Goliath Season 4: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie informácie

Aký Film Vidieť?
 

Goliath Season 4 je jednou z najočakávanejších sérií roka. Dátumy vydania, obsadenie a ďalšie informácie zatiaľ nie sú známe. Fanúšikovia však môžu dúfať, že čoskoro vyjde nová sezóna. Séria, ktorú hrá Billy Bob Thornton, rozpráva príbeh právnika, ktorý stojí proti niektorým z najmocnejších ľudí na svete. Už sa nevieme dočkať, čo nám nová sezóna ponúkne. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších vzrušujúcich sériách, čítajte ďalej Nepredajné domy sezóna 2 alebo Kong sekera zbraň .

ObsahGoliath je americký dramatický seriál produkovaný spoločnosťou Amazon Prime Video. Séria, ktorú vyvinuli David E. Kelley a Jonathan Shapiro, sleduje bývalého právnika, ktorý sa púšťa do boja proti niektorým z najmocnejších postáv v meste. Séria sa zatiaľ vysielala tri sezóny a fanúšikovia netrpezlivo očakávajú štvrtú sezónu. V tomto článku budeme hovoriť o dátume vydania Goliath Season 4, obsadení a ďalších informáciách.

goliáš-sezóna-4

Dátum vydania 4. sezóny Goliath

Štvrtá séria Goliath bola vydaná 15. apríla 2021 na Amazon Prime Video. Fanúšikovia môžu sledovať nové epizódy každý piatok na Amazon Prime Video. Štvrtá séria bude pozostávať z ôsmich epizód a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich momentov.

letka goliášov 4 drp

Obsadenie Goliáša sezóna 4

V štvrtej sezóne Goliáša sa objavia známe tváre. Billy Bob Thornton sa vráti ako Billy McBride, bývalý právnik, ktorý sa púšťa do boja proti niektorým z najmocnejších postáv v meste. Medzi ďalšie známe tváre patrí Tania Raymonde ako Brittany Gold, Nina Arianda ako Patty Solis-Papagian a Diana Hopper ako Denise McBride.Viac informácií o Goliášovej sezóne 4

Štvrtá sezóna Goliáša sa zameria na príbeh Billyho McBridea, ktorý sa púšťa do boja proti niektorým z najmocnejších postáv v meste. Štvrtá séria tiež predstaví niekoľko nových postáv vrátane nového právnika, ktorý pomôže Billymu McBrideovi vyhrať jeho boj. Štvrtá sezóna bude obsahovať aj niekoľko nových zvratov a prekvapení, ktoré prekvapia fanúšikov.

Časté otázky týkajúce sa 4. sezóny Goliáša

  • Kedy vyjde Goliath 4 sezóna? Goliath Season 4 vyjde 15. apríla 2021 na Amazon Prime Video.
  • Kto je v Goliášovej sezóne 4? Goliath Season 4 si zahrajú Billy Bob Thornton ako Billy McBride, Tania Raymonde ako Brittany Gold, Nina Arianda ako Patty Solis-Papagian a Diana Hopper ako Denise McBride.
  • Koľko epizód bude mať Goliath 4 sezóna? Goliath Season 4 bude pozostávať z ôsmich epizód.

Záver

Goliath Season 4 vyjde 15. apríla 2021 na Amazon Prime Video. V štvrtej sezóne sa objavia známe tváre vrátane Billyho Boba Thorntona ako Billyho McBridea, Tanie Raymonde ako Brittany Gold, Niny Ariandy ako Patty Solis-Papagian a Diany Hopperovej ako Denise McBride. Štvrtá sezóna tiež predstaví niektoré nové postavy a bude obsahovať niekoľko nových zvratov a prekvapení. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce momenty.

Pre viac informácií o Goliášovej sezóne 4 navštívte Video Amazon Prime a IMDb .