Boží obľúbený idiot 1. séria Dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

God's Favorite Idiot je nový komediálny seriál, ktorý prichádza na Netflix. Séria je rozprávaná mladým mužom menom Rajiv, ktorý sa snaží pokračovať vo svojom živote a zároveň sa snaží podporovať svoju rodinu a priateľov. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o 1. sérii God's Favorite Idiot, vrátane dátumu vydania, obsadenia a zápletky.

God's Favorite Idiot Season 1 je americký komediálny televízny seriál, ktorý mal premiéru 15. apríla 2021 na NBC. Sériu napísali John Aboud a Michael Colton a produkoval ju Seth Gordon. Obsadenie seriálu zahŕňa Steve Carell, Jason Mantzoukas, Lisa Kudrow, Will Sasso, Jean Smart a Ben Schwartz. Dej série sa točí okolo jednoduchého muža, ktorý sa stane Božím obľúbencom prostredníctvom série nešťastných udalostí. Zaoberá sa svojím novým statusom a snaží sa riadiť svoj život a zároveň sa snaží využiť svoje nové schopnosti na záchranu sveta. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných populárnych televíznych seriáloch, môžete Sezóna 3 televízneho seriálu Pandora a Toyboy Staffel 2 vyhliadka.Dobre

Dátum publikácie

God's Favorite Idiot bude vydaný dňa 15. apríla 2021 sa objaví na Netflixe. Séria bude pozostávať z ôsmich epizód, z ktorých každá bude mať jednu hodinu.

Dobre

povolanie

Seriál hrá Rajiv Khandelwal, ktorý tiež pôsobí ako producent. Ďalšími členmi obsadenia sú: • Karan Wahi ako Rajivov najlepší priateľ
 • Kritika Kamra ako Rajivova priateľka
 • Gulshan Grover ako Rajivov otec
 • Supriya Pilgaonkar ako Rajivova Mutter
 • Rajesh Sharma ako Rajivs Strýko
 • Rajeev Ravindrathan tiež Rajivov bratranec

Zápletka

God's Favorite Idiot sa točí okolo Rajiva, mladého muža, ktorý sa snaží pokračovať vo svojom živote a zároveň sa snaží podporovať svoju rodinu a priateľov. Je to milý hulvát, ktorý sa dostáva do zložitých situácií, no vždy nájde spôsob, ako zachrániť seba aj ostatných. Séria bude zmesou komédie a drámy so zameraním na Rajivovu cestu za ovládnutím svojho života.

Trailer

Oficiálny trailer k God's Favorite Idiot bol zverejnený dňa 1. apríla 2021 publikovaný. Trailer poskytuje pohľad do deja seriálu a ukazuje Rajiva, ako sa snaží pokračovať vo svojom živote a zároveň sa snaží podporovať svoju rodinu a priateľov.

Kritika

God's Favorite Idiot má zatiaľ pozitívne recenzie. Kritici chválili herecké obsadenie a dej seriálu. Hovorí sa, že séria rozpráva zábavný a potešujúci príbeh, ktorý divákov rozosmeje aj rozplače.Záver

God's Favorite Idiot je nový komediálny seriál, ktorý má premiéru dňa 15. apríla 2021 sa objaví na Netflixe. Séria, ktorú hrá Rajiv Khandelwal, rozpráva príbeh mladého muža, ktorý sa snaží riadiť svoj život a zároveň sa snaží podporovať svoju rodinu a priateľov. Recenzie na sériu sú zatiaľ pozitívne a diváci sa môžu tešiť na zábavný a srdečný príbeh.

FAQ

 • Kedy vyjde Boží obľúbený idiot?
  God's Favorite Idiot vyjde na Netflixe 15. apríla 2021.
 • Kto hrá Rajiva v seriáli?
  Rajiva hrá Rajiv Khandelwal.
 • Koľko epizód bude mať seriál?
  Séria bude pozostávať z ôsmich epizód, z ktorých každá bude mať jednu hodinu.
 • Aké boli doterajšie recenzie na God's Favorite Idiot?
  God's Favorite Idiot má zatiaľ pozitívne recenzie.

povolanie

názov úlohu
Rajiv Khandelwal Rajiv
Karan Wahi Rajivov najlepší priateľ
Kritická komora Rajivova priateľka
Gulshan Grover Rajivov otec
Supriya Pilgaonkar Rajivova matka
Rajesh Sharma Rajivov strýko
Rajeev Ravindranath Rajivov bratranec

God's Favorite Idiot je nový komediálny seriál, ktorý príde na Netflix 15. apríla 2021. Séria, ktorú hrá Rajiv Khandelwal, rozpráva príbeh mladého muža, ktorý sa snaží riadiť svoj život a zároveň sa snaží podporovať svoju rodinu a priateľov. Recenzie na sériu sú zatiaľ pozitívne a diváci sa môžu tešiť na zábavný a srdečný príbeh.