Ginny & Georgia Sezóna 2: Obsadenie a doterajšia filmografia

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ginny & Georgia je séria Netflix, ktorá vyšla vo februári 2021. Séria rozpráva príbeh Ginny Miller (Antonia Gentry) a jej matky Georgia Miller (Brianne Howey). Sériu napísala Sarah Lampert a produkoval Stephen Falk. Séria rýchlo zožala obrovský úspech a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú druhú sezónu. V tomto článku sa pozrieme na herecké obsadenie a ich doterajšiu filmografiu.Ginny & Georgia sezóna 2

Herci Ginny & Georgia a ich filmografia

Ginny & Georgia je séria podporovaná obsadením talentovaných hercov. Hrajú Antonia Gentry ako Ginny Miller, Brianne Howey ako Georgia Miller, Diesel La Torraca ako Austin Miller, Jennifer Robertson ako Ellen, Felix Mallard ako Marcus, Sara Waisglass ako Maxine a Scott Porter ako starosta Paul Randolph. Tu je pohľad na doterajšiu filmografiu hereckého obsadenia.

Ginny a Georgia sezóna 2

Antonia Gentry ako Ginny Miller

Antonia Gentry hrá v seriáli rolu Ginny Miller. Je to ctižiadostivá herečka, ktorá predtým hrala v seriáli Raising Dion a vo filme The Miseducation of Cameron Post. Účinkovala aj v niekoľkých krátkych filmoch vrátane The Unspoken a The Last Time I Saw You.

Antonia Gentryho

Brianne Howey ako Georgia Miller

Brianne Howey hrá Georgiu Miller v seriáli. Je to skúsená herečka, ktorá predtým hrala v seriáli The Passage a vo filme The Curse of La Llorona. Účinkovala aj v niekoľkých krátkych filmoch vrátane The Unspoken a The Last Time I Saw You.Ginny a Georgia sezóna 2

Diesel La Torraca ako Austin Miller

Diesel La Torraca hrá v seriáli úlohu Austina Millera. Je to začínajúci herec, ktorý predtým hral v seriáli The Fosters a vo filme The Curse of La Llorona. Účinkoval aj v niekoľkých krátkych filmoch vrátane The Unspoken a The Last Time I Saw You.

Ginny a Georgia sezóna 2

Jennifer Robertson ako Ellen

Jennifer Robertson hrá rolu Ellen v seriáli. Je to skúsená herečka, ktorá predtým hrala v seriáli Schitt's Creek a vo filme The Curse of La Llorona. Účinkovala aj v niekoľkých krátkych filmoch vrátane The Unspoken a The Last Time I Saw You.

Felix Mallard ako Marcus

Felix Mallard hrá rolu Marcusa v seriáli. Je to začínajúci herec, ktorý predtým hral v seriáli Happy Together a vo filme The Curse of La Llorona. Účinkoval aj v niekoľkých krátkych filmoch vrátane The Unspoken a The Last Time I Saw You.Sara Waisglass ako Maxine

Sara Waisglass hrá rolu Maxine v seriáli. Je to skúsená herečka, ktorá predtým hrala v seriáli Degrassi: The Next Generation a vo filme The Curse of La Llorona. Účinkovala aj v niekoľkých krátkych filmoch vrátane The Unspoken a The Last Time I Saw You.

Scott Porter ako major Paul Randolph

Scott Porter hrá v seriáli úlohu starostu Paula Randolpha. Je to skúsený herec, ktorý predtým hral v seriáli Hart of Dixie a vo filme The Curse of La Llorona. Účinkoval aj v niekoľkých krátkych filmoch vrátane The Unspoken a The Last Time I Saw You.

Záver

Ginny & Georgia je populárny seriál Netflix podporovaný obsadením talentovaných hercov. V tomto článku sme sa pozreli na herecké obsadenie a ich doterajšiu filmografiu. Dúfame, že ste sa dozvedeli viac o hercoch a ich úlohách v seriáli.FAQ

  • Kto hrá Ginny Miller vo filme Ginny & Georgia? Antonia Gentry hrá v seriáli rolu Ginny Miller.
  • Kto hrá Georgiu Millerovú vo filme Ginny & Georgia? Brianne Howey hrá Georgiu Miller v seriáli.
  • Kto hrá Austina Millera vo filme Ginny & Georgia? Diesel La Torraca hrá v seriáli úlohu Austina Millera.
  • Kto hrá Ellen vo filme Ginny & Georgia? Jennifer Robertson hrá rolu Ellen v seriáli.
  • Kto hrá Marcusa v Ginny & Georgia? Felix Mallard hrá rolu Marcusa v seriáli.
  • Kto hrá Maxine vo filme Ginny & Georgia? Sara Waisglass hrá rolu Maxine v seriáli.
  • Kto hrá starostu Paula Randolpha v Ginny & Georgia? Scott Porter hrá v seriáli úlohu starostu Paula Randolpha.

Filmografia hercov

herec úlohu film/seriál
Antonia Gentryho Ginny Miller Raising Dion, The Miseducation of Cameron Post
Brianne Howeyová Georgia Millerová Priechod, kliatba La Llorona
Diesel La Torraca Austin Miller The Fosters, The Curse of La Llorona
Jennifer Robertson Ellen Schitt's Creek, Prekliatie La Llorona
Felix Mallard Marcus Šťastní spolu, Kliatba La Llorona
Sara Waisglassová Maxine Degrassi: The Next Generation, The Curse of La Llorona
Scott Porter Starosta Paul Randolph Hart of Dixie, Prekliatie La Llorona

Ginny & Georgia je populárny seriál Netflix podporovaný obsadením talentovaných hercov. V tomto článku sme sa pozreli na herecké obsadenie a ich doterajšiu filmografiu. Dúfame, že ste sa dozvedeli viac o hercoch a ich úlohách v seriáli. Pre viac informácií o obsadení a ich úlohách v seriáli navštívte IMDb a Netflix .