Ghostbusters: Afterlife Video odhaľuje nový vzhľad Slimer-like Munchera

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nové video Ghostbusters: Afterlife odhaľuje nový vzhľad Slimer-Like Munchera, jednej z hlavných postáv pripravovaného filmu. Film, ktorý režíruje režisér Jason Reitman, je pokračovaním pôvodných filmov Krotitelia duchov z 80. rokov. Film predstaví novú generáciu Krotiteľov duchov, ktorí sa budú musieť vysporiadať s novou hrozbou. Video poskytuje prvý pohľad na nového Slimer-Like Munchera, ktorý bude kľúčovou súčasťou príbehu.Krotitelia duchov: Život po smrti

pozadie filmu

Ghostbusters: Afterlife je pokračovaním pôvodných filmov Krotitelia duchov z 80. rokov. Film, ktorý režíruje režisér Jason Reitman, rozpráva príbeh novej generácie Krotiteľov duchov, ktorí musia bojovať s novou hrozbou. Film znovu predstaví niektoré z pôvodných postáv, vrátane Dr. Peter Venkman (Bill Murray), Dr. Raymond Stantz (Dan Aykroyd) a Dr. Egon Spengler (Harold Ramis).

Fanúšikovia franšízy Ghostbusters sa dočkali, pretože najnovšie vydanie, Ghostbusters: Afterlife, odhalilo nový vzhľad od štíhlejšieho Munchera. Nový vzhľad je zmesou klasického Slimera a nového, moderného dizajnu. Nový Muncher je dôležitou súčasťou filmu a zohrá dôležitú úlohu. Fanúšikovia sa pri zhliadnutí filmu môžu tešiť na zaujímavé momenty. Sú tu aj novinky o Transformers Netflix sezóna 3 a Obsadenie 24. sezóny Tichého svedka .

Krotitelia duchov: Život po smrti

Nový vzhľad Slimer-Like Muncher

Nový Slimer-Like Muncher je dôležitou súčasťou deja filmu. Video poskytuje prvý pohľad na nového Slimer-Like Munchera, ktorý bude kľúčovou súčasťou príbehu. Nový Slimer-Like Muncher má nový vzhľad, ktorý pripomína pôvodnú verziu postavy, no obsahuje aj niektoré nové prvky. Nový Slimer-Like Muncher je väčší a má iný vzhľad ako jeho predchodca. Má tiež nejaké nové schopnosti, ktoré sa objavia vo filme.Vizuálne efekty

Film bude obsahovať aj pôsobivé vizuálne efekty. Vizuálne efekty pomôžu vyrozprávať príbeh filmu a oživia postavy. Vizuálne efekty tiež pomôžu podporiť dej filmu a vytvoriť atmosféru filmu. Vizuálne efekty tiež pomôžu podporiť akčné scény filmu a pridať na napätí.

Zápletka

Dej filmu sa zameria na novú generáciu Krotiteľov duchov, ktorí sa musia vysporiadať s novou hrozbou. Film tiež znovu predstaví niektoré z pôvodných postáv, vrátane Dr. Peter Venkman (Bill Murray), Dr. Raymond Stantz (Dan Aykroyd) a Dr. Egon Spengler (Harold Ramis). Film tiež predstaví niektoré nové postavy, vrátane nového štíhlejšieho Munchera. Dej filmu sa zameria na novú generáciu Krotiteľov duchov, ktorí sa musia vysporiadať s novou hrozbou.

Záver

Nové video Ghostbusters: Afterlife odhaľuje nový vzhľad Slimer-Like Munchera, jednej z hlavných postáv pripravovaného filmu. Film, ktorý režíruje režisér Jason Reitman, je pokračovaním pôvodných filmov Krotitelia duchov z 80. rokov. Film predstaví novú generáciu Krotiteľov duchov, ktorí sa budú musieť vysporiadať s novou hrozbou. Video poskytuje prvý pohľad na nového Slimer-Like Munchera, ktorý bude kľúčovou súčasťou príbehu. Film bude obsahovať aj niekoľko pôsobivých vizuálnych efektov, ktoré pomôžu vyrozprávať filmový príbeh a oživia postavy. Dej filmu sa zameria na novú generáciu Krotiteľov duchov, ktorí sa musia vysporiadať s novou hrozbou.FAQ

  • Kto je režisérom filmu? Film režíruje režisér Jason Reitman.
  • Ktoré postavy sa vo filme objavia? Film znovu predstaví niektoré z pôvodných postáv, vrátane Dr. Peter Venkman (Bill Murray), Dr. Raymond Stantz (Dan Aykroyd) a Dr. Egon Spengler (Harold Ramis). Film tiež predstaví niektoré nové postavy, vrátane nového štíhlejšieho Munchera.
  • Aké vizuálne efekty bude film obsahovať? Film bude obsahovať aj niekoľko pôsobivých vizuálnych efektov, ktoré pomôžu vyrozprávať filmový príbeh a oživia postavy.

Tabuľka

Charakter Popis
Štíhlejší Muncher Nový Slimer-Like Muncher má nový vzhľad, ktorý pripomína pôvodnú verziu postavy, no obsahuje aj niektoré nové prvky. Nový Slimer-Like Muncher je väčší a má iný vzhľad ako jeho predchodca. Má tiež nejaké nové schopnosti, ktoré sa objavia vo filme.
doktor Peter Venkman DR Peter Venkman (Bill Murray) je jednou z pôvodných postáv z filmov Krotitelia duchov z 80. rokov. Vo filme sa znovu predstaví a bude dôležitou súčasťou deja.

Viac informácií o Ghostbusters: Afterlife nájdete na IMDb a Zhnité paradajky .