Ghosts sezóna 2: dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ghosts Season 2 je jednou z najočakávanejších show roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, obsadenie a dej novej sezóny. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze.

Očakáva sa, že Ghosts Season 2 bude mať premiéru na jar 2021. Herecké obsadenie seriálu zahŕňa Lolly Adefope, Mathew Baynton, Simon Farnaby, Martha Howe-Douglas, Jim Howick, Laurence Rickard a Ben Willbond. Dej druhej sezóny sa zameria na duchov, ktorí sa snažia zachrániť svoju pradávnu vlasť. Séria tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré obohatia príbeh. Nemôžeme sa dočkať, kedy sa dozvieme viac o Ghosts Season 2. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších sériách, čítajte ďalej Dátum premiéry 3. sezóny na čiernej listine a Súkromný detektív Bling Empire .sezóna duchov 2

Dátum vydania 2. sezóny Ghosts

Dátum vydania druhej sezóny Ghosts zatiaľ nie je známy. Očakáva sa, že nová sezóna bude mať premiéru na Netflixe na jar 2021. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

sezóna duchov 2

Obsadenie druhej sezóny Ghosts

Očakáva sa, že obsadenie Ghosts 2 sezóny bude rovnaké ako v prvej sezóne. Hrajú Charlotte Ritchie ako Alison, Kiell Smith-Bynoe ako Thomas, Mathew Baynton ako Mike, Simon Farnaby ako Patrick, Martha Howe-Douglas ako Holly, Laurence Rickard ako Julian a Jim Howick ako Gary. Očakáva sa, že v druhej sezóne sa objavia nejaké nové tváre.sezóna duchov 2

Dej druhej sezóny Ghosts

Dej Ghosts sezóny 2 sa zameria na príbeh duchov, ktorí žijú v dome. Očakáva sa, že duchovia sa budú snažiť vyriešiť svoje problémy a zabezpečiť si budúcnosť. Očakáva sa tiež, že duchovia zažijú nové dobrodružstvá a stretnú nových duchov. Bude vzrušujúce sledovať, ako sa bude vyvíjať zápletka druhej sezóny.

sezóna duchov 2

Všetko, čo potrebujete vedieť o Ghosts Season 2

Očakáva sa, že Ghosts Season 2 bude mať premiéru na Netflixe na jar 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne. Dej sa zameria na príbeh duchov žijúcich v dome. Očakáva sa, že duchovia sa budú snažiť vyriešiť svoje problémy a zabezpečiť si budúcnosť. Očakáva sa tiež, že duchovia zažijú nové dobrodružstvá a stretnú nových duchov.

sezóna duchov 2

FAQ

  • Kedy vyjde 2. séria Ghosts? Očakáva sa, že nová sezóna bude mať premiéru na Netflixe na jar 2021.
  • Kto je v obsadení Ghosts sezóny 2? Hrajú Charlotte Ritchie ako Alison, Kiell Smith-Bynoe ako Thomas, Mathew Baynton ako Mike, Simon Farnaby ako Patrick, Martha Howe-Douglas ako Holly, Laurence Rickard ako Julian a Jim Howick ako Gary.
  • Aký je dej Ghosts sezóny 2? Dej Ghosts sezóny 2 sa zameria na príbeh duchov, ktorí žijú v dome. Očakáva sa, že duchovia sa budú snažiť vyriešiť svoje problémy a zabezpečiť si budúcnosť.

Záver

Očakáva sa, že Ghosts Season 2 bude mať premiéru na Netflixe na jar 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v prvej sezóne. Dej sa zameria na príbeh duchov žijúcich v dome. Bude vzrušujúce sledovať, ako sa bude vyvíjať zápletka druhej sezóny. O ďalších informáciách vás budeme priebežne informovať.súvisiace odkazy

Tabuľka

séria Dátum publikácie povolanie Zápletka
1 apríla 2019 Hrajú: Charlotte Ritchie, Kiell Smith-Bynoe, Mathew Baynton, Simon Farnaby, Martha Howe-Douglas, Laurence Rickard, Jim Howick Duchovia sa snažia vyriešiť svoje problémy a zabezpečiť si budúcnosť.
2 jar 2021 Hrajú: Charlotte Ritchie, Kiell Smith-Bynoe, Mathew Baynton, Simon Farnaby, Martha Howe-Douglas, Laurence Rickard, Jim Howick Duchovia sa snažia vyriešiť svoje problémy a zabezpečiť si budúcnosť. Nové dobrodružstvá a noví duchovia.

Je čas pripraviť sa na druhú sezónu Duchovia pripraviť. O ďalších informáciách vás budeme priebežne informovať. Dovtedy si môžete pozrieť prvú sezónu na Netflixe.