoré sa vo filme objavia.

Zápletka

Nový film Krotiteľov duchov Afterlife sa bude odohrávať v malom mestečku Summerville. Dej filmu sa bude točiť okolo skupiny mladíkov, ktorí zistia, že sú potomkami pôvodných Krotiteľov duchov. Musíte sa spojiť a bojovať proti novej hrozbe ohrozujúcej mesto. Film oživí aj niektoré staré postavy, vrátane pôvodného tímu Krotiteľov duchov.

FAQ

  • Kedy vychádza Ghostbusters Afterlife? Nový film Ghostbusters Afterlife bude uvedený do kín 11. júna 2021.
  • Kto je v obsadení filmu? V novom filme Krotitelia duchov Afterlife sa predstavia Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Logan Kim, Celeste O'Connor, Bokeem Woodbine, Ernie Hudson, Bill Murray a Dan Aykroyd.
  • Kde sa film odohráva? Nový film Krotiteľov duchov Afterlife sa bude odohrávať v malom mestečku Summerville.

Záver

Nový film Krotitelia duchov Afterlife bude veľmi očakávaným trhákom, ktorý poteší fanúšikov po celom svete. Film bude uvedený do kín 11. júna 2021 a bude pokračovaním pôvodného filmu Krotitelia duchov z roku 1984. Vo filme sa objavia Paul Rudd, Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Logan Kim, Celeste O'Connor, Bokeem Woodbine, Ernie Hudson, Bill Murray a Dan Aykroyd. Prvý trailer na Ghostbusters Afterlife bol vydaný 3. decembra 2020. Film sa bude odohrávať v malom mestečku Summerville a bude sa točiť okolo skupiny mladíkov, ktorí zistia, že sú potomkami pôvodných Krotiteľov duchov. Už sa nevieme dočkať, kedy uvidíme film!Pre viac informácií o Ghostbusters Afterlife navštívte Sony Pictures a IMDb .

Tabuľka

Film Dátum publikácie
Ghostbusters Afterlife 11. júna 2021