Good Girls Season 4: Prežije Beth svoj hit v Riu?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá séria Good Girls je konečne tu a fanúšikovia sú nadšení, čo sa bude diať ďalej. Prekoná Beth svoj hit v Riu? Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze.

Good Girls Season 4 je tu a fanúšikovia sú zvedaví, či Beth dokáže pretiahnuť svoj hit v Riu. Séria sleduje tri matky, ktoré sa rozhodli viesť život zločinu, aby vyriešili svoje finančné problémy. V štvrtej sezóne Beth pocestuje do Ria, aby uzavrela veľký obchod, ale podarí sa jej to? Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii, môžete Loki vysielací čas a ign Loki epizóda 4 návšteva.Dobré dievčatá sezóna 4

Obsah

 • Čo zatiaľ vieme
 • Bethine voľby
 • Rache Riversová
 • Dôsledky
 • Budúcnosť
 • Záver

Čo zatiaľ vieme

Beth minulú sezónu zasiahla v Riu, aby ochránila svoju rodinu. Zdrogovala ho a zavrela do kufra. Teraz je na úteku pred jeho pomstou. Vieme, že ju nájde, ale dokáže ho prekabátiť?

Dobré dievčatá sezóna 4

Bethine voľby

Beth urobila niekoľko ťažkých rozhodnutí, aby ochránila svoju rodinu. Rozhodla sa omámiť Riot a zavrieť ho do kufra, aby mu zabránila ublížiť jej rodine. Teraz sa musí rozhodnúť, či ho zabije alebo nechá ísť.Rache Riversová

Rio je nebezpečný muž a nebude váhať a vykoná svoju pomstu. Už priviedol niektorých svojich mužov na stopu Beth a nezastaví sa, kým ju nenájde. Podarí sa ho Beth prekabátiť?

Dôsledky

Ak Beth nedokáže Ria prekabátiť, bude musieť čeliť následkom. Nie je jasné, čo s ňou urobí, no určite to nebude nič príjemné. Podarí sa jej z tejto situácie vymaniť?

Budúcnosť

Čo bude ďalej, nie je jasné. Podarí sa Beth prekabátiť Rio? Podarí sa jej z tejto situácie vymaniť? To sa dozvieme v 4. sezóne Good Girls.Záver

Beth urobila ťažké rozhodnutie, omámila Ria a zavrela ho do kufra. Teraz sa musí rozhodnúť, či ho zabije alebo nechá ísť. Uvidíme v 4. sezóne Good Girls, či sa jej podarí prekabátiť Rio a dostať sa z tejto situácie.

FAQ

 • Otázka: Prekoná Beth svoj hit v Riu?
  A: Uvidíme v 4. sezóne Good Girls, či sa jej podarí prekabátiť Rio a dostať sa z tejto situácie.
 • Otázka: Čo zatiaľ vieme o 4. sezóne Good Girls?
  A: Vieme, že Rio nájde Beth, ale dokáže ho prekabátiť? To sa dozvieme v 4. sezóne Good Girls.
 • Otázka: Aké následky bude mať Beth, ak sa jej nepodarí prekabátiť Rio?
  A: Nie je jasné, čo s ňou urobí, no určite to nebude nič príjemné.

Tabuľka

séria vývoj
sezóna 3 Beth omámi Ria a zavrie ho do kufra.
sezóna 4 Beth si musí vybrať medzi tým, či Ria zabije, alebo ho nechá ísť.

Nie je jasné, čo sa stane ďalej, ale to sa dozvieme v štvrtej sérii Good Girls. Ak sa chcete dozvedieť viac o novom vývoji, čítajte ďalej tu ďalej. Viac informácií nájdete aj na IMDb a Zhnité paradajky .

V 4. sezóne Good Girls uvidíme, či Beth pretiahne svoj hit v Riu. Uvidíme, či sa jej podarí Rio prekabátiť a dostať sa z tejto situácie. Zostaňte naladení a dozviete sa viac!