Grand Tour 4. sezóna: Madagaskar špeciál – plány vydania

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Štvrtá sezóna Grand Tour bude obsahovať špeciálnu epizódu o Madagaskare. Máme všetky podrobnosti o plánoch vydania. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o plánoch vydania 4. sezóny Grand Tour.Denná výskumná činnosť

Obsah

 • Plány vydania 4. sezóny Grand Tour
 • Madagaskarská epizóda Grand Tour
 • Kedy vyjde štvrtá sezóna veľkého turné?
 • Ako sledovať štvrtú sezónu Grand Tour?
 • Záver

Plány vydania 4. sezóny Grand Tour

Štvrtá sezóna Grand Tour bude obsahovať špeciálnu epizódu o Madagaskare. Epizóda sa vysiela Piatok 28. augusta 2020 Vydané na Amazon Prime Video. Epizóda bude trvať hodinu a dvadsať minút a predstavia ju Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May.

Štvrtá sezóna Grand Tour bude veľmi špeciálnou udalosťou, pretože jej súčasťou bude špeciálny Madagaskarský špeciál. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu cestu naprieč krajinou, ktorú budú sprevádzať Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Plány vydania štvrtej sezóny The Grand Tour ešte nie sú známe, ale očakáva sa, že dorazí na Netflix neskôr v roku 2020. Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na vydanie Nová veľkosť súboru Pokémon snap a Netflix Easy Staffel 2 buď šťastný.

Grand Tour sezóna 4

Madagaskarská epizóda Grand Tour

Madagaskarská epizóda Grand Tour bude cestou po Madagaskare, kde traja moderátori zažijú rôzne dobrodružstvá. Ochutnáte aj rôzne miestne pochúťky a preskúmate kultúru a krajinu krajiny. Epizóda bude obsahovať aj niekoľko veľkolepých automobilových scén natočených na Madagaskare.Kedy vyjde štvrtá sezóna veľkého turné?

Štvrtá sezóna Grand Tour bude mať premiéru dňa Piatok 28. augusta 2020 Vydané na Amazon Prime Video. Epizóda bude trvať hodinu a dvadsať minút a predstavia ju Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May.

Ako sledovať štvrtú sezónu Grand Tour?

Ak chcete sledovať štvrtú sezónu The Grand Tour, musíte mať predplatné Amazon Prime Video. Epizódu si môžete pozrieť aj zadarmo, ak máte predplatné Prime. Ak nemáte predplatné Prime, môžete si epizódu kúpiť alebo vypožičať.

Záver

Štvrtá sezóna Grand Tour bude obsahovať špeciálnu epizódu o Madagaskare. Táto epizóda bude vydaná na Amazon Prime Video v piatok 28. augusta 2020. Ak chcete sledovať epizódu, musíte mať predplatné Amazon Prime Video. Dúfame, že sa vám bude páčiť sledovanie epizódy.FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde štvrtá sezóna veľkého turné?
  A: Štvrtá sezóna The Grand Tour vyjde na Amazon Prime Video v piatok 28. augusta 2020.
 • Otázka: Ako sledovať štvrtú sezónu Grand Tour?
  A: Ak chcete sledovať štvrtú sezónu The Grand Tour, musíte mať predplatné Amazon Prime Video. Epizódu si môžete pozrieť aj zadarmo, ak máte predplatné Prime.
 • Otázka: Čo sa ukáže v Madagaskarskej epizóde Grand Tour?
  A: Madagaskarská epizóda Grand Tour bude cestou po Madagaskare, kde traja moderátori zažijú rôzne dobrodružstvá. Ochutnáte aj rôzne miestne pochúťky a preskúmate kultúru a krajinu krajiny.

Plány vydaní pre štvrtú sezónu rebríčka Grand Tour

Dôsledok dátum vydania
Madagaskarská epizóda Piatok 28. augusta 2020

Viac informácií o plánoch vydania 4. sezóny Grand Tour nájdete na stránke Video Amazon Prime a na oficiálna stránka Grand Tour .

Dúfame, že teraz viete viac o plánoch vydania štvrtej sezóny The Grand Tour. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.