Ghosts Season 2: Aktualizované obsadenie a všetko, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Ghosts Season 2 je v plnom prúde a herecké obsadenie bolo aktualizované. Vieme, že herečka Alva, ktorá hrala hlavnú úlohu v prvej sezóne, sa vráti aj v druhej sezóne. Vieme tiež, že pribudli niektorí noví herci, vrátane niektorých z najhorúcejších tínedžerských herečiek, ktoré debutovali na Netflixe v roku 2016. Sme nadšení, že uvidíme, čo má Ghosts Season 2 na sklade a ako nové obsadenie ovplyvní dej. Ak sa chcete dozvedieť viac o 3. sezóne odčarovania, môžete tu kliknite. Ak sa chcete dozvedieť viac o najhorúcejších tínedžerských herečkách, ktoré Netflix uviedol na trh v roku 2016, môžete tu kliknite.

ObsahDruhá sezóna Duchovia čoskoro príde na Netflix a fanúšikovia sa tešia na nové epizódy. Zhrnuli sme všetky podrobnosti vrátane aktualizovaného obsadenia a zoznamu častých otázok. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o druhej sezóne Duchovia zažiť.

Sezóna duchov 2

Obsah

 • Aktualizované obsadenie
 • Čo zatiaľ vieme
 • často kladené otázky

Aktualizované obsadenie

Druhá sezóna Duchovia privíta nejaké nové tváre. Aktualizované obsadenie zahŕňa:

Thomas
názov úlohu
John Doe hlavný herec
Jane Doe herečka vo vedľajšej úlohe
Jack Doe hosťujúci účinkujúci

Čo zatiaľ vieme

Druhá sezóna Duchovia bude pokračovaním prvej sezóny. Dej sa sústredí na dobrodružstvá hlavného hrdinu Johna Doea, ktorý sa pokúša odhaliť záhadu, ktorá navždy zmení jeho život. Druhá sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré budú Johnovu cestu sprevádzať.často kladené otázky

 • Kedy vyjde druhá séria Ghosts?
  Očakáva sa, že Ghosts Season 2 bude mať premiéru na Netflixe v lete 2021.
 • Kto bude hrať v 2. sezóne Ghosts?
  Aktualizované obsadenie Ghosts Season 2 zahŕňa Johna Doea, Jane Doe a Jacka Doea.
 • Čo sa stane v 2. sezóne Ghosts?
  Ghosts Season 2 sa zameria na dobrodružstvá hlavného hrdinu Johna Doea, ktorý sa pokúša odhaliť záhadu, ktorá navždy zmení jeho život.

Záver

Druhá sezóna Duchovia čoskoro príde na Netflix a fanúšikovia sa tešia na nové epizódy. Zhrnuli sme všetky podrobnosti vrátane aktualizovaného obsadenia a zoznamu častých otázok. Už teraz sa tešíme na druhú sezónu Duchovia a dúfam, že bude taký vzrušujúci a zábavný ako ten prvý.

Viac informácií o druhej sezóne Duchovia pozri ďalej Netflix a IMDb .